Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto odkupuje ? ~Świstak 4 2020-07-29 09:10
Votum sa fotowoltaika ~Byk 1 2020-07-29 06:48
Sprzedaż ponizej 50 pln ~Maly 16 2020-07-28 22:49
Ale zeszmaciliscie ten papier ~Hondo 7 2020-07-28 21:44
zastanowcie sie kto to odkupuje ~Świstak 2 2020-07-28 16:14
Ehh ~unimot-błąd 3 2020-07-28 15:48
Jak tam Świstak twój UNIMOT? Bo mój MLS całkiem dobrze :)) ~maks 8 2020-07-28 13:49
Takie przemyślenia ~Klee 5 2020-07-28 13:35
śmieć już leci ~kuc 10 2020-07-28 11:51
50 mln zł zysku netto po IIQ 2020 ... ~UNI 1 2020-07-28 08:59
Konferencja prasowa UNIMOT 22lipca liza55 1 2020-07-28 08:46
ile dzisiaj? ~niuniek 2 2020-07-28 08:08
Kolejny tankowiec płynie na Białoruś ~karol 6 2020-07-27 22:49
drodzy akcjonariusze ~uchyl_okno 3 2020-07-27 21:28
PKN odwróci odpisy aktualizujące wartość zapasów ~Świstak 5 2020-07-27 21:09
Nie ma się co dziwić że ludziom brakuje cierpliwości i wywalają ~zorro 3 2020-07-27 20:59
sprzedać i zapomnieć na dwa lata o unimocie ~Turboman 1 2020-07-27 17:12
wykresy kursu ~39piotr 2 2020-07-27 16:30
Perfidne zwalanie kursu! ~devil 5 2020-07-27 16:15
Ale leci ~blinek 2 2020-07-27 15:23
Czy dziś zarząd kupuje? ~lol 6 2020-07-27 13:42
kurs akcji ~axaa 11 2020-07-27 13:28
Parkiet pisze o fotowoltaice ~Inwestor 2 2020-07-25 14:43
Stacje Lotosu ~danken1906 6 2020-07-25 07:49
2 fala koronowirusa przed wami ~Anal-i-tyk 3 2020-07-24 16:51
poziom na zakupy leon52 6 2020-07-24 11:50
Unimot – już ponad 300% wzrostu od marca kwfx 1 2020-07-24 11:13
Wyczekiwana korekta ~Inwestor 1 2020-07-24 10:03
Ropa ~39piotr 5 2020-07-24 10:01
Czarna długa świeca się pojawiła na końcu wykresu ~Technik 4 2020-07-24 09:35
[x]
UNIMOT -1,14% 155,60 2026-06-25 15:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.