Forum giełdowe spółki TECHMEX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bardzo ladnie przy 1 zl wieksze pakiety na wabia a teraz czekanie ~ads 3 2010-06-01 11:30
ustawcie sie pod widlami na to spekula czeka na leszczy ~asd 2 2010-06-01 10:53
--Techmex-gram fer sprzedaję połowę akcji czekając co sie wydarzy ~ryszard lwie serce 1 2010-06-01 10:46
ahahah widzicie jak popyt znika po wejsciu na widly sztuczny ~asd 1 2010-06-01 10:31
98 wystawienie wiekszych zlecen i teraz trwa upychanie papiera hahah ~ad 2 2010-06-01 10:29
granica 0,97 stockkr 4 2010-06-01 10:29
USataiwac sie na Kupnie leszcze czkaja na was by sypnac ~sda 2 2010-06-01 10:05
Ustawiac sie na widlach leszcze odbierac goracy towar bankruta nie bac ~ada 4 2010-06-01 10:04
USataiwac sie na Kupnie leszcze czkaja na was by sypnac ~sd 1 2010-06-01 09:59
TECHMEX !SOBOLEWSKI CZY WIDŁY SA PO TO ABY MAFIA MOGŁA POLICZYC AKCJE? ~SKANDAL 1 2010-06-01 09:49
SYPIAM Z BANKRUTEM POD PODUSZKĄ :( ~Slay 1 2010-06-01 09:38
barc leszcze zrobili wam na forach pranie mozgu wczoraj po sesji ~ads 1 2010-06-01 09:35
SOBOL PUSZCZAJ TECHA NA 1 PLN ZA AKCJE!!!!! ~Slay 1 2010-06-01 09:31
dzis bede patrzyl jak was spekula leszczu ubiera w banklrut klasyka ~ads 5 2010-06-01 09:30
Pieknie sie leszcze ubieraja w bankruta cudownie a potem bedzie placz ~das 2 2010-06-01 09:29
CZY ASYMETRYCZNE WIDEŁKI SĄ ZGODNE Z REGULAMINEM GPW??? ~zbych 1 2010-06-01 09:28
---techmex ---atak na 1.20 ? i tak będzie ~ryszard lwie serce 3 2010-06-01 09:27
I WIDŁY NA TECHU!!!! UP UP UP ~Slay 1 2010-06-01 09:20
ale jak na taki wzrost to bardzo mało postów... ~groceries 4 2010-05-31 21:54
TECHMEX - powrót powyżej 1 zł ~stoq 1 2010-05-31 20:44
TECHMEX !!!!! CHYBA WYSTRACZY NA DZISIAJ ? ZOSTAWMY COŚ NA JUTRO ~CDMPKOSA 3 2010-05-31 17:48
To jutro z minus 10% tak korekcyjnie się należy ~Ubrany 2 2010-05-31 16:56
Piotrek przepowiedział że tak będzie ~lucek 8 2010-05-31 16:27
Ile techmex ma dlugu ??? ktos wie ? ~zimoar 2 2010-05-31 16:14
w termnie 7 dni pod rygorem umorzenia postępowania!!!!!!!!!!!!! ~rafar 16 2010-05-31 16:08
Ubieranie leszcza w bankruta czesc II hahah ~ad 5 2010-05-31 15:38
Czy wezwanie do uiszczenia zaliczki uratuje spółkę? ~iras 1 2010-05-31 15:05
DO TYCH CO USTAWIAJĄ KURS MOJE AKCJE SĄ NA100zł ~kuba 1 2010-05-31 14:57
A GDZIE 10% WIDEŁKI ~kuba 1 2010-05-31 14:53
WIDLY STOJĄ W MIEJSCU PARODJA A NIE GIEŁDA ~kuba 1 2010-05-31 14:52
[x]
TECHMEX -21,58% 0,06 2011-03-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.