Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Naiwniaki jesteście... Wiara wasza i manipulacje, dno ~Sprzedany 1 2022-01-18 09:45
Dajem tam na górne!!!! ~CoJestGrane 1 2022-01-18 09:10
Jak się otworzyło? ~Janek 1 2022-01-18 09:02
Co teraz? ~CoRobić 5 2022-01-18 07:55
Ile to już razem ratowali tego trupa ~Mko 3 2022-01-18 07:52
Podsumowanie Sesji dn. 17.01.2022 ~ObserwatoR 5 2022-01-17 22:52
Zweryfikujmy kto tutaj coś wie lub ma nosa ~abcd 4 2022-01-17 22:35
Czyżby nowy inwestor? ~Mm 5 2022-01-17 21:56
Taki artykuł znalazłam w sieci ~Basia 1 2022-01-17 20:52
Coś musi ~Who 5 2022-01-17 20:29
5 procent udziału ~Ursus 3 2022-01-17 19:32
Nowy inwestor już jest!!! ~Arnold 2 2022-01-17 17:55
My tu na Ursusie mamy marzenie o wielkim powrocie do czasów świetności ~ArekPlata 1 2022-01-17 16:51
Podbitka na bankrucie i ubieranie standard ~Uwaga 1 2022-01-17 16:42
Andżejek w akcji hahaha ~Arnold 2 2022-01-17 16:41
Za chwilę się już nie otworzy ~Robert 4 2022-01-17 16:40
Ja portfela w fajansie nie znalazłem żeby kupować te akcje ~Krystian 2 2022-01-17 15:55
Siema leszcze :)) ~Arnold 6 2022-01-17 14:48
Fajnie by było po 0.31 jak by się udało? ~Hej 2 2022-01-17 14:08
Wróci jeszcze na 0.30? Czy modyfikujecie? ~PytamTylko 1 2022-01-17 13:40
Zaraz groszołapy zaczną sprzedawać?Ja czekam ~PaczeNaTo 1 2022-01-17 13:26
Do ile pyknie jak ustawiacie tym razem? ~ile 1 2022-01-17 13:09
Oglądacie tv info? ~Ciekaw 3 2022-01-17 12:39
Ktoś chce zebrać i zbiera po 0.28 są jakieś wieści? ~PytamTylko 5 2022-01-17 12:31
Zastanawiam się czy odkupić czy lepiej przeczekać na Espi? ~CoRobić 3 2022-01-17 12:01
Kolejna sztuczna podbitka bez infa i ubieranie ulicy ~qwerty 3 2022-01-17 11:20
Odrobiny dzisiaj straty,i jeszcze na czysciocha wyszło ~Korba 1 2022-01-17 10:59
Mamy górne widły! ~Mateusz 5 2022-01-17 10:57
Ale macie sieczkę w głowach +20% ~Gizmo 2 2022-01-17 10:55
Komuś nie pasuj wzrosty powyżej 25 gr ~ciekawy 2 2022-01-17 10:35
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.