|
Zaskakująco dobry raport TFONE!!!! kto sprzedał przegrał życie:)))))
|
~marcin
|
16
|
2009-08-28 21:33
|
|
Kilka słów o raporcie
|
~Maras
|
11
|
2009-08-28 20:45
|
|
temat wraca, po 10 04 nadchodzi:).Karkosik gotów sprzedać komórki
|
~gówno
|
1
|
2009-08-28 15:06
|
|
widły nieuniknione? przebicie 5.50 doje nam mozliwości wejścia w kanał
|
~brawo
|
2
|
2009-08-28 09:23
|
|
Czy dziś po raporcie będzie+40% ?
|
~Czy?
|
6
|
2009-08-28 08:29
|
|
Juz dzis pod koniec sesji odpal 10% w gore,
|
~japa
|
8
|
2009-08-27 15:39
|
|
Wyniki za drugi kwartał TFONE
|
midas9
|
9
|
2009-08-27 09:19
|
|
co powiecie o tym?
|
~bartek
|
14
|
2009-08-26 11:21
|
|
TFone - odpał będzie dzisiaj!!!!!
|
~sp
|
8
|
2009-08-26 07:29
|
|
Trzymac zawory i nie wywalac, jutro +30%
|
~pewniak
|
10
|
2009-08-25 20:25
|
|
TFOne - jutro łodpał !!!!!!!!!!!!!!
|
~a co mi tam
|
8
|
2009-08-22 22:21
|
|
Martin podniósł Martin zwali
|
~lol
|
6
|
2009-08-21 20:56
|
|
W tym tygodniu bedziemy testowac 6 zeta !
|
~pewniak
|
31
|
2009-08-21 18:16
|
|
Tfone --------------------- wybicie jescze dzisaj
|
~egon
|
4
|
2009-08-21 10:09
|
|
dopiero się wybija
|
~canto
|
1
|
2009-08-21 10:07
|
|
TFO-DZIS WIDŁY
|
~tey
|
7
|
2009-08-20 20:34
|
|
Krzepiący news od TFONE
|
~mc99
|
26
|
2009-08-20 19:08
|
|
TFONE
|
~dd
|
2
|
2009-08-20 12:22
|
|
A DZIS JADE NA TFONE-DZIS 5,50
|
~REX
|
4
|
2009-08-20 11:54
|
|
dzisiaj testu na 5 zeta nie przejdzie, skończy na 4,8 jak zawsze
|
~jazda
|
6
|
2009-08-20 11:07
|
|
TFOne - bomba tyka !!!
|
~jk
|
5
|
2009-08-19 20:40
|
|
Kto sprzeda po tej cenie TFOne będzie leszcz nad leszcze !!!!
|
~jk
|
4
|
2009-08-19 19:27
|
|
to ci dopiero info - kto by sie spodziewał
|
~asdf
|
5
|
2009-08-17 14:10
|
|
internet w plusie słyszałem, że nieźle hula
|
~putin
|
13
|
2009-08-16 14:01
|
|
TFONE - wykres jest zaj.....sty. Powinien wystrzelić znów kilkadzisiat%
|
~aaa
|
4
|
2009-08-16 12:43
|
|
20 zeta to mazenia a korekta to fakt !
|
~realista
|
2
|
2009-08-14 21:52
|
|
TFONE - coś się chyba kroi !!!!!!!
|
~TFO
|
3
|
2009-08-14 16:58
|
|
wybijamy jutro z trójkąta wzrosty moga byc niezłe
|
~kaktus
|
10
|
2009-08-11 09:51
|
|
Dlaczego notowania nie dzialaja na TFO ?
|
~Fl
|
1
|
2009-08-10 09:43
|
|
co tu sie k... dzieje na tym papierze?
|
~mistrz
|
9
|
2009-08-07 22:58
|