|
ALE BĘDZIE WODOSPAD WE WTOREK - MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAAA
|
~O QRWA
|
14
|
2009-04-11 12:05
|
|
TFONE KIEDY 2 ZETA?
|
~jaja
|
12
|
2009-04-11 11:20
|
|
Akcjonariat TFO to dobry akcjonariat!
|
~Maras
|
1
|
2009-04-11 11:16
|
|
Nie będzie zle we wtorek jeśli ?
|
~fan
|
8
|
2009-04-11 10:34
|
|
MĄDRE SŁOWA NA FORUM !!!!
|
~rex
|
7
|
2009-04-11 09:21
|
|
ZYcze wszystkim dobrej zabawy w Swieta i udanych inwestycji z Tfonem
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-10 23:29
|
|
JAKI KURS WE WTOREK ???????
|
~rex
|
5
|
2009-04-10 23:12
|
|
MIDAS nie przejmie TF1
|
~Akcjonariusz
|
13
|
2009-04-10 21:59
|
|
Nie wierzcie naganiaczom na wzrosty od rana próbują wyjść z papiera!!
|
~marcin
|
12
|
2009-04-10 21:04
|
|
nie zaśmiecać forym - jedyna słuszna informacja to jeszcze dziś 4 zł/szt
|
~bicz_boży
|
3
|
2009-04-10 20:57
|
|
TFONE- Karkosik inwestuje 30zl bedzie w szybkim tępie jak kiedys na 09kw
|
~caro
|
3
|
2009-04-10 20:56
|
|
JEST INFO!!!
|
~EVERLAST
|
19
|
2009-04-10 20:55
|
|
ze strachu wielu graczy nam dzisiaj odpadło, mysle że teraz tylko UP:)
|
~dziwne
|
2
|
2009-04-10 20:52
|
|
$$$$ W A N T E D $$$$$ Hmmm (85.221.172. ...) !!!!!!!!!!!
|
~Szeryf Leszczolandu
|
1
|
2009-04-10 20:46
|
|
INfo
|
~guido
|
4
|
2009-04-10 16:36
|
|
Przejęcie przez MIDAS
|
~Akcjonariusz
|
18
|
2009-04-10 12:17
|
|
jeśli
|
~orangutan
|
6
|
2009-04-10 10:40
|
|
Do tych co zostali: To jak będzie? Wtopimy czy zarobimy?
|
~Wrong!
|
9
|
2009-04-09 23:49
|
|
TFone + Midas ..... INFO ....
|
~Zbyszek56
|
5
|
2009-04-09 20:51
|
|
Panie Romku, u mnie najtaniej
|
~mojsze
|
1
|
2009-04-09 16:28
|
|
TFON ------- koniec kiszenia ! OGNIA !!
|
~Leon
|
18
|
2009-04-09 16:19
|
|
JAKA JEST HISTORIA TRZYMACIE FASON?
|
~EVERLAST
|
6
|
2009-04-09 15:16
|
|
PAT ale trzymac TEN MECZ MUSIMY WYGRAC !!!!
|
andred7990
|
6
|
2009-04-09 12:44
|
|
Typujemy cenę nabycia akcji TFO przez MDS
|
~Maras
|
5
|
2009-04-09 11:13
|
|
TFONE JEST POROZUMIENIE Z MIDASEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~ujfaluszi
|
10
|
2009-04-09 10:43
|
|
STERNIKU na 10 zł dziś prosimy :)
|
~marcin
|
6
|
2009-04-09 10:11
|
|
STERNIKU opamiętaj się !!!!!! hahahahahahaa
|
~er
|
2
|
2009-04-09 09:51
|
|
Pytałem dzisiaj sołtysa w naszej wsi czy spadnie ,a on ze albo wzrosnie
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-09 09:13
|
|
Bigos i flaczki zamiast telefonów ?
|
~Bigos
|
1
|
2009-04-09 09:13
|
|
dzisiAJ NIESTETY czeka nas ponad 20 % wzrost, eh, jutro info po świetach
|
~kaczka zapinaczka
|
1
|
2009-04-09 08:34
|