Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szkoda, że SS nie poda jakiej cenie RK chciał kupić? :( ~marcin 1 2009-04-14 15:31
buhahaha mówiłem sprzedawać i odkupować po 2 zeta ! ~reeee 2 2009-04-14 15:19
TFONE - nie jest dobrze ~stinger 58 2009-04-14 15:16
OBROTY 3000000 ~phaeton250 1 2009-04-14 14:49
RAZEM Z TFONEM ((((12%))) jescze w dupsko dostajemy ~PHAETON250 9 2009-04-14 12:53
A kudas urusł troche. ch te info było strasznie. a taka dobra sesyja ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-14 12:48
TFONE bez MIDASA jest warte 1.8 - 2.0 zł i w tym kierunku będziemy ~reee 4 2009-04-14 12:33
będzie druga tura rozmów ale by przygotować grunt lecimy na 2 zł ~spadek 5 2009-04-14 11:43
kto całę świeta kisił ogóra? ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-14 11:06
jutro + 30% mówię i piszę Wam to !!! ~fan 2 2009-04-14 09:58
jak kaczka ruchaczka sie wyleszczyła po 5 ziko i kupiła bbidevnfi po 38 ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-14 09:46
Patrzę na zlecenia i myślę jedno... IDIOCI. ~Rafaello 7 2009-04-14 09:27
TFONE - mam nadzieję że spadnie do 3 złotych - poniewaz chcę kupić!!! ~Stjuag 9 2009-04-14 09:18
Gdzie jest Hmm ze swoimi wypocinami o 6 8 20 złotych hahhha ~kaczka ruchaczka 3 2009-04-14 09:17
Nie sprzedacie dzisiaj to jutro nawet 2 złoty nie dostaniecie za akcję!! ~marcin 6 2009-04-14 09:15
TKO FATALNE !!!! I CO TERAZ ???? ~rex 7 2009-04-14 08:50
ONLY PKC ~Only PKC 15 2009-04-14 08:46
JAKIE DZIŚ OTWARCIE???????/ ~rex 8 2009-04-14 08:31
do leszczy z TFONE,nauczycie się czytać ze zrozumieniem ~841109 29 2009-04-13 23:54
MIDASA NIE STAĆ NA TFO TO BANKRUT!!!! ~KANO 23 2009-04-13 21:21
TFONE SZKODA....a tak ładnie się zapowiadał ~re 51 2009-04-13 19:02
GDZIE JEST SŁAWNY STERNIK ???????? ~rex 24 2009-04-13 18:14
to co lecimy na 1,5 we wtorek, już ustawiłem zlecenie sprzedazy PKC:( ~dupa blada 18 2009-04-13 17:38
ciesze sie ze takie info. to znk ze chcą nas wy ruchac na kasę by oddac ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-12 20:05
No i jak tam u Was ile jajek zjedliście ????????????? ~fan 2 2009-04-12 13:54
I CO TU ROBIC ~PHAETON250 14 2009-04-12 12:38
DOBRA ZAGRYWKA PREZESA TFONE ~cola 7 2009-04-11 18:20
Pamietacie google ~Dawed 1 2009-04-11 17:01
Wszyscy mówili o wzrostach -SPADŁO! Teraz zapowiadają spadki, więc...? ~marcin 2 2009-04-11 15:49
ZACZYTANE Z FORUM MIDASA !!!!!! ~fan 14 2009-04-11 12:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.