| UNIMOT KUPI STACJE będzie 2 co do wielkości | ~pewniak | 2 | 2020-07-14 12:04 |
| balon rosnie, nie bedzie jednak radosnie | ~elo | 1 | 2020-07-14 12:04 |
| Unimot wchodzi w wiatraki. Kupuje spółkę budującą farmę | Puls Biznesu | 1 | 2026-06-25 15:45 |
| w przyszły piątek 50 zł ? | kubson77 | 7 | 2020-07-14 10:48 |
| dzis dzien, w ktorym balon pęka? | ~elo | 5 | 2020-07-14 10:01 |
| Wygląda na to, że cena poniżej 50zł to okazja | ~eddy | 4 | 2020-07-14 09:52 |
| Gdzie kolejny przystanek ? | ~Inwestor | 2 | 2020-07-13 21:49 |
| Jutro zgoda KE | ~eddy | 7 | 2020-07-13 21:48 |
| Votum startuje pod Votum Energy | ~Arek | 2 | 2020-07-13 20:45 |
| uchodzi powietrze | ~elo | 5 | 2020-07-13 18:01 |
| Ciekawy artykuł o Avia Solar | kubson77 | 6 | 2020-07-13 13:10 |
| Wygrała Polska; wygrał też Unimot! | ~wer | 4 | 2020-07-13 10:31 |
| Cena emisyjna (45 zl) w końcu pokonana ! | ~Inwestor | 2 | 2020-07-13 10:13 |
| mam dywidende | ~wojtek | 13 | 2020-07-13 09:17 |
| Szukają kadry do fotowoltaiki, rozwijają się prężnie | ~kulson | 3 | 2020-07-12 12:49 |
| Unimot warty 0 zł | ~Anal-i-tyk | 7 | 2020-07-12 10:20 |
| Czaskowski was sprowadzi na ziemie | ~euu | 20 | 2020-07-11 22:24 |
| Wydaje mi się że Unimot | ~zorro | 5 | 2020-07-11 13:24 |
| No i mamy to już prawie oficjalnie | grzbk | 8 | 2020-07-11 11:15 |
| fotovoltaika | ~akcjonariusz | 6 | 2020-07-11 09:07 |
| Czas powoli ruszać! | ~Waldi | 2 | 2020-07-10 18:33 |
| 42 zł / akcję - okazja? | ~Olo | 28 | 2020-07-10 17:39 |
| wiceprezes kupuje | ~skogsmann | 5 | 2020-07-10 17:33 |
| piękny dzień ale ważne zamknięcie | ~qmx | 6 | 2020-07-10 14:18 |
| Rekomendacja | ~Sirty9 | 2 | 2020-07-10 11:36 |
| dywidenda | ~Jean | 6 | 2020-07-10 11:16 |
| Jestem z Wami | ~Ceres | 1 | 2020-07-10 10:58 |
| rozpracujmy 45 )))))))))))))) | ~WOJTEK | 7 | 2020-07-10 10:54 |
| Wiceprezes kupuje akcje | ~kulson | 14 | 2020-07-10 07:02 |
| Kasa z dywidendy na nowe akcje | ~UNI | 6 | 2020-07-09 17:40 |
| dziś na kontach dywidenda | ~zorro | 7 | 2020-07-09 13:24 |