Elo ziomek. 100 lat, co??? Widzę ze dużo czasu minęło a Ty nadal sławny jesteś, he he ha ha. Czytam ze hejterki w formie. Ja na dino nadal jestem. ( Pamiętasz jak pisaliśmy że do 200 kurs dojdzie to nas tam zabić chcieli). Sluchaj, będę spuszczal paliwo z dino i szukam bazy. Masz jakieś pomysly na duże wolumeny.????? Przeczytalem o bankach ale tego nie chce. Bedziesz w polsce na wakacje?