|
jest dobrze
|
~gieldowa mlodziez
|
23
|
2009-08-07 17:40
|
|
kurs
|
~nowy-zenek
|
3
|
2009-08-06 15:18
|
|
W poniedzialek 3 z przodu i przestancie sie podniecac.
|
~super leszcz
|
20
|
2009-08-05 21:53
|
|
marne obroty
|
~hiehie
|
12
|
2009-08-05 17:19
|
|
Dodrukują akcje?:) no to poleci poniżej 3zł, czas sprzedawać!!!!!
|
~xx
|
3
|
2009-08-04 15:00
|
|
prosze o porade
|
~gieldowa mlodziez
|
3
|
2009-08-03 22:17
|
|
prosze o rade
|
~gieldowa mlodziez
|
1
|
2009-08-03 21:50
|
|
HYMN
|
~gieldowa mlodziez
|
11
|
2009-08-03 21:45
|
|
POWROT na 25 zeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~REKIN
|
6
|
2009-08-03 20:54
|
|
duży potencjał wzrostu Tfone
|
~akcjon
|
8
|
2009-08-03 11:48
|
|
a zbieranie trwa
|
~wj
|
2
|
2009-08-03 09:49
|
|
wybic rekiny i UWOLNIĆ LESZCZA
|
~gieldowa mlodziez
|
15
|
2009-08-01 21:28
|
|
info
|
~dd
|
16
|
2009-08-01 12:16
|
|
SYP LESZCZU WYSTRASZONY, ŚMIAŁO !!!
|
~REKIN
|
5
|
2009-07-31 21:45
|
|
NO I PIĘKNIE LESZCZ WYSTRASZONY W KOŃCÓWCE PODSYPAŁ - O TO CHODZI !
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-31 16:11
|
|
PYTAM SIĘ LESZCZU, DLACZEGO TAK SŁABO ŚMIECIA WYWALASZ ?
|
~REKIN
|
4
|
2009-07-31 15:38
|
|
Proponuje TFONE do konca wakacji 10 zeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~REKIN
|
3
|
2009-07-31 13:39
|
|
Dawac bo nie moge zebrac a wybicie juz juz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-31 13:12
|
|
DLACZEGO TAK SŁABO WYWALACIE !!!!!!!!!!??????????
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-31 12:43
|
|
REKIN PAJACU gdzie jestes?
|
~WIELORYB
|
1
|
2009-07-31 12:40
|
|
Przeanalizowalem i wchodze w papierek .
|
~jepetto
|
8
|
2009-07-31 12:29
|
|
Zdrapki , startery wRodzinie już w teletorium
|
~Delfin Biznesu
|
1
|
2009-07-31 12:20
|
|
NA WIDŁY DOLNE DAWAĆ ŚMIECIA, NA WIDŁYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-31 12:19
|
|
nie ma stresu, tutaj sie jeszcze zarobi ale jako druga spółeczke polecam
|
~hiehie
|
3
|
2009-07-31 11:52
|
|
RADZĘ DOBRZE - TRZYMAJCIE ŚIĘ Z DALA OD TEGO ŚMIECIOWEGO BALONA !!!
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-31 11:27
|
|
WYWALAAAAAAĆ ŚMIEEEECIA !!! W NASTĘPNYM TYGODNIU TRÓÓÓÓJA Z PRZODU !!!
|
~KRACHMEN
|
1
|
2009-07-31 11:24
|
|
WYWALAAAAAAĆ ŚMIEEEECIA !!! JUTRÓW TRÓÓÓÓJA Z PRZODU !!!
|
~REKIN
|
3
|
2009-07-31 10:39
|
|
CZOŁEM LESZCZE DZISIAJ ZNOWU DOSTANIECIE PO TYŁKU !
|
~REKIN
|
2
|
2009-07-31 10:33
|
|
TFONE - jak zwykle sruuuuuuu
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-31 10:17
|
|
ACHTUNG dzisiaj INFO i +30 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~ANALITYK
|
4
|
2009-07-31 10:03
|