Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do ile spadnie ~Ryk 4 2023-04-19 13:37
analitycy mylili się, miała być dwucyfrowa dywidenda ale ~MC60 1 2023-04-19 13:16
Ilość akcji ~Dazen 1 2023-04-19 13:16
Zysk netto na akcję po 3kw '22 - 4.63 zł !!! ~Inwestor 3 2023-04-19 13:13
Extra dywi nie bedzie ale... ~Daniel 2 2023-04-19 13:05
mówiłem że tak będzie ~erg 1 2023-04-19 12:57
Rok 2023 będzie z niższymi przychodami ~Irek 1 2023-04-19 12:56
Rekordowy zysk, a dywidenda 0 ~xd 4 2023-04-19 12:56
Zaraz CPK sprzeda Torpol Oil ~Yupi 1 2023-04-19 12:28
Podobna sytuacja jak w ATREM - odcięcie dywidendy bez dywidendy bullblaze 10 2023-04-19 12:19
Czy coś jeszcze może się zmienić w sprawie dywidendy? cezdlu_37 3 2023-04-19 12:15
Na kurs zadziałała pomocna dłoń państwa PiS ~Bolszewia 1 2023-04-19 11:59
Umowa z IC ~torpol 2 2023-04-19 11:50
Zrzuci ktoś poniżej 18 zł? Bo wisi mi zlecenie. ~bafd 1 2023-04-19 11:47
Od dn. 20.03.2020r. kurs torpol ponad + 190 % i to mimo dzisiejszego spa ~acce 3 2023-04-19 11:39
OSTATNI GASI ŚWIATŁO ~oszukany 1 2023-04-19 11:38
Kiedy będzie 100? ~Lol 5 2023-04-19 11:38
Bankrut leci na 10 zł ~bafd 2 2023-04-19 11:35
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-04-19 11:30
CZAS Z TĄD UCIEKAĆ,POLECI NA 15 ZETA JAK NIC. ~Maniek 2 2023-04-19 11:27
Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka ~Pi 2 2023-04-19 11:19
MAMY TERAZ LUKĘ DO DOMKNIECIA > 20 zł, wróci szybko ~aron 1 2023-04-19 11:17
Teraz czekamy na ESPI o zmianach ~Horała 1 2023-04-19 11:17
ALE TU LESZCZYNE DZISIAJ OGOŁOCILI Z KASY HO H HO ~MIŚŚŚ 1 2023-04-19 11:15
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-04-19 11:15
Chodzicie ~Zapraszamy 1 2023-04-19 11:14
co tak nagle wzrasta kkk1111 2 2023-04-19 11:11
wszystkim zawiedzionym polecam przejście na Orlen - tam nie szczędzą dyw ~izopropyl 1 2023-04-19 11:11
Zue jeszcze nie wystartowało....Czas na spółki kolejowe..... ~Michał 2 2023-04-19 11:10
wiedziałem że tak będzie ~grzyb 1 2023-04-19 11:03
[x]
TORPOL -1,02% 68,00 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.