Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zaskakująco dobry raport TFONE!!!! kto sprzedał przegrał życie:))))) ~marcin 16 2009-08-28 21:33
Kilka słów o raporcie ~Maras 11 2009-08-28 20:45
temat wraca, po 10 04 nadchodzi:).Karkosik gotów sprzedać komórki ~gówno 1 2009-08-28 15:06
widły nieuniknione? przebicie 5.50 doje nam mozliwości wejścia w kanał ~brawo 2 2009-08-28 09:23
Czy dziś po raporcie będzie+40% ? ~Czy? 6 2009-08-28 08:29
Juz dzis pod koniec sesji odpal 10% w gore, ~japa 8 2009-08-27 15:39
Wyniki za drugi kwartał TFONE midas9 9 2009-08-27 09:19
co powiecie o tym? ~bartek 14 2009-08-26 11:21
TFone - odpał będzie dzisiaj!!!!! ~sp 8 2009-08-26 07:29
Trzymac zawory i nie wywalac, jutro +30% ~pewniak 10 2009-08-25 20:25
TFOne - jutro łodpał !!!!!!!!!!!!!! ~a co mi tam 8 2009-08-22 22:21
Martin podniósł Martin zwali ~lol 6 2009-08-21 20:56
W tym tygodniu bedziemy testowac 6 zeta ! ~pewniak 31 2009-08-21 18:16
Tfone --------------------- wybicie jescze dzisaj ~egon 4 2009-08-21 10:09
dopiero się wybija ~canto 1 2009-08-21 10:07
TFO-DZIS WIDŁY ~tey 7 2009-08-20 20:34
Krzepiący news od TFONE ~mc99 26 2009-08-20 19:08
TFONE ~dd 2 2009-08-20 12:22
A DZIS JADE NA TFONE-DZIS 5,50 ~REX 4 2009-08-20 11:54
dzisiaj testu na 5 zeta nie przejdzie, skończy na 4,8 jak zawsze ~jazda 6 2009-08-20 11:07
TFOne - bomba tyka !!! ~jk 5 2009-08-19 20:40
Kto sprzeda po tej cenie TFOne będzie leszcz nad leszcze !!!! ~jk 4 2009-08-19 19:27
to ci dopiero info - kto by sie spodziewał ~asdf 5 2009-08-17 14:10
internet w plusie słyszałem, że nieźle hula ~putin 13 2009-08-16 14:01
TFONE - wykres jest zaj.....sty. Powinien wystrzelić znów kilkadzisiat% ~aaa 4 2009-08-16 12:43
20 zeta to mazenia a korekta to fakt ! ~realista 2 2009-08-14 21:52
TFONE - coś się chyba kroi !!!!!!! ~TFO 3 2009-08-14 16:58
wybijamy jutro z trójkąta wzrosty moga byc niezłe ~kaktus 10 2009-08-11 09:51
Dlaczego notowania nie dzialaja na TFO ? ~Fl 1 2009-08-10 09:43
co tu sie k... dzieje na tym papierze? ~mistrz 9 2009-08-07 22:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.