Forum giełdowe spółki TELGAM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co się dzieje ~man 4 2020-10-21 11:02
TELGAM też zarobi info ~OZE 1 2020-10-19 12:54
TO JADYMY NA GURNE WIDŁY CZY NA PEREŁKĘ DOLNĄ ? ~jbl 7 2020-10-16 15:55
Telgammobile.pl ~Klaus 7 2020-10-16 05:03
Oddawać akcje teraz po takich infach hehe trochę słabe... ~ajax 5 2020-10-16 05:02
Wyczuwalny jest zbliżajacy się ~Garniak 7 2020-10-16 05:02
LUDZIE, LUDZIE! Pociąg odjeżdża! ~ocochodzi 13 2020-10-16 05:01
Początek okresów zamkniętych na spółkach.... ~30dni 9 2020-10-15 22:57
Nowy rekordy zakażeń! ~Nnn 3 2020-10-15 16:08
Do nińca tygodnia 0,4 i droga otwarta na 0,3 ~janek 5 2020-10-13 04:32
Podbitka 25% nagle, wysyp akcji prezesa, komedia ~Bagno 2 2020-10-09 10:32
49gr to dobra cena do wejścia czy... ~defhdh 11 2020-10-08 15:54
karpaty.pl Telgam OZE ~NowyR 3 2020-10-08 14:16
Widlowy ~El 2 2020-10-08 13:50
Kasa potrzebna na inwestycje w bank ziemi pięknie:-) ~NowszyR 2 2020-10-08 07:20
280 tys z 15 mln :) ~Meme 3 2020-10-07 18:28
A jak Klepadło zacznie sypać, a zacznie ~Bed 2 2020-10-07 17:45
kostka schodzi z haka - dziękuję, dobranoc ~wyjebane_jajca 8 2020-10-07 17:13
Podbitka przez fejsbookową grupkę ~wyjebane_jajca 22 2020-10-07 14:17
Współpraca z ML System, Play, Korbank ~NowyR 16 2020-10-07 12:23
Jaka Firma wydzierżawi ziemie w Osieku Jasielskim od fotowoltaikę? ~NowyR 3 2020-10-07 12:05
Ależ tu będzie jazda ... ~Majk 5 2020-10-06 16:37
Tera tylko nowe szczyty ~Tom 11 2020-10-06 13:42
prezes ml system ~piotr 3 2020-10-06 11:47
Powtórka z rozrywki. ~Wiesiek 7 2020-10-05 21:34
Czeka nas korekta wzrostów. ~Wiesiek 2 2020-10-05 19:45
TELGAM ~GS 1 2020-10-05 18:59
I górne widły witamy ~Up 1 2020-10-05 16:26
Sprzedaż akcji przez RN ~Sheep 16 2020-10-05 15:26
Siedzę w tym od 0,20 ~ocochodzi 15 2020-10-04 16:07
[x]
TELGAM 13,85% 0,44 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.