w zwiazku ze swietem narodowym stworzylem hymn tfonowy
'jeszcze tfon nie zginol poki my zyjemy
dal nam przyklad nijaki chemos
jak szczyty zdobywac mamy
marsz marsz na polnoc tfoniku
bogac mnie bez liku
za twoim przewodem
polacz mnie...'
no wlasnie dawac propozycje z kim ma mnie tfon polaczyc...