Forum Giełda +Dodaj wątek
Raport bieżący nr 39/2009

Zarząd TelForceOne S.A. informuje, że ramach realizacji Programu Motywacyjnego Spółki za 2008 rok w dniu 30 lipca 2009 roku zostało ustalone prawo 23 uczestników Programu Motywacyjnego objęcia 34.500 warrantów subskrypcyjnych, serii A2, uprawniających do objęcia 34.500 akcji na okaziciela serii C o wartości nominalnej i cenie emisyjnej 1,00 zł każda akcja. Jeden warrant serii A2 uprawnia do objęcia jednej akcji serii C.

Program Motywacyjny Spółki na lata 2007-2009 został wprowadzony do realizacji uchwałami Walnego Zgromadzenia z dnia 29.07.2006 r. i oparty na emisji 225.000 warrantów subskrypcyjnych zamiennych na 225.000 akcji na okaziciela serii C. Program Motywacyjny został zmieniony uchwałą Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 30.06.2008 r.

Oferty objęcia 34.500 warrantów subskrypcyjnych zostaną wystosowane do uczestników Programu Motywacyjnego w okresie do 31 sierpnia 2009 roku z prawem do objęcia warrantów do 31 grudnia 2009 roku. Warranty są emitowane bezpłatnie. Posiadacze warrantów subskrypcyjnych będą mogli zamieniać je na akcje Spółki serii C w okresie pierwszych kolejnych 6 miesięcy 2010 roku.

W stosunku do obecnie istniejącej ilości akcji Spółki akcje serii C, w ilości 34.500 sztuk, stanowią 0,45% kapitału zakładowego Spółki i głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Podstawa prawna: § 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych

  • info Autor: ~dd
  • Re: info Autor: ~gieldowa mlodziez
  • Re: info Autor: ~11
  • Re: info Autor: ~mag
  • Re: info Autor: ~hiehie
  • Re: info Autor: ~gieldowa mlodziez
  • Re: info Autor: ~gg
  • Re: info Autor: ~gieldowa mlodziez
  • Re: info Autor: ~efram
  • Re: info Autor: ~jd
  • Re: info Autor: ~jepetto
  • Re: info Autor: ~jd
  • Re: info Autor: ~hiehie
  • Re: info Autor: ~fan57
  • Re: info Autor: ~gieldowa mlodziez
  • Re: info Autor: ~11doAutor | ~jd [2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.