| Kto odkupuje ? | ~Świstak | 4 | 2020-07-29 09:10 |
| Votum sa fotowoltaika | ~Byk | 1 | 2020-07-29 06:48 |
| Sprzedaż ponizej 50 pln | ~Maly | 16 | 2020-07-28 22:49 |
| Ale zeszmaciliscie ten papier | ~Hondo | 7 | 2020-07-28 21:44 |
| zastanowcie sie kto to odkupuje | ~Świstak | 2 | 2020-07-28 16:14 |
| Ehh | ~unimot-błąd | 3 | 2020-07-28 15:48 |
| Jak tam Świstak twój UNIMOT? Bo mój MLS całkiem dobrze :)) | ~maks | 8 | 2020-07-28 13:49 |
| Takie przemyślenia | ~Klee | 5 | 2020-07-28 13:35 |
| śmieć już leci | ~kuc | 10 | 2020-07-28 11:51 |
| 50 mln zł zysku netto po IIQ 2020 ... | ~UNI | 1 | 2020-07-28 08:59 |
| Konferencja prasowa UNIMOT 22lipca | liza55 | 1 | 2020-07-28 08:46 |
| ile dzisiaj? | ~niuniek | 2 | 2020-07-28 08:08 |
| Kolejny tankowiec płynie na Białoruś | ~karol | 6 | 2020-07-27 22:49 |
| drodzy akcjonariusze | ~uchyl_okno | 3 | 2020-07-27 21:28 |
| PKN odwróci odpisy aktualizujące wartość zapasów | ~Świstak | 5 | 2020-07-27 21:09 |
| Nie ma się co dziwić że ludziom brakuje cierpliwości i wywalają | ~zorro | 3 | 2020-07-27 20:59 |
| sprzedać i zapomnieć na dwa lata o unimocie | ~Turboman | 1 | 2020-07-27 17:12 |
| wykresy kursu | ~39piotr | 2 | 2020-07-27 16:30 |
| Perfidne zwalanie kursu! | ~devil | 5 | 2020-07-27 16:15 |
| Ale leci | ~blinek | 2 | 2020-07-27 15:23 |
| Czy dziś zarząd kupuje? | ~lol | 6 | 2020-07-27 13:42 |
| kurs akcji | ~axaa | 11 | 2020-07-27 13:28 |
| Parkiet pisze o fotowoltaice | ~Inwestor | 2 | 2020-07-25 14:43 |
| Stacje Lotosu | ~danken1906 | 6 | 2020-07-25 07:49 |
| 2 fala koronowirusa przed wami | ~Anal-i-tyk | 3 | 2020-07-24 16:51 |
| poziom na zakupy | leon52 | 6 | 2020-07-24 11:50 |
| Unimot – już ponad 300% wzrostu od marca | kwfx | 1 | 2020-07-24 11:13 |
| Wyczekiwana korekta | ~Inwestor | 1 | 2020-07-24 10:03 |
| Ropa | ~39piotr | 5 | 2020-07-24 10:01 |
| Czarna długa świeca się pojawiła na końcu wykresu | ~Technik | 4 | 2020-07-24 09:35 |