| Pociąg mi odjechał | ~jakubeczko | 5 | 2020-06-05 23:45 |
| Nasza Perła | ~Zibi | 10 | 2020-06-05 19:31 |
| Ciekawe ile dzisiaj dokupili Panowie z Zarządu ? | ~Inwestor | 15 | 2020-06-05 12:13 |
| Co jest? | ~wtf_ | 6 | 2020-06-05 11:25 |
| columbus 1,5 mld unimot 340 mln .. | ~qmx | 16 | 2020-06-04 20:10 |
| Czemu nie rośnie? | ~Abc | 2 | 2020-06-04 16:09 |
| Kiedy Członkowie Zarządu zaczną kupować akcje ? | ~Inwestor | 8 | 2020-06-04 12:27 |
| Insiderzy kupują | ~BOLO | 1 | 2020-06-04 12:04 |
| Kiedy dzień dywidendy?? | ~BOLO | 4 | 2020-06-03 23:08 |
| Aktualna prognoza na 2020 | ~świstek | 2 | 2020-06-03 17:37 |
| ESPI DYWIDENDY | ~prawda | 3 | 2020-06-03 15:09 |
| wyniki maja | ~wojtek | 2 | 2020-06-03 13:32 |
| kiedy info o klepnięciu dywidendy? | mira-s | 4 | 2020-06-03 12:47 |
| walne online | mira-s | 1 | 2020-06-03 11:58 |
| 16 czerwca kolejna konferencja | ~świstek | 3 | 2020-06-03 10:33 |
| Co by było, gdyby UNIMOT zarobił 100 mln zl netto w 2020?? | ~Inwestor | 6 | 2020-06-03 10:24 |
| ile macie akcji drodzy panowie? | ~ola_stefana | 18 | 2020-06-02 23:17 |
| Kiedy będzie 50 zł? | ~jack | 7 | 2020-06-02 22:27 |
| korekta | ~Amator | 20 | 2020-06-01 17:01 |
| Kolejny tydzien wzrostow. Czy bedzie 45? | ~Abc | 5 | 2020-06-01 10:15 |
| Kolejne info o fotowoltaice i bedzie 50 | ~Jack | 7 | 2020-05-31 11:08 |
| 10 milionów straty I kw. 2020 | ~Realista | 7 | 2020-05-30 21:32 |
| ciekawy artykuł a propos wejścia UNIMOT w fotowoltaikę | ~Inwestor | 8 | 2020-05-30 13:19 |
| oleje w chinach i sam. luksusowe | ~wojtek | 2 | 2020-05-30 10:14 |
| Unimot 34 w największą firmą na GPW. mWig40 | ~Jedziemy | 6 | 2020-05-29 22:12 |
| Wywiad z Prezesem Sikorskim | ~świstek | 5 | 2020-05-29 09:55 |
| to co jutro na 0 | ~świstek | 6 | 2020-05-28 20:07 |
| UNI w portfelu BOŚ | hunter22 | 4 | 2020-05-27 23:30 |
| http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/36226412,dm-bos-wprowadzi | hunter22 | 1 | 2020-05-27 10:48 |
| koniec korekty | ~wojtek | 2 | 2020-05-27 10:42 |