Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
na Święta i Nowy Rok, życzę Wam akcjonariusze Varsav ... ~wers 25 2020-12-25 14:27
ale jazda na szerokim, masakra ... ~olek 1 2020-12-21 13:26
ale jazda na szerokim, masakra ... ~alek 1 2020-12-21 12:01
spółki playwaya -1234- 2 2020-12-20 09:23
wartościowa analiza uwzględniająca Varsav -1234- 1 2020-12-20 00:45
Jakieś cyrki ~Pieter 48 2020-12-19 01:18
Pozdrawiam akcjonariuszy! ~Trader 2 2020-12-16 20:44
Coś się dzieje! ~set1991 3 2020-12-14 20:59
o co tu chodzi ??? ~Investor 10 2020-12-14 19:35
Zapraszam na discord o giełdzie discord.gg/PzQTjzdaRQ ~Inwestor 1 2020-12-14 18:24
co tu grane ~ton 8 2020-12-14 18:17
Varsav w drodze na szczyt? ~Ronin_kot 8 2020-12-14 17:36
Prezes sypie papierem te akcje 1pln warte.... ~Marakesz 3 2020-12-14 17:33
Duże obroty coś się dzieje od kilku sesji? adameczek133 4 2020-12-14 16:31
Czyżby dzisiaj ~Reznor 50 2020-12-14 13:20
Papier rosnie a caly rynek gier spada ~asmen 1 2020-12-14 10:09
CP2077 komar_13 16 2020-12-11 14:34
HeatWave ~Świadomy 6 2020-12-11 01:49
Vol 166k ~Pieter 4 2020-12-10 19:08
Ovidwork rosnie, co to znaczy ~Zdziwiony 1 2020-12-09 11:26
Info ~Grujka 2 2020-12-09 10:47
Pszczelarze! ~innaPolka 2 2020-12-09 09:46
koniec wzrostów - ewakuacja ~edek 1 2020-12-09 09:21
PCF ~Reznor 32 2020-12-08 23:40
P/E 6 ? Największe niedowartościowanie na NC ? ~Pieter 9 2020-12-08 16:30
Kto zebrał wczoraj papier i pod co? ~Pieter 1 2020-12-08 13:54
A kto mi ~Reznor 1 2020-12-08 12:52
Jesli nie wiecie pod co jest gra to pisze ~Torpol_fan 8 2020-12-08 11:04
VARSAV GAME STUDIOS - Grupa kapitałowa rośnie w siłę ~head 1 2020-12-08 09:18
odbicie ~max 2 2020-12-07 12:47
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-18 09:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.