Forum giełdowe spółki TELGAM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Telgam dał mi wspaniałe dzieciństwo ~Boniek 2 2020-12-23 12:13
Jest tu jeszcze nadzieja na wzrosty? ~bulka123 6 2020-12-23 11:33
Prezes sprzedaje bo na prezenty niema ~Manius_UK 9 2020-12-22 20:31
Armagedon, armagedon!!!!!!!!!!!!!!!! ~Szokkkk 3 2020-12-22 18:21
Silne wsparcie było na 0,2425 ~Ola 2 2020-12-22 18:20
NC jeszcze odbije w tym Telgam ~NowyR 4 2020-12-21 15:06
Romek vel kscper ile jeszcze nikow nadrukujesz ~Tee 1 2020-12-18 19:12
czas realizowac strate ~kacper 3 2020-12-18 19:10
czas na 10 gr ~romek 1 2020-12-18 17:55
Umowa Ml system na prawie 14 mln. ~Ppp 11 2020-12-16 11:11
CHyba Klepadło wychodzi sypanie do kości ~srek 12 2020-12-14 08:53
ZARAZ WIDŁY ~Zyga777 8 2020-12-10 15:42
Emisja po 10 gr to b.dobry pomysł ~Doradca1 2 2020-12-09 20:04
raport bardzo dobry, kurs w dół:P klasyk na bananie ~hehe 8 2020-12-09 19:39
Idziemy w OZE ~Oziek 2 2020-12-09 19:23
Wywalacie czy Trzymacie? ~NowyR 1 2020-12-09 19:04
Będzie ok ~Jakn 5 2020-12-09 11:54
Po co ten Klepadło tu wszedł ? ~Lesio 5 2020-12-07 17:29
Prezes i zarząd ~kr 5 2020-12-03 19:15
Mortimer! ~Sheep 5 2020-11-27 23:52
Gdzie sąCi co naganiali na tego gniota po 50gr ;) ~Zając 1 2020-11-26 12:48
Drodzy, wycofuję się z chęci zakupu. ~ocochodzi 6 2020-11-25 22:26
Dno klepnięte... ~Ooo 7 2020-11-24 17:47
Jakis konkurs na ilość transakcji jest? ~mn 2 2020-11-24 15:41
Za miesiąc będziecie brać oklo 70. ~See 17 2020-11-23 14:58
mój chłopak kupował TELGAM po 60 groszy i teraz ma problemy ze wzwodem ~Mordziński 5 2020-11-19 21:03
Internet Union spółka z potencjałem ~niko 2 2020-11-17 19:52
Francuzi przejmą Play, czy to wpłynie na kurs? ~NowyR 4 2020-11-14 13:05
Ale opada jak KAMIEŃ ~HAAAK 8 2020-11-13 17:46
Czas na 20 gr ~Opadło 1 2020-11-13 17:08
[x]
TELGAM -2,50% 0,39 2026-06-24 15:53:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.