|
Kiedy Info
|
~re
|
1
|
2010-06-07 10:55
|
|
Jedziemy na 2 zł. Techmex reaktywacja.
|
~Warren
|
1
|
2010-06-07 10:42
|
|
brac leszcze nie bac sie Spekula dziala ubieranko dopiero przy II
|
~asd
|
1
|
2010-06-07 10:36
|
|
KOSA ALE CIĘ WYLESZCZYLI NA TYCH WIDŁACH
|
~ZENOOOOOOON
|
1
|
2010-06-07 10:34
|
|
Wpłacą..... nie wpłacą
|
~elektro
|
5
|
2010-06-07 10:34
|
|
TECHMEX --I CO GAMONIE ILE STRACIŁ EMERYT?BUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
|
~CDMPKOSA
|
1
|
2010-06-07 10:11
|
|
Kolo16 ma trochę tego badziewia...
|
kolo16
|
1
|
2010-06-07 10:10
|
|
Kupowac bankruta nie bac sie leszcz brac z prawej !!!!!!!!!!!!!!
|
~asd
|
1
|
2010-06-07 10:03
|
|
KIEDY ZAWIESZENIE NOTOWAŃ?
|
~plekus
|
8
|
2010-06-07 08:52
|
|
ale cisza zapadła...
|
~uuuuuuuuuuuuuu......
|
3
|
2010-06-06 13:59
|
|
Co różni techmex od innych spółek będących w upadłości...
|
groceries
|
8
|
2010-06-05 13:12
|
|
techmex wycofanie
|
~bankrut
|
8
|
2010-06-04 19:11
|
|
To złożył to odwołanie czy nie ( koniec tygodnia ! )
|
~sasza
|
1
|
2010-06-04 16:45
|
|
TECHMEX I TU TEŻ WAS ZAŁATWIŁEM BUHAAAAAAAAAAAAA MAFIOZY BUHAAAAAAAAAAAA
|
~CDMPKOSA
|
2
|
2010-06-04 14:58
|
|
czekanie na sygnał
|
~brygada kryzys
|
1
|
2010-06-04 14:22
|
|
Jak Studencki ogłosi z kim rozmawia, to Wam gacie pospadają>>>1
|
~qwert
|
2
|
2010-06-04 13:19
|
|
Znowu ubieranie leszcza w Bankruta czesc III
|
~asd
|
2
|
2010-06-04 12:50
|
|
niewazne co bedzie ale zawsze jest jazdaw takich momentach 100-300%
|
~OBCY
|
1
|
2010-06-04 12:34
|
|
Oj będzie ciekawie, możliwe że jeszcze dziś !!!!!!!!!!!!!
|
~qwert
|
2
|
2010-06-04 12:22
|
|
Czekamy na umożenie postępwania i wtedy zacznie się rajd>>>10 z
|
~qwert
|
2
|
2010-06-04 11:52
|
|
CZEKAMY NA - INFO-
|
~Kri
|
1
|
2010-06-04 11:18
|
|
Ładnie ktoś zbiera
|
~rafi
|
1
|
2010-06-04 11:05
|
|
Nikt nie wpłacił czyli jedziemy na 1.50zl minimum
|
~kaskader145
|
9
|
2010-06-04 10:53
|
|
TECHMEX
|
~Kri
|
1
|
2010-06-04 10:38
|
|
TECHMEX
|
~Kri
|
1
|
2010-06-04 10:36
|
|
TECHMEX !!a teraz dawac wniosek o odwołanie i nowym inwestorze!!
|
~ale czad
|
4
|
2010-06-04 10:32
|
|
WIADOMOŚĆ DLA PASEŻERÓW ====TERRAIN AHEAD, TERRAIN AHEAD!!! PULL UP PULL
|
~PILOT
|
2
|
2010-06-04 09:32
|
|
TECHMEX !!!!JEDZIEMY NA ZETA !!! DAWAJ DAWAJ DAWAJ
|
~CDMPKOSA
|
1
|
2010-06-04 08:15
|
|
niestety ladowanie bedzie bolesne, tragiczne w skutkach
|
~pilot tu-kwa kwa
|
4
|
2010-06-03 22:25
|
|
może mi ktoś rzeczowo odpowiedzieć na pytanie
|
groceries
|
1
|
2010-06-03 12:57
|