|
Naiwniaki jesteście... Wiara wasza i manipulacje, dno
|
~Sprzedany
|
1
|
2022-01-18 09:45
|
|
Dajem tam na górne!!!!
|
~CoJestGrane
|
1
|
2022-01-18 09:10
|
|
Jak się otworzyło?
|
~Janek
|
1
|
2022-01-18 09:02
|
|
Co teraz?
|
~CoRobić
|
5
|
2022-01-18 07:55
|
|
Ile to już razem ratowali tego trupa
|
~Mko
|
3
|
2022-01-18 07:52
|
|
Podsumowanie Sesji dn. 17.01.2022
|
~ObserwatoR
|
5
|
2022-01-17 22:52
|
|
Zweryfikujmy kto tutaj coś wie lub ma nosa
|
~abcd
|
4
|
2022-01-17 22:35
|
|
Czyżby nowy inwestor?
|
~Mm
|
5
|
2022-01-17 21:56
|
|
Taki artykuł znalazłam w sieci
|
~Basia
|
1
|
2022-01-17 20:52
|
|
Coś musi
|
~Who
|
5
|
2022-01-17 20:29
|
|
5 procent udziału
|
~Ursus
|
3
|
2022-01-17 19:32
|
|
Nowy inwestor już jest!!!
|
~Arnold
|
2
|
2022-01-17 17:55
|
|
My tu na Ursusie mamy marzenie o wielkim powrocie do czasów świetności
|
~ArekPlata
|
1
|
2022-01-17 16:51
|
|
Podbitka na bankrucie i ubieranie standard
|
~Uwaga
|
1
|
2022-01-17 16:42
|
|
Andżejek w akcji hahaha
|
~Arnold
|
2
|
2022-01-17 16:41
|
|
Za chwilę się już nie otworzy
|
~Robert
|
4
|
2022-01-17 16:40
|
|
Ja portfela w fajansie nie znalazłem żeby kupować te akcje
|
~Krystian
|
2
|
2022-01-17 15:55
|
|
Siema leszcze :))
|
~Arnold
|
6
|
2022-01-17 14:48
|
|
Fajnie by było po 0.31 jak by się udało?
|
~Hej
|
2
|
2022-01-17 14:08
|
|
Wróci jeszcze na 0.30? Czy modyfikujecie?
|
~PytamTylko
|
1
|
2022-01-17 13:40
|
|
Zaraz groszołapy zaczną sprzedawać?Ja czekam
|
~PaczeNaTo
|
1
|
2022-01-17 13:26
|
|
Do ile pyknie jak ustawiacie tym razem?
|
~ile
|
1
|
2022-01-17 13:09
|
|
Oglądacie tv info?
|
~Ciekaw
|
3
|
2022-01-17 12:39
|
|
Ktoś chce zebrać i zbiera po 0.28 są jakieś wieści?
|
~PytamTylko
|
5
|
2022-01-17 12:31
|
|
Zastanawiam się czy odkupić czy lepiej przeczekać na Espi?
|
~CoRobić
|
3
|
2022-01-17 12:01
|
|
Kolejna sztuczna podbitka bez infa i ubieranie ulicy
|
~qwerty
|
3
|
2022-01-17 11:20
|
|
Odrobiny dzisiaj straty,i jeszcze na czysciocha wyszło
|
~Korba
|
1
|
2022-01-17 10:59
|
|
Mamy górne widły!
|
~Mateusz
|
5
|
2022-01-17 10:57
|
|
Ale macie sieczkę w głowach +20%
|
~Gizmo
|
2
|
2022-01-17 10:55
|
|
Komuś nie pasuj wzrosty powyżej 25 gr
|
~ciekawy
|
2
|
2022-01-17 10:35
|