Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
unimot to ~dd 1 2020-07-24 09:30
Ciekawe ~True 4 2020-07-24 00:35
Unimot wchodzi w wiatraki. Kupuje spółkę budującą farmę Puls Biznesu 1 2026-06-25 15:45
Uchodzi powietrze z balonika, a MLS ciągle rośnie ~maks 4 2020-07-23 23:49
Tak niskich obrotów dawno nie było ~Świstak 3 2020-07-23 14:57
Znow zwalanie kursu ~Maly 15 2020-07-23 12:51
dziś zamek 5 ... 5,5% ... tak czuję ~dd 1 2020-07-23 11:13
do nowicjuszy ~wojtek 2 2020-07-23 09:52
Unimot rozmawia z partnerami o nowych kanałach sprzedaży dla PV ~devil 6 2020-07-23 08:50
Unimot zainteresowany rozmowami ws. stacji paliw po Tesco ~devil 2 2020-07-23 04:58
prosze o info ~prosze 6 2020-07-22 17:48
Osły już sypią ~Hahaha 4 2020-07-22 15:48
Brawo Unimot !!! ~Maly 6 2020-07-22 15:26
tutaj ktoś trzyma poniżej 50 ~bambi2 6 2020-07-22 15:18
odbiercie już transmisje? ~wojtek 4 2020-07-22 14:06
Konferencja już dzisiaj o 14:00 i ... ~UNI 3 2020-07-22 14:05
Podbierają papier może coś pozytywnego ~Hahaha 1 2020-07-22 14:05
Bedzie sie tu działo! Kto myśli ten zarobi! ~Madzik 1 2020-07-22 13:43
Bedzie sie tu działo! Kto myśli ten zarobi! ~Madzik 1 2020-07-22 13:36
Kolejna konferencja Zarządu 22 lipca :) ~Inwestor 7 2020-07-22 12:15
UNIMOT vs ML System ~Inwestor 8 2020-07-22 09:11
Solorz i fotowoltaika ~świstek 9 2020-07-22 08:40
6 z przodu w nast tyg ~Hahaha 4 2020-07-21 22:17
Jak to jest patrzeć na kurs Unimotu jak wszystko inne rośnie po >5%? :) ~Marek 13 2020-07-21 21:32
Odpalamy!! ~Hahaha 1 2020-07-21 15:34
Transmisja konferencji prasowej online – zaproszenie ~devil 5 2020-07-21 11:48
Kiedy pierwsze dochody z fotowoltaiki? ~Inwestor 10 2020-07-20 22:17
ZAMKNIECIE 50 ~wojtek 2 2020-07-20 18:23
Ponad 50 mln zysku w II kwartale :o ~kurcze 2 2020-07-20 12:40
Nie bez powodu prezes kupował nawet po 50.. ~stary 3 2020-07-20 11:27
Jest raport za czerwiec ~Kruger 7 2020-07-19 08:26
[x]
UNIMOT -1,65% 154,80 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.