|
Do ile spadnie
|
~Ryk
|
4
|
2023-04-19 13:37
|
|
analitycy mylili się, miała być dwucyfrowa dywidenda ale
|
~MC60
|
1
|
2023-04-19 13:16
|
|
Ilość akcji
|
~Dazen
|
1
|
2023-04-19 13:16
|
|
Zysk netto na akcję po 3kw '22 - 4.63 zł !!!
|
~Inwestor
|
3
|
2023-04-19 13:13
|
|
Extra dywi nie bedzie ale...
|
~Daniel
|
2
|
2023-04-19 13:05
|
|
mówiłem że tak będzie
|
~erg
|
1
|
2023-04-19 12:57
|
|
Rok 2023 będzie z niższymi przychodami
|
~Irek
|
1
|
2023-04-19 12:56
|
|
Rekordowy zysk, a dywidenda 0
|
~xd
|
4
|
2023-04-19 12:56
|
|
Zaraz CPK sprzeda Torpol Oil
|
~Yupi
|
1
|
2023-04-19 12:28
|
|
Podobna sytuacja jak w ATREM - odcięcie dywidendy bez dywidendy
|
bullblaze
|
10
|
2023-04-19 12:19
|
|
Czy coś jeszcze może się zmienić w sprawie dywidendy?
|
cezdlu_37
|
3
|
2023-04-19 12:15
|
|
Na kurs zadziałała pomocna dłoń państwa PiS
|
~Bolszewia
|
1
|
2023-04-19 11:59
|
|
Umowa z IC
|
~torpol
|
2
|
2023-04-19 11:50
|
|
Zrzuci ktoś poniżej 18 zł? Bo wisi mi zlecenie.
|
~bafd
|
1
|
2023-04-19 11:47
|
|
Od dn. 20.03.2020r. kurs torpol ponad + 190 % i to mimo dzisiejszego spa
|
~acce
|
3
|
2023-04-19 11:39
|
|
OSTATNI GASI ŚWIATŁO
|
~oszukany
|
1
|
2023-04-19 11:38
|
|
Kiedy będzie 100?
|
~Lol
|
5
|
2023-04-19 11:38
|
|
Bankrut leci na 10 zł
|
~bafd
|
2
|
2023-04-19 11:35
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2023-04-19 11:30
|
|
CZAS Z TĄD UCIEKAĆ,POLECI NA 15 ZETA JAK NIC.
|
~Maniek
|
2
|
2023-04-19 11:27
|
|
Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka
|
~Pi
|
2
|
2023-04-19 11:19
|
|
MAMY TERAZ LUKĘ DO DOMKNIECIA > 20 zł, wróci szybko
|
~aron
|
1
|
2023-04-19 11:17
|
|
Teraz czekamy na ESPI o zmianach
|
~Horała
|
1
|
2023-04-19 11:17
|
|
ALE TU LESZCZYNE DZISIAJ OGOŁOCILI Z KASY HO H HO
|
~MIŚŚŚ
|
1
|
2023-04-19 11:15
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2023-04-19 11:15
|
|
Chodzicie
|
~Zapraszamy
|
1
|
2023-04-19 11:14
|
|
co tak nagle wzrasta
|
kkk1111
|
2
|
2023-04-19 11:11
|
|
wszystkim zawiedzionym polecam przejście na Orlen - tam nie szczędzą dyw
|
~izopropyl
|
1
|
2023-04-19 11:11
|
|
Zue jeszcze nie wystartowało....Czas na spółki kolejowe.....
|
~Michał
|
2
|
2023-04-19 11:10
|
|
wiedziałem że tak będzie
|
~grzyb
|
1
|
2023-04-19 11:03
|