Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
UNIMOT KUPI STACJE będzie 2 co do wielkości ~pewniak 2 2020-07-14 12:04
balon rosnie, nie bedzie jednak radosnie ~elo 1 2020-07-14 12:04
Unimot wchodzi w wiatraki. Kupuje spółkę budującą farmę Puls Biznesu 1 2026-06-25 15:45
w przyszły piątek 50 zł ? kubson77 7 2020-07-14 10:48
dzis dzien, w ktorym balon pęka? ~elo 5 2020-07-14 10:01
Wygląda na to, że cena poniżej 50zł to okazja ~eddy 4 2020-07-14 09:52
Gdzie kolejny przystanek ? ~Inwestor 2 2020-07-13 21:49
Jutro zgoda KE ~eddy 7 2020-07-13 21:48
Votum startuje pod Votum Energy ~Arek 2 2020-07-13 20:45
uchodzi powietrze ~elo 5 2020-07-13 18:01
Ciekawy artykuł o Avia Solar kubson77 6 2020-07-13 13:10
Wygrała Polska; wygrał też Unimot! ~wer 4 2020-07-13 10:31
Cena emisyjna (45 zl) w końcu pokonana ! ~Inwestor 2 2020-07-13 10:13
mam dywidende ~wojtek 13 2020-07-13 09:17
Szukają kadry do fotowoltaiki, rozwijają się prężnie ~kulson 3 2020-07-12 12:49
Unimot warty 0 zł ~Anal-i-tyk 7 2020-07-12 10:20
Czaskowski was sprowadzi na ziemie ~euu 20 2020-07-11 22:24
Wydaje mi się że Unimot ~zorro 5 2020-07-11 13:24
No i mamy to już prawie oficjalnie grzbk 8 2020-07-11 11:15
fotovoltaika ~akcjonariusz 6 2020-07-11 09:07
Czas powoli ruszać! ~Waldi 2 2020-07-10 18:33
42 zł / akcję - okazja? ~Olo 28 2020-07-10 17:39
wiceprezes kupuje ~skogsmann 5 2020-07-10 17:33
piękny dzień ale ważne zamknięcie ~qmx 6 2020-07-10 14:18
Rekomendacja ~Sirty9 2 2020-07-10 11:36
dywidenda ~Jean 6 2020-07-10 11:16
Jestem z Wami ~Ceres 1 2020-07-10 10:58
rozpracujmy 45 )))))))))))))) ~WOJTEK 7 2020-07-10 10:54
Wiceprezes kupuje akcje ~kulson 14 2020-07-10 07:02
Kasa z dywidendy na nowe akcje ~UNI 6 2020-07-09 17:40
dziś na kontach dywidenda ~zorro 7 2020-07-09 13:24
[x]
UNIMOT -1,65% 154,80 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.