|
Szkoda, że SS nie poda jakiej cenie RK chciał kupić? :(
|
~marcin
|
1
|
2009-04-14 15:31
|
|
buhahaha mówiłem sprzedawać i odkupować po 2 zeta !
|
~reeee
|
2
|
2009-04-14 15:19
|
|
TFONE - nie jest dobrze
|
~stinger
|
58
|
2009-04-14 15:16
|
|
OBROTY 3000000
|
~phaeton250
|
1
|
2009-04-14 14:49
|
|
RAZEM Z TFONEM ((((12%))) jescze w dupsko dostajemy
|
~PHAETON250
|
9
|
2009-04-14 12:53
|
|
A kudas urusł troche. ch te info było strasznie. a taka dobra sesyja
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-14 12:48
|
|
TFONE bez MIDASA jest warte 1.8 - 2.0 zł i w tym kierunku będziemy
|
~reee
|
4
|
2009-04-14 12:33
|
|
będzie druga tura rozmów ale by przygotować grunt lecimy na 2 zł
|
~spadek
|
5
|
2009-04-14 11:43
|
|
kto całę świeta kisił ogóra?
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-14 11:06
|
|
jutro + 30% mówię i piszę Wam to !!!
|
~fan
|
2
|
2009-04-14 09:58
|
|
jak kaczka ruchaczka sie wyleszczyła po 5 ziko i kupiła bbidevnfi po 38
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-14 09:46
|
|
Patrzę na zlecenia i myślę jedno... IDIOCI.
|
~Rafaello
|
7
|
2009-04-14 09:27
|
|
TFONE - mam nadzieję że spadnie do 3 złotych - poniewaz chcę kupić!!!
|
~Stjuag
|
9
|
2009-04-14 09:18
|
|
Gdzie jest Hmm ze swoimi wypocinami o 6 8 20 złotych hahhha
|
~kaczka ruchaczka
|
3
|
2009-04-14 09:17
|
|
Nie sprzedacie dzisiaj to jutro nawet 2 złoty nie dostaniecie za akcję!!
|
~marcin
|
6
|
2009-04-14 09:15
|
|
TKO FATALNE !!!! I CO TERAZ ????
|
~rex
|
7
|
2009-04-14 08:50
|
|
ONLY PKC
|
~Only PKC
|
15
|
2009-04-14 08:46
|
|
JAKIE DZIŚ OTWARCIE???????/
|
~rex
|
8
|
2009-04-14 08:31
|
|
do leszczy z TFONE,nauczycie się czytać ze zrozumieniem
|
~841109
|
29
|
2009-04-13 23:54
|
|
MIDASA NIE STAĆ NA TFO TO BANKRUT!!!!
|
~KANO
|
23
|
2009-04-13 21:21
|
|
TFONE SZKODA....a tak ładnie się zapowiadał
|
~re
|
51
|
2009-04-13 19:02
|
|
GDZIE JEST SŁAWNY STERNIK ????????
|
~rex
|
24
|
2009-04-13 18:14
|
|
to co lecimy na 1,5 we wtorek, już ustawiłem zlecenie sprzedazy PKC:(
|
~dupa blada
|
18
|
2009-04-13 17:38
|
|
ciesze sie ze takie info. to znk ze chcą nas wy ruchac na kasę by oddac
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-12 20:05
|
|
No i jak tam u Was ile jajek zjedliście ?????????????
|
~fan
|
2
|
2009-04-12 13:54
|
|
I CO TU ROBIC
|
~PHAETON250
|
14
|
2009-04-12 12:38
|
|
DOBRA ZAGRYWKA PREZESA TFONE
|
~cola
|
7
|
2009-04-11 18:20
|
|
Pamietacie google
|
~Dawed
|
1
|
2009-04-11 17:01
|
|
Wszyscy mówili o wzrostach -SPADŁO! Teraz zapowiadają spadki, więc...?
|
~marcin
|
2
|
2009-04-11 15:49
|
|
ZACZYTANE Z FORUM MIDASA !!!!!!
|
~fan
|
14
|
2009-04-11 12:56
|