|
trzeba mieć jaja ze stali żeby wejść w Techmex'a
|
~iras
|
1
|
2010-05-31 14:52
|
|
już dzisiaj nie puszczą - dość ubierania ulicy.
|
~ixi
|
2
|
2010-05-31 14:51
|
|
SOBOLEWSKI Z KUMPLAMI !!NIE ODWALAJCIE JAJ PUSZCZAJCIE TECHMEX
|
~BANANOWE GPW
|
2
|
2010-05-31 14:51
|
|
TECHMEX- SOBOJEWSKI NIE ODWALAJ JAJ CAŁY ŚWIAT NA WAS PATRZY
|
~ALE CYRK
|
1
|
2010-05-31 14:47
|
|
KTO MA AKCJE NIECH USTAWI SPRZEDAŻ NA 100 zł
|
~kuba
|
1
|
2010-05-31 14:45
|
|
OT
|
hoeth_hrungnor
|
1
|
2010-05-31 14:43
|
|
Dlaczego nie moge kupic nic
|
~re
|
3
|
2010-05-31 14:42
|
|
Przepraszam czy oni podnieśli widły tylko o 1gr !?
|
~cooo
|
9
|
2010-05-31 14:41
|
|
Co to k*** rynek zdalnie sterowany???!!!
|
~zbych
|
4
|
2010-05-31 14:25
|
|
Jak tylko się otworzy, kupuję za wszystko.
|
~zbych
|
1
|
2010-05-31 13:42
|
|
----techmex---czas na widły nr.1
|
~ryszard lwie serce
|
4
|
2010-05-31 13:35
|
|
---Techmex----tylko nie mówcie że nie mówiłem!!!
|
~ryszard lwie serce
|
1
|
2010-05-31 13:27
|
|
to drugie okrazenie w ubieraniu leszcza w bankruta pod pseldo info
|
~asd
|
1
|
2010-05-31 13:06
|
|
Techmex ta sama historia co z Monnari zamiana na uklad i 3z mam czas
|
~OBCY
|
38
|
2010-05-31 12:19
|
|
Paweł kiedy techmex będzie po 5zł?
|
~bacowy lescyk
|
2
|
2010-05-31 12:12
|
|
Monnari na jednolitych chodzilo po1.20 potem 2z a i teraz 1.6 pomysl
|
~OBCY
|
4
|
2010-05-31 10:47
|
|
TECHMEX -NA WASZYCH OCZACH ZOSTAJE PRZEJETY!!!!!!
|
~CDMPKOSA
|
2
|
2010-05-31 09:57
|
|
Zaeząd TECHMEXU jest przekonany że spółkę da się uratowac!gazeta PARKIET
|
~ryszard lwie serce
|
8
|
2010-05-31 09:28
|
|
kiedy opusci parkiet
|
~bankrut
|
3
|
2010-05-31 09:23
|
|
NIE MA UKŁADU <TO NIKT JUZ NIE KUPI WASZYCH AKCJI
|
~kuba
|
2
|
2010-05-31 08:02
|
|
To jakie typy na ten tydzień?
|
~Tex-mex
|
5
|
2010-05-31 05:24
|
|
Kupcie sobie Fasing to lepiej zrobicie tam zaczeły sie właśnie wzrosty
|
~makler
|
2
|
2010-05-30 06:46
|
|
BEZAPELACYJNIE KRÓLOWIE WZROSTÓW TO TRION I TECHMEX
|
sylwek7890
|
7
|
2010-05-29 19:54
|
|
odwołanie i inwestor?
|
~Paweł
|
4
|
2010-05-29 19:02
|
|
techmex --ale jaja wszyscy oddali a tu takie info i forumowa cisza co za
|
~obserwator
|
1
|
2010-05-29 15:57
|
|
Toniemy!
|
~ziemniak
|
8
|
2010-05-29 11:36
|
|
a teraz kasa z petrola popłynie w techmex
|
~ryszard lwie serce
|
2
|
2010-05-29 11:36
|
|
---TECHMEX ----URATOWANY !!! DZISIEJSZY PARKIET !!!!!!!!!!!!!
|
~ryszard lwie serce
|
1
|
2010-05-29 11:27
|
|
5,4 mln zł za Techmex
|
~Paweł
|
10
|
2010-05-29 02:09
|
|
TECHMEX W TVN
|
~raj
|
2
|
2010-05-28 21:45
|