wykupi markę Ursus znaną na całym świecie i przejmie spółke i mld zł z kontraktów i mld zł z akcji komu nawalili do koszyka jak nie Polsatowcu odrzucili oferty Amerykanów i innych bo to marka POLSKA i nie będzie nam tu żądził jakiś Solaris nara i myśleć