Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ALE BĘDZIE WODOSPAD WE WTOREK - MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAAA ~O QRWA 14 2009-04-11 12:05
TFONE KIEDY 2 ZETA? ~jaja 12 2009-04-11 11:20
Akcjonariat TFO to dobry akcjonariat! ~Maras 1 2009-04-11 11:16
Nie będzie zle we wtorek jeśli ? ~fan 8 2009-04-11 10:34
MĄDRE SŁOWA NA FORUM !!!! ~rex 7 2009-04-11 09:21
ZYcze wszystkim dobrej zabawy w Swieta i udanych inwestycji z Tfonem ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-10 23:29
JAKI KURS WE WTOREK ??????? ~rex 5 2009-04-10 23:12
MIDAS nie przejmie TF1 ~Akcjonariusz 13 2009-04-10 21:59
Nie wierzcie naganiaczom na wzrosty od rana próbują wyjść z papiera!! ~marcin 12 2009-04-10 21:04
nie zaśmiecać forym - jedyna słuszna informacja to jeszcze dziś 4 zł/szt ~bicz_boży 3 2009-04-10 20:57
TFONE- Karkosik inwestuje 30zl bedzie w szybkim tępie jak kiedys na 09kw ~caro 3 2009-04-10 20:56
JEST INFO!!! ~EVERLAST 19 2009-04-10 20:55
ze strachu wielu graczy nam dzisiaj odpadło, mysle że teraz tylko UP:) ~dziwne 2 2009-04-10 20:52
$$$$ W A N T E D $$$$$ Hmmm (85.221.172. ...) !!!!!!!!!!! ~Szeryf Leszczolandu 1 2009-04-10 20:46
INfo ~guido 4 2009-04-10 16:36
Przejęcie przez MIDAS ~Akcjonariusz 18 2009-04-10 12:17
jeśli ~orangutan 6 2009-04-10 10:40
Do tych co zostali: To jak będzie? Wtopimy czy zarobimy? ~Wrong! 9 2009-04-09 23:49
TFone + Midas ..... INFO .... ~Zbyszek56 5 2009-04-09 20:51
Panie Romku, u mnie najtaniej ~mojsze 1 2009-04-09 16:28
TFON ------- koniec kiszenia ! OGNIA !! ~Leon 18 2009-04-09 16:19
JAKA JEST HISTORIA TRZYMACIE FASON? ~EVERLAST 6 2009-04-09 15:16
PAT ale trzymac TEN MECZ MUSIMY WYGRAC !!!! andred7990 6 2009-04-09 12:44
Typujemy cenę nabycia akcji TFO przez MDS ~Maras 5 2009-04-09 11:13
TFONE JEST POROZUMIENIE Z MIDASEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~ujfaluszi 10 2009-04-09 10:43
STERNIKU na 10 zł dziś prosimy :) ~marcin 6 2009-04-09 10:11
STERNIKU opamiętaj się !!!!!! hahahahahahaa ~er 2 2009-04-09 09:51
Pytałem dzisiaj sołtysa w naszej wsi czy spadnie ,a on ze albo wzrosnie ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-09 09:13
Bigos i flaczki zamiast telefonów ? ~Bigos 1 2009-04-09 09:13
dzisiAJ NIESTETY czeka nas ponad 20 % wzrost, eh, jutro info po świetach ~kaczka zapinaczka 1 2009-04-09 08:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.