| idziemy w górę !!!!!!!! | ~info | 2 | 2021-03-09 16:09 |
| To już nigdy nie będzie powyżej 2 ? | ~koniec | 46 | 2021-03-09 11:55 |
| ile musza sprzedac | ~koniec | 4 | 2021-03-08 23:36 |
| na dis***** opublikowali nowe materiały z Gigantów | ~Rety | 12 | 2021-03-08 13:29 |
| Var i nie tylko | komar_13 | 74 | 2021-03-05 23:03 |
| New wideo from Giants | chill_out | 1 | 2021-03-05 15:25 |
| nowy film z Gigantów na youtube | ~Rety | 1 | 2021-03-05 15:19 |
| 30 kilo po 1.81 na | ~asmen | 2 | 2021-03-05 11:19 |
| IDZIE WODOSPAD, PORA ODDAC PAPIER, RATUJ KAPITAL | ~roman | 8 | 2021-03-04 22:46 |
| nacon | ~koniec | 1 | 2021-03-02 23:33 |
| Jak życie na Varze? | ~Rzeczowo | 5 | 2021-03-02 20:49 |
| powiem to raz Panie Rosiński | -1234- | 4 | 2021-03-01 21:23 |
| Elkop patrowicza w grze. | ~dziadjujubowy | 1 | 2021-02-21 21:06 |
| Synerga fund zielono i nabiera tepa | ~Andi | 1 | 2021-02-18 18:55 |
| Farmy wiatrowe !!!. | ~Adam | 4 | 2021-02-17 11:52 |
| W lipcu może się obudzi | ~Trader | 3 | 2021-02-17 07:35 |
| Raport... | ~Ernest | 3 | 2021-02-16 07:13 |
| Dla rozładowania emocji | ~bartek | 14 | 2021-02-12 10:17 |
| Dotacja - NCBR zwiększa pulę środków | ~ptyś_inwestor | 47 | 2021-02-10 22:10 |
| Małe zainteresowanie spółką | ~Ruchanienagrubo | 26 | 2021-02-10 16:36 |
| Powodzenia życze | ~kapsel | 1 | 2021-02-10 12:47 |
| Czy jutro mamy szansę na 3,26 ? | ~RycerzGPW | 9 | 2021-02-09 21:08 |
| O co tutaj chodzi ? | ~nieoczywisty | 9 | 2021-02-09 18:12 |
| Jaaazdaaa w górę !!!! I mega wzrostyyyyyyyyyyyyy | ~greg | 2 | 2021-02-09 17:04 |
| NCBR - potwierdzenie | ~Troll | 3 | 2021-02-09 16:12 |
| idziemy w górę !!!!!!!! | ~ja | 6 | 2021-02-09 11:10 |
| Varsav, budzimy się! | ~Lolek | 1 | 2021-02-08 09:45 |
| wolumen wiekszy niż na CDR, allegro, czy pekao ... | ~wers | 16 | 2021-02-05 20:39 |
| wERS , rEZNOR i reszta | ~akcjonariusz | 74 | 2021-02-05 07:59 |
| NIE DAJCIE SIE WYLESZCZYC!!!!! | ~obserwator | 4 | 2021-02-05 00:23 |