Autor: ~xxx [83.26.88.*], 2009-04-10 23:09
Tak czytam to forum i parkietu i jedno jest pewne, we wtorek będzie zjazd, bo największym przekleństwem tej spółki są jej "akcjonariusze".
Jakie wolelibyście info? że Kark kupił TFO po 2 lub 3zł?
PRZECZYTAJCIE TO OSTATNIE PYTANIE!
CZY TO BYŁABY SUPER WIADOMOŚĆ NA TLE TEJ CO DOSTALIŚMY???????