|
Dobre info z branży IT!
|
~Re
|
2
|
2009-04-09 00:12
|
|
Tfone troche spadywa i pomału zlata
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-08 23:35
|
|
Wrocław odlicza :)))
|
~guido
|
2
|
2009-04-08 22:27
|
|
TFONE MUSI SIĘ UDAĆ ....
|
~rex
|
8
|
2009-04-08 21:37
|
|
Midas bez TFone!!!!!! ratatuj się kto może..... - tak mowią karty:)
|
~zztop
|
3
|
2009-04-08 21:16
|
|
pakowac rano tfone bedzie info
|
~insaid
|
5
|
2009-04-08 19:42
|
|
Re: jutro TFone bedzie miszczem giełdy albo trzeba bedzie stąd spierdala
|
~phaeton250
|
2
|
2009-04-08 18:57
|
|
LICZYMY NA JUTRO!!!!! STart
|
~phaeton250
|
8
|
2009-04-08 17:55
|
|
Promocja
|
~Guido
|
9
|
2009-04-08 16:37
|
|
Sprawdza sie reguła ze TF spada jak giełda rośnie i spada jak spada gieł
|
~kaczka ruchaczka
|
5
|
2009-04-08 16:04
|
|
prawdopodobnie negocjacje przedłużą się
|
neoplat
|
21
|
2009-04-08 15:49
|
|
buhahhahhahha wszendzie wzrosty a na tifonie - 3 % buhahhaha
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-08 15:05
|
|
wyleszczyłem sie po 4,30 eh kurwa 10 k papiera
|
~kaczka ruchaczka
|
3
|
2009-04-08 13:37
|
|
NIE PISZCIE TAKICH DURNOT nt. TFO
|
~841109
|
6
|
2009-04-08 13:32
|
|
KONIEC KISZENIA,ALBO W DÓŁ ALBO W GÓRĘ !!!
|
~rex
|
6
|
2009-04-08 13:01
|
|
sternik to czy leszcz??
|
~asdf
|
20
|
2009-04-08 13:00
|
|
jakie tranzakcje dokonał w ostatnim czasie kaczka ruchaczka
|
~kaczka ruchaczka
|
4
|
2009-04-08 12:00
|
|
ludzie posiadajacy akcje nie chcą słuchac o spadkach a karmia sie nadzie
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-08 11:57
|
|
TFONE
|
~luki
|
41
|
2009-04-08 11:52
|
|
wysypie kolejne 1/3 i niech spada
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-08 11:40
|
|
grzejemy silniki
|
~kolo
|
3
|
2009-04-08 11:37
|
|
CO TO ZA OBROTY OSTATNIO?????
|
~rex
|
2
|
2009-04-08 11:02
|
|
NIEZŁY DÓŁ SIE SZYKUJE ! w tydzień będzie 2 zeta !!!!
|
~xmaster
|
4
|
2009-04-08 10:45
|
|
bedzie jak z Toorą ostra jazda ostatniego dnia a potem 6 groszy było:)
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-08 10:10
|
|
Karkosik u bram tfone
|
~maneik
|
1
|
2009-04-08 10:03
|
|
zamkniecie podwójnej luki i wybicie z dołu da ok 4,8 dzisiaj
|
~kaczka ruchaczka
|
6
|
2009-04-08 10:02
|
|
TFONE ZA CHWILĘ STARTUJEMY!!!!
|
~tfonik
|
7
|
2009-04-08 09:55
|
|
a leszcze dalej swoje. tutaj trzeba kupowac i sprzedawac a nie stac
|
~kaczka ruchaczka
|
3
|
2009-04-08 09:19
|
|
--------------------- 35 ZŁ --------------------------------------------
|
~ZETATFONEK
|
15
|
2009-04-08 05:04
|
|
--------------------- 35 ZŁ --------------------------------------------
|
~ZETATFONEK
|
1
|
2009-04-07 22:26
|