Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jest dobrze ~gieldowa mlodziez 23 2009-08-07 17:40
kurs ~nowy-zenek 3 2009-08-06 15:18
W poniedzialek 3 z przodu i przestancie sie podniecac. ~super leszcz 20 2009-08-05 21:53
marne obroty ~hiehie 12 2009-08-05 17:19
Dodrukują akcje?:) no to poleci poniżej 3zł, czas sprzedawać!!!!! ~xx 3 2009-08-04 15:00
prosze o porade ~gieldowa mlodziez 3 2009-08-03 22:17
prosze o rade ~gieldowa mlodziez 1 2009-08-03 21:50
HYMN ~gieldowa mlodziez 11 2009-08-03 21:45
POWROT na 25 zeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~REKIN 6 2009-08-03 20:54
duży potencjał wzrostu Tfone ~akcjon 8 2009-08-03 11:48
a zbieranie trwa ~wj 2 2009-08-03 09:49
wybic rekiny i UWOLNIĆ LESZCZA ~gieldowa mlodziez 15 2009-08-01 21:28
info ~dd 16 2009-08-01 12:16
SYP LESZCZU WYSTRASZONY, ŚMIAŁO !!! ~REKIN 5 2009-07-31 21:45
NO I PIĘKNIE LESZCZ WYSTRASZONY W KOŃCÓWCE PODSYPAŁ - O TO CHODZI ! ~REKIN 1 2009-07-31 16:11
PYTAM SIĘ LESZCZU, DLACZEGO TAK SŁABO ŚMIECIA WYWALASZ ? ~REKIN 4 2009-07-31 15:38
Proponuje TFONE do konca wakacji 10 zeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~REKIN 3 2009-07-31 13:39
Dawac bo nie moge zebrac a wybicie juz juz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~REKIN 1 2009-07-31 13:12
DLACZEGO TAK SŁABO WYWALACIE !!!!!!!!!!?????????? ~REKIN 1 2009-07-31 12:43
REKIN PAJACU gdzie jestes? ~WIELORYB 1 2009-07-31 12:40
Przeanalizowalem i wchodze w papierek . ~jepetto 8 2009-07-31 12:29
Zdrapki , startery wRodzinie już w teletorium ~Delfin Biznesu 1 2009-07-31 12:20
NA WIDŁY DOLNE DAWAĆ ŚMIECIA, NA WIDŁYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!! ~REKIN 1 2009-07-31 12:19
nie ma stresu, tutaj sie jeszcze zarobi ale jako druga spółeczke polecam ~hiehie 3 2009-07-31 11:52
RADZĘ DOBRZE - TRZYMAJCIE ŚIĘ Z DALA OD TEGO ŚMIECIOWEGO BALONA !!! ~REKIN 1 2009-07-31 11:27
WYWALAAAAAAĆ ŚMIEEEECIA !!! W NASTĘPNYM TYGODNIU TRÓÓÓÓJA Z PRZODU !!! ~KRACHMEN 1 2009-07-31 11:24
WYWALAAAAAAĆ ŚMIEEEECIA !!! JUTRÓW TRÓÓÓÓJA Z PRZODU !!! ~REKIN 3 2009-07-31 10:39
CZOŁEM LESZCZE DZISIAJ ZNOWU DOSTANIECIE PO TYŁKU ! ~REKIN 2 2009-07-31 10:33
TFONE - jak zwykle sruuuuuuu ~TFONE 1 2009-07-31 10:17
ACHTUNG dzisiaj INFO i +30 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~ANALITYK 4 2009-07-31 10:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.