|
Telgam dał mi wspaniałe dzieciństwo
|
~Boniek
|
2
|
2020-12-23 12:13
|
|
Jest tu jeszcze nadzieja na wzrosty?
|
~bulka123
|
6
|
2020-12-23 11:33
|
|
Prezes sprzedaje bo na prezenty niema
|
~Manius_UK
|
9
|
2020-12-22 20:31
|
|
Armagedon, armagedon!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Szokkkk
|
3
|
2020-12-22 18:21
|
|
Silne wsparcie było na 0,2425
|
~Ola
|
2
|
2020-12-22 18:20
|
|
NC jeszcze odbije w tym Telgam
|
~NowyR
|
4
|
2020-12-21 15:06
|
|
Romek vel kscper ile jeszcze nikow nadrukujesz
|
~Tee
|
1
|
2020-12-18 19:12
|
|
czas realizowac strate
|
~kacper
|
3
|
2020-12-18 19:10
|
|
czas na 10 gr
|
~romek
|
1
|
2020-12-18 17:55
|
|
Umowa Ml system na prawie 14 mln.
|
~Ppp
|
11
|
2020-12-16 11:11
|
|
CHyba Klepadło wychodzi sypanie do kości
|
~srek
|
12
|
2020-12-14 08:53
|
|
ZARAZ WIDŁY
|
~Zyga777
|
8
|
2020-12-10 15:42
|
|
Emisja po 10 gr to b.dobry pomysł
|
~Doradca1
|
2
|
2020-12-09 20:04
|
|
raport bardzo dobry, kurs w dół:P klasyk na bananie
|
~hehe
|
8
|
2020-12-09 19:39
|
|
Idziemy w OZE
|
~Oziek
|
2
|
2020-12-09 19:23
|
|
Wywalacie czy Trzymacie?
|
~NowyR
|
1
|
2020-12-09 19:04
|
|
Będzie ok
|
~Jakn
|
5
|
2020-12-09 11:54
|
|
Po co ten Klepadło tu wszedł ?
|
~Lesio
|
5
|
2020-12-07 17:29
|
|
Prezes i zarząd
|
~kr
|
5
|
2020-12-03 19:15
|
|
Mortimer!
|
~Sheep
|
5
|
2020-11-27 23:52
|
|
Gdzie sąCi co naganiali na tego gniota po 50gr ;)
|
~Zając
|
1
|
2020-11-26 12:48
|
|
Drodzy, wycofuję się z chęci zakupu.
|
~ocochodzi
|
6
|
2020-11-25 22:26
|
|
Dno klepnięte...
|
~Ooo
|
7
|
2020-11-24 17:47
|
|
Jakis konkurs na ilość transakcji jest?
|
~mn
|
2
|
2020-11-24 15:41
|
|
Za miesiąc będziecie brać oklo 70.
|
~See
|
17
|
2020-11-23 14:58
|
|
mój chłopak kupował TELGAM po 60 groszy i teraz ma problemy ze wzwodem
|
~Mordziński
|
5
|
2020-11-19 21:03
|
|
Internet Union spółka z potencjałem
|
~niko
|
2
|
2020-11-17 19:52
|
|
Francuzi przejmą Play, czy to wpłynie na kurs?
|
~NowyR
|
4
|
2020-11-14 13:05
|
|
Ale opada jak KAMIEŃ
|
~HAAAK
|
8
|
2020-11-13 17:46
|
|
Czas na 20 gr
|
~Opadło
|
1
|
2020-11-13 17:08
|