Forum giełdowe spółki TELGAM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jest Raport za 3 kwartał ~Świczka 2 2020-11-13 09:30
Dzisiaj raport za Q3 Mennica Skarbowa ~Tomek 4 2020-11-12 21:04
Info E-Sport! ~NowyR 6 2020-11-11 22:58
marek WYSTOMP ~Ryzykant 3 2020-11-10 10:43
Prezes znowu będzie sypał ~krrr 4 2020-11-08 13:18
Przygotowani na Poniedziałek z TELGAM ~NowyR 4 2020-11-07 19:01
Prezes kupuje akcje w okresie zamknietym!!!? ! ~Cojest 2 2020-11-07 13:28
UPUP ~jan 11 2020-11-07 12:57
Mocne Kupuj Wskaźniki :) ~OZE 12 2020-11-06 20:59
Jak chcecie zejść z haka to pompujcie teraz ~maniek 4 2020-11-06 17:48
Koniec sztucznej pompki ~Nnn 3 2020-11-06 16:34
jedziemy pod wyniki ~XXX 2 2020-11-06 16:14
NIc widać że martwy sezon i spadek na 10 gr ~od1 3 2020-11-06 16:03
Teraz się okaże ~player 10 2020-11-04 14:30
Do użytkownika hmm ~ocochodzi 3 2020-11-04 10:58
Kontynuacja Programu Mój Prąd ~OZE 1 2020-11-02 19:00
UBRANI PO 1 ZŁ WYSTOMP ~Marek 6 2020-11-02 09:47
Ratuj się kto może !!! ~Opadło 5 2020-11-01 12:28
Kolejny raz watek skasowany, przeszkadza? ~Xxx 12 2020-10-30 19:18
Klepadło ewakuacja , pewnie już ucieka bo ~Nr2 2 2020-10-30 17:54
Powrót do bazy na 15 gr ostatna ~Nr2 1 2020-10-30 14:58
polski-rynek-szturmuja-zagraniczni-inwestorzy, ~mp 2 2020-10-29 18:53
moze cos z tego bedzie ~maniusUK 3 2020-10-29 18:51
Sprzedaż 280tyś akcji przez PREZESA!!!!! ~justinw 22 2020-10-29 16:45
Co robić w czasie Bessy na Telgam ~OZE 16 2020-10-29 16:39
To wiele mówi o akcjonariuszach.. ~ocochodzi 9 2020-10-29 13:52
napięcie ~Ryzykant 23 2020-10-27 17:02
Błoga cisza, czas na wzrosty... ~tomdom 19 2020-10-27 11:50
Telgam sypanie i zarobek na PV ~deka 10 2020-10-24 23:23
Przegrywy jednoczmy się. ~Pozdro 7 2020-10-23 10:31
[x]
TELGAM -2,50% 0,39 2026-06-24 16:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.