|
bardzo ladnie przy 1 zl wieksze pakiety na wabia a teraz czekanie
|
~ads
|
3
|
2010-06-01 11:30
|
|
ustawcie sie pod widlami na to spekula czeka na leszczy
|
~asd
|
2
|
2010-06-01 10:53
|
|
--Techmex-gram fer sprzedaję połowę akcji czekając co sie wydarzy
|
~ryszard lwie serce
|
1
|
2010-06-01 10:46
|
|
ahahah widzicie jak popyt znika po wejsciu na widly sztuczny
|
~asd
|
1
|
2010-06-01 10:31
|
|
98 wystawienie wiekszych zlecen i teraz trwa upychanie papiera hahah
|
~ad
|
2
|
2010-06-01 10:29
|
|
granica 0,97
|
stockkr
|
4
|
2010-06-01 10:29
|
|
USataiwac sie na Kupnie leszcze czkaja na was by sypnac
|
~sda
|
2
|
2010-06-01 10:05
|
|
Ustawiac sie na widlach leszcze odbierac goracy towar bankruta nie bac
|
~ada
|
4
|
2010-06-01 10:04
|
|
USataiwac sie na Kupnie leszcze czkaja na was by sypnac
|
~sd
|
1
|
2010-06-01 09:59
|
|
TECHMEX !SOBOLEWSKI CZY WIDŁY SA PO TO ABY MAFIA MOGŁA POLICZYC AKCJE?
|
~SKANDAL
|
1
|
2010-06-01 09:49
|
|
SYPIAM Z BANKRUTEM POD PODUSZKĄ :(
|
~Slay
|
1
|
2010-06-01 09:38
|
|
barc leszcze zrobili wam na forach pranie mozgu wczoraj po sesji
|
~ads
|
1
|
2010-06-01 09:35
|
|
SOBOL PUSZCZAJ TECHA NA 1 PLN ZA AKCJE!!!!!
|
~Slay
|
1
|
2010-06-01 09:31
|
|
dzis bede patrzyl jak was spekula leszczu ubiera w banklrut klasyka
|
~ads
|
5
|
2010-06-01 09:30
|
|
Pieknie sie leszcze ubieraja w bankruta cudownie a potem bedzie placz
|
~das
|
2
|
2010-06-01 09:29
|
|
CZY ASYMETRYCZNE WIDEŁKI SĄ ZGODNE Z REGULAMINEM GPW???
|
~zbych
|
1
|
2010-06-01 09:28
|
|
---techmex ---atak na 1.20 ? i tak będzie
|
~ryszard lwie serce
|
3
|
2010-06-01 09:27
|
|
I WIDŁY NA TECHU!!!! UP UP UP
|
~Slay
|
1
|
2010-06-01 09:20
|
|
ale jak na taki wzrost to bardzo mało postów...
|
~groceries
|
4
|
2010-05-31 21:54
|
|
TECHMEX - powrót powyżej 1 zł
|
~stoq
|
1
|
2010-05-31 20:44
|
|
TECHMEX !!!!! CHYBA WYSTRACZY NA DZISIAJ ? ZOSTAWMY COŚ NA JUTRO
|
~CDMPKOSA
|
3
|
2010-05-31 17:48
|
|
To jutro z minus 10% tak korekcyjnie się należy
|
~Ubrany
|
2
|
2010-05-31 16:56
|
|
Piotrek przepowiedział że tak będzie
|
~lucek
|
8
|
2010-05-31 16:27
|
|
Ile techmex ma dlugu ??? ktos wie ?
|
~zimoar
|
2
|
2010-05-31 16:14
|
|
w termnie 7 dni pod rygorem umorzenia postępowania!!!!!!!!!!!!!
|
~rafar
|
16
|
2010-05-31 16:08
|
|
Ubieranie leszcza w bankruta czesc II hahah
|
~ad
|
5
|
2010-05-31 15:38
|
|
Czy wezwanie do uiszczenia zaliczki uratuje spółkę?
|
~iras
|
1
|
2010-05-31 15:05
|
|
DO TYCH CO USTAWIAJĄ KURS MOJE AKCJE SĄ NA100zł
|
~kuba
|
1
|
2010-05-31 14:57
|
|
A GDZIE 10% WIDEŁKI
|
~kuba
|
1
|
2010-05-31 14:53
|
|
WIDLY STOJĄ W MIEJSCU PARODJA A NIE GIEŁDA
|
~kuba
|
1
|
2010-05-31 14:52
|