Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trup w szafie ? ~Anal-i-tyk 2 2020-06-15 09:35
Czekamy na infa z OZE i 50zl ~AnalitykJP 4 2020-06-14 22:49
Kupił zarząd ~Uni 5 2020-06-14 19:25
Czego dowiemy się 16 ? ~świstek 9 2020-06-14 13:23
ale zjazd w USA i na ropie ~świstek 17 2020-06-13 18:36
Ratuj się kto może, dywidenda nie pomoże ~Jurek 8 2020-06-12 16:15
Konferencja on- line 16ty ~Analityk 2 2020-06-12 14:49
ciezko uwierzyc ~hihihi 1 2020-06-12 14:16
ja wysiadam ~krecik 19 2020-06-12 09:55
moze ~wojtek 2 2020-06-12 07:26
Wskaźniki AT mówią – SPRZEDAJ ~Marcin 10 2020-06-11 16:54
Wodospad do 30 -33 zł po dywidendzie ? ~Andrzej 20 2020-06-10 23:08
czy my o czyms nie wiemy? ~wss 7 2020-06-10 23:05
Puls Biznesu pisze o fotowoltaice i UNIMOT :) ~Inwestor 5 2020-06-10 22:23
co jest ~pjoter 3 2020-06-10 20:17
Unimot najlepiej rozwijającą się firmą ~Klee 1 2020-06-10 14:59
korekta ~wojtek 1 2020-06-10 12:33
Marzy mi się ~KsiądzMateusz 5 2020-06-10 11:35
cykam sie ~piotrek 5 2020-06-10 08:42
UNIMOT najszybciej rozwijającą się firmą? ~Aaas 1 2020-06-10 07:08
Czekamy na infa z OZE ~Rafal 3 2020-06-09 16:40
napiszę coś dla niedowiarków ~wojtek 3 2020-06-09 10:42
Walor dywidendowy i doszło OZE ~Bicek 1 2020-06-09 08:37
Artykuł o fuzji, polecam przeczytać ~świstek 6 2020-06-08 21:55
czy jutro tradycyjnie plus 10 ? ~świstek 13 2020-06-08 14:27
Powierzyłem UNIMOTowi 30 tysięcy talentów... tzn. złotych polskich... ~truth 2 2020-06-08 09:43
Statek z ladunkiem ropy juz w Klajpedzie ! ~Inwestor 14 2020-06-06 23:47
Dzień Inwestora UNIMOT Online już 16 czerwca: ~Aaas 5 2020-06-06 21:36
cena ropy 40 USD i jej wpływ na wyniki UNIMOT ~Inwestor 7 2020-06-06 17:17
Zakupy rosną! ~Szejk 2 2020-06-06 15:07
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.