starzy akcjonariusze pamietaja ,że jak spadało do 7 zł to 1000 akcji potrafiło obniżyć kurs o 10 % a dzisiaj 30 000 akcji i kurs nie drgnie , bo 1 % to nie spadki które za chwilę sa niwelowane , więc jak po 30 000 akcji na sesji sie zbiera i kurs rośnie to wyobrazcie sobie jaki będzie za 2 lat bo ja jestem pewien że 200 zł czego sobie i wam życzę