|
Piszą na Comparic i to bardzo pozytywnie
|
~Czytelnik1234
|
6
|
2023-05-18 12:47
|
|
Prezes znów dziobie?
|
~src
|
11
|
2023-05-18 12:14
|
|
Telgam powiększa się stale
|
~marszyn
|
1
|
2023-05-18 07:04
|
|
Whooooaaaaa
|
~dero
|
5
|
2023-05-16 20:51
|
|
fajne wyniki i to któryś raz
|
~ober
|
9
|
2023-05-15 18:44
|
|
Raporcik
|
~src
|
5
|
2023-05-15 14:21
|
|
Nadzieja na przyszłość bardzo obiecująca
|
~dero
|
3
|
2023-05-15 09:56
|
|
Bardzo dobry I kwartal.
|
~Tom
|
1
|
2023-05-15 09:14
|
|
Jakie batony po prawej
|
~Antek
|
1
|
2023-05-15 08:54
|
|
Znów zakupy Prezesa
|
~src
|
14
|
2023-05-15 08:51
|
|
obroty
|
~trójmiasto
|
7
|
2023-05-14 21:44
|
|
Zysk 22r/4kw 415 625,24 zł wobec 21r/4kw 5 5529,62, przychody +42, 35%
|
~Zysk
|
3
|
2023-05-13 12:17
|
|
Kto oddał prezesowej po 33 gronie?
|
~dero
|
2
|
2023-05-13 10:54
|
|
Telgam w zegmencie focus NC
|
~Mortimer
|
2
|
2023-05-13 10:53
|
|
Wcześniej strojek, teraz strojkowa dokupuje.
|
~Jw
|
8
|
2023-05-13 10:16
|
|
Ostatnia tygodniowa sesja przed raportem
|
~dero
|
22
|
2023-05-13 10:16
|
|
Znowu wam odbierają
|
~dero
|
10
|
2023-04-28 11:32
|
|
Ktoś dzisiaj robi zakupy
|
~Zorientowany
|
4
|
2023-04-21 19:11
|
|
Niskie obroty
|
~dero
|
4
|
2023-04-20 18:27
|
|
Ciekawe jaki jest realny FF
|
~src
|
4
|
2023-04-12 12:14
|
|
czyżby flaga?
|
~dero
|
2
|
2023-04-06 19:26
|
|
Dlaczego to wzroslo prawie 2 razy tyle?
|
~Cichy
|
4
|
2023-04-06 16:32
|
|
WZROSŁO 100% CZAS UCIEKAĆ
|
~Czesiek
|
14
|
2023-04-02 17:45
|
|
Pusto na K
|
~konat
|
6
|
2023-03-29 22:18
|
|
Taki TLG rosnie a gniot GNG ani drgnie, tylko w dół :)
|
~Tlg
|
6
|
2023-03-25 10:44
|
|
Telgam w portfelu - start II kw. 2023r.
|
~Jw
|
3
|
2023-03-21 16:26
|
|
Co się dzieje?
|
~dero
|
8
|
2023-03-21 16:25
|
|
teraz będzie spadnie , podwójny szczyt
|
~bond2
|
6
|
2023-03-08 15:28
|
|
spadki na 20 groszy przed wami ynwestory
|
~flota
|
2
|
2023-03-08 12:38
|
|
to zaczyna się jazda w dół...
|
~Fader
|
9
|
2023-03-08 12:35
|