Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
idziemy w górę !!!!!!!! ~info 2 2021-03-09 16:09
To już nigdy nie będzie powyżej 2 ? ~koniec 46 2021-03-09 11:55
ile musza sprzedac ~koniec 4 2021-03-08 23:36
na dis***** opublikowali nowe materiały z Gigantów ~Rety 12 2021-03-08 13:29
Var i nie tylko komar_13 74 2021-03-05 23:03
New wideo from Giants chill_out 1 2021-03-05 15:25
nowy film z Gigantów na youtube ~Rety 1 2021-03-05 15:19
30 kilo po 1.81 na ~asmen 2 2021-03-05 11:19
IDZIE WODOSPAD, PORA ODDAC PAPIER, RATUJ KAPITAL ~roman 8 2021-03-04 22:46
nacon ~koniec 1 2021-03-02 23:33
Jak życie na Varze? ~Rzeczowo 5 2021-03-02 20:49
powiem to raz Panie Rosiński -1234- 4 2021-03-01 21:23
Elkop patrowicza w grze. ~dziadjujubowy 1 2021-02-21 21:06
Synerga fund zielono i nabiera tepa ~Andi 1 2021-02-18 18:55
Farmy wiatrowe !!!. ~Adam 4 2021-02-17 11:52
W lipcu może się obudzi ~Trader 3 2021-02-17 07:35
Raport... ~Ernest 3 2021-02-16 07:13
Dla rozładowania emocji ~bartek 14 2021-02-12 10:17
Dotacja - NCBR zwiększa pulę środków ~ptyś_inwestor 47 2021-02-10 22:10
Małe zainteresowanie spółką ~Ruchanienagrubo 26 2021-02-10 16:36
Powodzenia życze ~kapsel 1 2021-02-10 12:47
Czy jutro mamy szansę na 3,26 ? ~RycerzGPW 9 2021-02-09 21:08
O co tutaj chodzi ? ~nieoczywisty 9 2021-02-09 18:12
Jaaazdaaa w górę !!!! I mega wzrostyyyyyyyyyyyyy ~greg 2 2021-02-09 17:04
NCBR - potwierdzenie ~Troll 3 2021-02-09 16:12
idziemy w górę !!!!!!!! ~ja 6 2021-02-09 11:10
Varsav, budzimy się! ~Lolek 1 2021-02-08 09:45
wolumen wiekszy niż na CDR, allegro, czy pekao ... ~wers 16 2021-02-05 20:39
wERS , rEZNOR i reszta ~akcjonariusz 74 2021-02-05 07:59
NIE DAJCIE SIE WYLESZCZYC!!!!! ~obserwator 4 2021-02-05 00:23
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-23 09:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.