Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dobre info z branży IT! ~Re 2 2009-04-09 00:12
Tfone troche spadywa i pomału zlata ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-08 23:35
Wrocław odlicza :))) ~guido 2 2009-04-08 22:27
TFONE MUSI SIĘ UDAĆ .... ~rex 8 2009-04-08 21:37
Midas bez TFone!!!!!! ratatuj się kto może..... - tak mowią karty:) ~zztop 3 2009-04-08 21:16
pakowac rano tfone bedzie info ~insaid 5 2009-04-08 19:42
Re: jutro TFone bedzie miszczem giełdy albo trzeba bedzie stąd spierdala ~phaeton250 2 2009-04-08 18:57
LICZYMY NA JUTRO!!!!! STart ~phaeton250 8 2009-04-08 17:55
Promocja ~Guido 9 2009-04-08 16:37
Sprawdza sie reguła ze TF spada jak giełda rośnie i spada jak spada gieł ~kaczka ruchaczka 5 2009-04-08 16:04
prawdopodobnie negocjacje przedłużą się neoplat 21 2009-04-08 15:49
buhahhahhahha wszendzie wzrosty a na tifonie - 3 % buhahhaha ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-08 15:05
wyleszczyłem sie po 4,30 eh kurwa 10 k papiera ~kaczka ruchaczka 3 2009-04-08 13:37
NIE PISZCIE TAKICH DURNOT nt. TFO ~841109 6 2009-04-08 13:32
KONIEC KISZENIA,ALBO W DÓŁ ALBO W GÓRĘ !!! ~rex 6 2009-04-08 13:01
sternik to czy leszcz?? ~asdf 20 2009-04-08 13:00
jakie tranzakcje dokonał w ostatnim czasie kaczka ruchaczka ~kaczka ruchaczka 4 2009-04-08 12:00
ludzie posiadajacy akcje nie chcą słuchac o spadkach a karmia sie nadzie ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-08 11:57
TFONE ~luki 41 2009-04-08 11:52
wysypie kolejne 1/3 i niech spada ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-08 11:40
grzejemy silniki ~kolo 3 2009-04-08 11:37
CO TO ZA OBROTY OSTATNIO????? ~rex 2 2009-04-08 11:02
NIEZŁY DÓŁ SIE SZYKUJE ! w tydzień będzie 2 zeta !!!! ~xmaster 4 2009-04-08 10:45
bedzie jak z Toorą ostra jazda ostatniego dnia a potem 6 groszy było:) ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-08 10:10
Karkosik u bram tfone ~maneik 1 2009-04-08 10:03
zamkniecie podwójnej luki i wybicie z dołu da ok 4,8 dzisiaj ~kaczka ruchaczka 6 2009-04-08 10:02
TFONE ZA CHWILĘ STARTUJEMY!!!! ~tfonik 7 2009-04-08 09:55
a leszcze dalej swoje. tutaj trzeba kupowac i sprzedawac a nie stac ~kaczka ruchaczka 3 2009-04-08 09:19
--------------------- 35 ZŁ -------------------------------------------- ~ZETATFONEK 15 2009-04-08 05:04
--------------------- 35 ZŁ -------------------------------------------- ~ZETATFONEK 1 2009-04-07 22:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.