Forum giełdowe spółki TECHMEX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
trzeba mieć jaja ze stali żeby wejść w Techmex'a ~iras 1 2010-05-31 14:52
już dzisiaj nie puszczą - dość ubierania ulicy. ~ixi 2 2010-05-31 14:51
SOBOLEWSKI Z KUMPLAMI !!NIE ODWALAJCIE JAJ PUSZCZAJCIE TECHMEX ~BANANOWE GPW 2 2010-05-31 14:51
TECHMEX- SOBOJEWSKI NIE ODWALAJ JAJ CAŁY ŚWIAT NA WAS PATRZY ~ALE CYRK 1 2010-05-31 14:47
KTO MA AKCJE NIECH USTAWI SPRZEDAŻ NA 100 zł ~kuba 1 2010-05-31 14:45
OT hoeth_hrungnor 1 2010-05-31 14:43
Dlaczego nie moge kupic nic ~re 3 2010-05-31 14:42
Przepraszam czy oni podnieśli widły tylko o 1gr !? ~cooo 9 2010-05-31 14:41
Co to k*** rynek zdalnie sterowany???!!! ~zbych 4 2010-05-31 14:25
Jak tylko się otworzy, kupuję za wszystko. ~zbych 1 2010-05-31 13:42
----techmex---czas na widły nr.1 ~ryszard lwie serce 4 2010-05-31 13:35
---Techmex----tylko nie mówcie że nie mówiłem!!! ~ryszard lwie serce 1 2010-05-31 13:27
to drugie okrazenie w ubieraniu leszcza w bankruta pod pseldo info ~asd 1 2010-05-31 13:06
Techmex ta sama historia co z Monnari zamiana na uklad i 3z mam czas ~OBCY 38 2010-05-31 12:19
Paweł kiedy techmex będzie po 5zł? ~bacowy lescyk 2 2010-05-31 12:12
Monnari na jednolitych chodzilo po1.20 potem 2z a i teraz 1.6 pomysl ~OBCY 4 2010-05-31 10:47
TECHMEX -NA WASZYCH OCZACH ZOSTAJE PRZEJETY!!!!!! ~CDMPKOSA 2 2010-05-31 09:57
Zaeząd TECHMEXU jest przekonany że spółkę da się uratowac!gazeta PARKIET ~ryszard lwie serce 8 2010-05-31 09:28
kiedy opusci parkiet ~bankrut 3 2010-05-31 09:23
NIE MA UKŁADU <TO NIKT JUZ NIE KUPI WASZYCH AKCJI ~kuba 2 2010-05-31 08:02
To jakie typy na ten tydzień? ~Tex-mex 5 2010-05-31 05:24
Kupcie sobie Fasing to lepiej zrobicie tam zaczeły sie właśnie wzrosty ~makler 2 2010-05-30 06:46
BEZAPELACYJNIE KRÓLOWIE WZROSTÓW TO TRION I TECHMEX sylwek7890 7 2010-05-29 19:54
odwołanie i inwestor? ~Paweł 4 2010-05-29 19:02
techmex --ale jaja wszyscy oddali a tu takie info i forumowa cisza co za ~obserwator 1 2010-05-29 15:57
Toniemy! ~ziemniak 8 2010-05-29 11:36
a teraz kasa z petrola popłynie w techmex ~ryszard lwie serce 2 2010-05-29 11:36
---TECHMEX ----URATOWANY !!! DZISIEJSZY PARKIET !!!!!!!!!!!!! ~ryszard lwie serce 1 2010-05-29 11:27
5,4 mln zł za Techmex ~Paweł 10 2010-05-29 02:09
TECHMEX W TVN ~raj 2 2010-05-28 21:45
[x]
TECHMEX -21,58% 0,06 2011-03-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.