|
RAPORT za II qw
|
~gieldowa mlodziez
|
3
|
2009-07-30 22:53
|
|
Wynik za II Q beda do bani wiec nie ma co sie dziwic ze spada.
|
~Millenium
|
2
|
2009-07-30 21:46
|
|
JUTRO BĘDZIECIE ODDAWAĆ PO 3 ZETALE !!!
|
~REKIN
|
11
|
2009-07-30 21:17
|
|
Vobis wprowadza myphona do swoich sklepów
|
~kiełbik
|
7
|
2009-07-30 20:08
|
|
TFONE , jesli to leci przy takim rynku to co jak przyjdzie korekta?
|
~TFONE
|
7
|
2009-07-30 18:09
|
|
WSZYSTKO ROŚNIE A TEN ŚMIEĆ WALI NA RYJA
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-30 14:37
|
|
TFONE co za spolka przesypia najlepsze sesje dla szerokiego rynku
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-30 14:30
|
|
WYWALAAAAAAĆ ŚMIEEEECIA !!! JUTRÓW TRÓÓÓÓJA Z PRZODU !!!
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-30 14:15
|
|
DAWAĆ ŚMIEEEEEEEEEEEECIAAAAAAAAAAA NA WIDŁYYYYYYYYYY - DOLNEEEEEE !!!
|
~REKIN
|
3
|
2009-07-30 14:06
|
|
DAWAĆ ŚMIECIA NA 3 ZYLE !!! WYWALAĆ PEKACEM PÓKI JESZCZE DROGO !!!
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-30 12:05
|
|
Czołem leszcze, wracamy na 3 zetale
|
~REKIN
|
4
|
2009-07-30 12:03
|
|
DAWAĆ ŚMIECIA NA 3 ZYLE !!!
|
~REKIN
|
1
|
2009-07-30 11:44
|
|
TFONE - jeden dzien wzrostu 2 miesiace kiszenia i spdków
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-30 11:26
|
|
TFONE i i znowu SRUUU w stylu tfone he he
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-30 11:22
|
|
Na widly go juz wywalac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~jojo
|
3
|
2009-07-30 11:00
|
|
TFONE - słabośc kursu mnie przeraża
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-30 10:35
|
|
TFONE czy 3,5 złotego sie wybroni w przyszłym tydodniu?
|
~TFONE
|
3
|
2009-07-30 10:26
|
|
skoro jest źle to kto to kupuje....
|
~wj
|
2
|
2009-07-30 10:23
|
|
TFONE - ostrzegam będzie STRATA za II kWARTAL duza strata
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-30 09:57
|
|
TFONE skoro teraz nie ma sily to co bedzie jak pokaża strate za II kw?
|
~TFONE
|
3
|
2009-07-30 09:44
|
|
Uwaga nowe INFO juz jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Breslau
|
13
|
2009-07-30 09:42
|
|
TFONE popyt skapitulowal radze sprzedac spolka wyraźnie schodzi
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-30 09:18
|
|
Tfone- nowe tegoroczne maxima w przyszłym tygodniu
|
~Baks28
|
34
|
2009-07-29 23:48
|
|
TFONE
|
~dd
|
5
|
2009-07-29 18:57
|
|
TFONE - to co panowie jutro znowu nizej co?
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-29 16:10
|
|
TFONE i coraz wieksze batony na s zaraz sie zacznie lawina
|
~TFONE
|
4
|
2009-07-29 16:06
|
|
TFONE - scenariusz na 2 tygodnie
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-29 15:33
|
|
TFONE - i znowu SRUUUUUUUU
|
~TFONE
|
4
|
2009-07-29 15:31
|
|
TFONE - popyt zanikl zaczyna powtorka z marazmu nastepne
|
~TFONE
|
2
|
2009-07-29 14:23
|
|
krótka analiza sytuacji....
|
~pazdzioh
|
30
|
2009-07-29 12:29
|