Forum giełdowe spółki TECHMEX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TECHMEX DOBRA MAFIOZY JESZCZE RAZ WCHODZĘ RAZ KOZIEJ BACE ŚMIERC ~CDMPKOSA 5 2010-06-03 10:56
Walka o Tecmex ~Satelita 4 2010-06-02 22:31
TECHMEX !! SOBOLEWSKI CZY TY TeGO NIe WIDZISZ CZY UDAJeSZ WARIATA? ~NO SZOK 2 2010-06-02 16:39
Straszą ? Czy wychodzą ? kupić czy nie kupic ? ~pytacz 6 2010-06-02 16:26
Techmex będą jaja jak skończymy na 1.20 ~ale jaja 3 2010-06-02 15:32
Techmex-AT hoeth_hrungnor 18 2010-06-02 15:29
Niewykluczone, że będzie WZA !!! - być może Studencki do wymiany ~kl 6 2010-06-02 14:34
fundusze ~fund 1 2010-06-02 14:33
Jeszcze dzisiaj ujrzymy zeta z przodu. Nie siać paniki. ~student 9 2010-06-02 12:30
Techmex --wyzbieram wam wszystkie akcyjki ~ryszard lwie serce 2 2010-06-02 11:27
Techmex cały czas odkupuję sprzedane wczoraj --gram dalej fer ~ryszard lwie serce 1 2010-06-02 11:02
Kupować TEX'a! Komu ja to teraz sprzedam? ~ixi 2 2010-06-02 10:38
No Lesie, dziś dzień odbierania zaświadczeń z DM. Nie zapomnijcie! ~cdmsa 9 2010-06-02 09:39
a co to za swieto, przejscia na podwojny fixing??? ~www 4 2010-06-02 08:51
c/wk=0,06 stockkr 1 2010-06-02 02:38
to moze byc zagrywka pod wysypanie, nie ma majatku, bida,nic juz nie ma ~asdasd 1 2010-06-02 02:23
DAWAJCIE NA 10gr TO KUPIE Z 5% AKCYJEK ~kuba 3 2010-06-01 23:53
Uciekamy!!!!!!!!!!!!!!!!! ~gruby 5 2010-06-01 20:55
Ubrani na 98gr/1 zl wystap LEszcze pisalem tuklem do glowy to nie ~ads 2 2010-06-01 16:08
zaproszenie ~mlody79 15 2010-06-01 15:36
Przestaję juz pisać znudziło mi się ~kuba 1 2010-06-01 15:35
ALBO LEPIEJ NA 1g KTOS KUPI WSZYSTKIE AKCJE ~kuba 1 2010-06-01 15:33
400 000 po10gr kupie ~kuba 1 2010-06-01 15:26
STRACILIŚCIE JUŻ ZAUFANIE ~kuba 2 2010-06-01 15:25
podobalo sie leszcze ja ksie spkula z wami bawi na widlach i karmi ~asd 5 2010-06-01 14:35
a$d to ciepły leszcz ~zdzich 1 2010-06-01 14:00
kupowac leszcze rozdaja wam papier po 1 zl co jest ~asd 3 2010-06-01 12:32
TECHMEX-tu juz dziekujemy przerzucamy sie na POLREST tu sie szykuje JAZD ~ALEXIEJ 5 2010-06-01 12:13
Trzeba brać puki jest poniżej 1 zł ~dragonn 8 2010-06-01 11:41
GPW broni leszczy widłami jak może. Ale leszcz jak to leszcz... ~iras 2 2010-06-01 11:34
[x]
TECHMEX -21,58% 0,06 2011-03-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.