Zdajecie sobie sprawę, że jak oni opublikują te super wyniki a kurs nie wystrzeli na 15 % to tu będzie wodospad? Wcale bym sie nie zdziwił gdyby po wynikach kurs nie drgnął. A to przelałoby już czarę goryczy. To chyba jedyna spółka na GPW, z której napływają same dobre informacje a kurs tego nie dyskontuje.