|
TECHMEX DOBRA MAFIOZY JESZCZE RAZ WCHODZĘ RAZ KOZIEJ BACE ŚMIERC
|
~CDMPKOSA
|
5
|
2010-06-03 10:56
|
|
Walka o Tecmex
|
~Satelita
|
4
|
2010-06-02 22:31
|
|
TECHMEX !! SOBOLEWSKI CZY TY TeGO NIe WIDZISZ CZY UDAJeSZ WARIATA?
|
~NO SZOK
|
2
|
2010-06-02 16:39
|
|
Straszą ? Czy wychodzą ? kupić czy nie kupic ?
|
~pytacz
|
6
|
2010-06-02 16:26
|
|
Techmex będą jaja jak skończymy na 1.20
|
~ale jaja
|
3
|
2010-06-02 15:32
|
|
Techmex-AT
|
hoeth_hrungnor
|
18
|
2010-06-02 15:29
|
|
Niewykluczone, że będzie WZA !!! - być może Studencki do wymiany
|
~kl
|
6
|
2010-06-02 14:34
|
|
fundusze
|
~fund
|
1
|
2010-06-02 14:33
|
|
Jeszcze dzisiaj ujrzymy zeta z przodu. Nie siać paniki.
|
~student
|
9
|
2010-06-02 12:30
|
|
Techmex --wyzbieram wam wszystkie akcyjki
|
~ryszard lwie serce
|
2
|
2010-06-02 11:27
|
|
Techmex cały czas odkupuję sprzedane wczoraj --gram dalej fer
|
~ryszard lwie serce
|
1
|
2010-06-02 11:02
|
|
Kupować TEX'a! Komu ja to teraz sprzedam?
|
~ixi
|
2
|
2010-06-02 10:38
|
|
No Lesie, dziś dzień odbierania zaświadczeń z DM. Nie zapomnijcie!
|
~cdmsa
|
9
|
2010-06-02 09:39
|
|
a co to za swieto, przejscia na podwojny fixing???
|
~www
|
4
|
2010-06-02 08:51
|
|
c/wk=0,06
|
stockkr
|
1
|
2010-06-02 02:38
|
|
to moze byc zagrywka pod wysypanie, nie ma majatku, bida,nic juz nie ma
|
~asdasd
|
1
|
2010-06-02 02:23
|
|
DAWAJCIE NA 10gr TO KUPIE Z 5% AKCYJEK
|
~kuba
|
3
|
2010-06-01 23:53
|
|
Uciekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~gruby
|
5
|
2010-06-01 20:55
|
|
Ubrani na 98gr/1 zl wystap LEszcze pisalem tuklem do glowy to nie
|
~ads
|
2
|
2010-06-01 16:08
|
|
zaproszenie
|
~mlody79
|
15
|
2010-06-01 15:36
|
|
Przestaję juz pisać znudziło mi się
|
~kuba
|
1
|
2010-06-01 15:35
|
|
ALBO LEPIEJ NA 1g KTOS KUPI WSZYSTKIE AKCJE
|
~kuba
|
1
|
2010-06-01 15:33
|
|
400 000 po10gr kupie
|
~kuba
|
1
|
2010-06-01 15:26
|
|
STRACILIŚCIE JUŻ ZAUFANIE
|
~kuba
|
2
|
2010-06-01 15:25
|
|
podobalo sie leszcze ja ksie spkula z wami bawi na widlach i karmi
|
~asd
|
5
|
2010-06-01 14:35
|
|
a$d to ciepły leszcz
|
~zdzich
|
1
|
2010-06-01 14:00
|
|
kupowac leszcze rozdaja wam papier po 1 zl co jest
|
~asd
|
3
|
2010-06-01 12:32
|
|
TECHMEX-tu juz dziekujemy przerzucamy sie na POLREST tu sie szykuje JAZD
|
~ALEXIEJ
|
5
|
2010-06-01 12:13
|
|
Trzeba brać puki jest poniżej 1 zł
|
~dragonn
|
8
|
2010-06-01 11:41
|
|
GPW broni leszczy widłami jak może. Ale leszcz jak to leszcz...
|
~iras
|
2
|
2010-06-01 11:34
|