|
MAMY NIEZLEGO CZARODZIEJA NA SPOLCE KTOREMU SIE NUDZI !!!!
|
~obserwator
|
2
|
2021-02-04 22:25
|
|
Bardzo perfidne typy doluja spolke.!!!!
|
~obserwator
|
6
|
2021-02-04 16:18
|
|
18.02 PREMIERA GRY RUSTREL OD GAMES OPERATORS. POMPA,.
|
~Grubyjanek
|
1
|
2021-02-04 13:18
|
|
giganci a festiwal gier steam
|
~gogus
|
1
|
2021-02-03 18:51
|
|
MOONEATERS - January Ciszewski nowym inwestorem spółki
|
~head
|
31
|
2021-02-03 18:16
|
|
Ciekawe kiedy gra pod Arię...
|
~Ruchanienagrubo
|
36
|
2021-01-29 13:31
|
|
Wers
|
~Reznor
|
2
|
2021-01-29 09:47
|
|
Panowie, zróbmy short squezze na Varsav ...
|
~wers
|
27
|
2021-01-29 06:36
|
|
Dotacja?
|
inqb
|
13
|
2021-01-28 11:15
|
|
Analiza społeczki
|
~investoor
|
2
|
2021-01-27 20:45
|
|
Chyba pora odwiedzić Polyslash
|
~marecki
|
3
|
2021-01-27 08:30
|
|
No i Everdream Valley
|
~Ruchanienagrubo
|
3
|
2021-01-26 22:21
|
|
Qubic i Varsav w jednym spali domu?
|
~Ernest
|
24
|
2021-01-26 13:25
|
|
Chyba pora odwiedzić United Label UNL
|
~wodnicki
|
2
|
2021-01-25 16:42
|
|
sezon dramatów na Varsav uważam za rozpoczęty
|
-1234-
|
9
|
2021-01-25 00:07
|
|
Jakub Pieczykolan - LOL #pdk
|
~Pieter
|
3
|
2021-01-22 20:50
|
|
Top Spółki 2021 - link
|
~Topspolki2021
|
5
|
2021-01-18 20:01
|
|
if you had one shot....dzien inauguracji, sniper, zamach
|
~Bigben
|
1
|
2021-01-18 15:50
|
|
inne klocki prezesa
|
~red
|
2
|
2021-01-16 20:17
|
|
PYTANIE??? Czy tutaj kiedyś będą wzrosty ???
|
~ja
|
5
|
2021-01-15 18:20
|
|
info
|
~kulczyk
|
7
|
2021-01-14 16:28
|
|
atak sie zacznie 18.01, prawdopodobnie o 5:15
|
~Bigben
|
14
|
2021-01-09 14:01
|
|
d iscord o Giants Uprising
|
~Niepokojace
|
7
|
2021-01-08 16:41
|
|
Nie mogę się doczekać premiery!
|
~GraczPasjonat
|
16
|
2021-01-07 17:57
|
|
Syp sypaczu... Syp od jutra
|
~Ruchanienagrubo
|
1
|
2021-01-03 18:52
|
|
Czekam na niższy kurs...
|
~Ruchanienagrubo
|
14
|
2021-01-02 15:41
|
|
Pakiet 1010
|
~Tomi
|
20
|
2020-12-30 22:05
|
|
ale jazda na szerokim, masakra ...
|
~wers
|
23
|
2020-12-30 12:53
|
|
Ewidentnie ktoś opuszcza pokład...
|
~orzel74
|
20
|
2020-12-30 00:22
|
|
Jesteśmy w kanale spadkowym
|
~polonez_as-dur
|
3
|
2020-12-28 03:08
|