Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
RAPORT za II qw ~gieldowa mlodziez 3 2009-07-30 22:53
Wynik za II Q beda do bani wiec nie ma co sie dziwic ze spada. ~Millenium 2 2009-07-30 21:46
JUTRO BĘDZIECIE ODDAWAĆ PO 3 ZETALE !!! ~REKIN 11 2009-07-30 21:17
Vobis wprowadza myphona do swoich sklepów ~kiełbik 7 2009-07-30 20:08
TFONE , jesli to leci przy takim rynku to co jak przyjdzie korekta? ~TFONE 7 2009-07-30 18:09
WSZYSTKO ROŚNIE A TEN ŚMIEĆ WALI NA RYJA ~REKIN 1 2009-07-30 14:37
TFONE co za spolka przesypia najlepsze sesje dla szerokiego rynku ~TFONE 1 2009-07-30 14:30
WYWALAAAAAAĆ ŚMIEEEECIA !!! JUTRÓW TRÓÓÓÓJA Z PRZODU !!! ~REKIN 1 2009-07-30 14:15
DAWAĆ ŚMIEEEEEEEEEEEECIAAAAAAAAAAA NA WIDŁYYYYYYYYYY - DOLNEEEEEE !!! ~REKIN 3 2009-07-30 14:06
DAWAĆ ŚMIECIA NA 3 ZYLE !!! WYWALAĆ PEKACEM PÓKI JESZCZE DROGO !!! ~REKIN 1 2009-07-30 12:05
Czołem leszcze, wracamy na 3 zetale ~REKIN 4 2009-07-30 12:03
DAWAĆ ŚMIECIA NA 3 ZYLE !!! ~REKIN 1 2009-07-30 11:44
TFONE - jeden dzien wzrostu 2 miesiace kiszenia i spdków ~TFONE 1 2009-07-30 11:26
TFONE i i znowu SRUUU w stylu tfone he he ~TFONE 1 2009-07-30 11:22
Na widly go juz wywalac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~jojo 3 2009-07-30 11:00
TFONE - słabośc kursu mnie przeraża ~TFONE 1 2009-07-30 10:35
TFONE czy 3,5 złotego sie wybroni w przyszłym tydodniu? ~TFONE 3 2009-07-30 10:26
skoro jest źle to kto to kupuje.... ~wj 2 2009-07-30 10:23
TFONE - ostrzegam będzie STRATA za II kWARTAL duza strata ~TFONE 1 2009-07-30 09:57
TFONE skoro teraz nie ma sily to co bedzie jak pokaża strate za II kw? ~TFONE 3 2009-07-30 09:44
Uwaga nowe INFO juz jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Breslau 13 2009-07-30 09:42
TFONE popyt skapitulowal radze sprzedac spolka wyraźnie schodzi ~TFONE 1 2009-07-30 09:18
Tfone- nowe tegoroczne maxima w przyszłym tygodniu ~Baks28 34 2009-07-29 23:48
TFONE ~dd 5 2009-07-29 18:57
TFONE - to co panowie jutro znowu nizej co? ~TFONE 1 2009-07-29 16:10
TFONE i coraz wieksze batony na s zaraz sie zacznie lawina ~TFONE 4 2009-07-29 16:06
TFONE - scenariusz na 2 tygodnie ~TFONE 1 2009-07-29 15:33
TFONE - i znowu SRUUUUUUUU ~TFONE 4 2009-07-29 15:31
TFONE - popyt zanikl zaczyna powtorka z marazmu nastepne ~TFONE 2 2009-07-29 14:23
krótka analiza sytuacji.... ~pazdzioh 30 2009-07-29 12:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.