Forum giełdowe spółki TECHMEX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy Info ~re 1 2010-06-07 10:55
Jedziemy na 2 zł. Techmex reaktywacja. ~Warren 1 2010-06-07 10:42
brac leszcze nie bac sie Spekula dziala ubieranko dopiero przy II ~asd 1 2010-06-07 10:36
KOSA ALE CIĘ WYLESZCZYLI NA TYCH WIDŁACH ~ZENOOOOOOON 1 2010-06-07 10:34
Wpłacą..... nie wpłacą ~elektro 5 2010-06-07 10:34
TECHMEX --I CO GAMONIE ILE STRACIŁ EMERYT?BUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ~CDMPKOSA 1 2010-06-07 10:11
Kolo16 ma trochę tego badziewia... kolo16 1 2010-06-07 10:10
Kupowac bankruta nie bac sie leszcz brac z prawej !!!!!!!!!!!!!! ~asd 1 2010-06-07 10:03
KIEDY ZAWIESZENIE NOTOWAŃ? ~plekus 8 2010-06-07 08:52
ale cisza zapadła... ~uuuuuuuuuuuuuu...... 3 2010-06-06 13:59
Co różni techmex od innych spółek będących w upadłości... groceries 8 2010-06-05 13:12
techmex wycofanie ~bankrut 8 2010-06-04 19:11
To złożył to odwołanie czy nie ( koniec tygodnia ! ) ~sasza 1 2010-06-04 16:45
TECHMEX I TU TEŻ WAS ZAŁATWIŁEM BUHAAAAAAAAAAAAA MAFIOZY BUHAAAAAAAAAAAA ~CDMPKOSA 2 2010-06-04 14:58
czekanie na sygnał ~brygada kryzys 1 2010-06-04 14:22
Jak Studencki ogłosi z kim rozmawia, to Wam gacie pospadają>>>1 ~qwert 2 2010-06-04 13:19
Znowu ubieranie leszcza w Bankruta czesc III ~asd 2 2010-06-04 12:50
niewazne co bedzie ale zawsze jest jazdaw takich momentach 100-300% ~OBCY 1 2010-06-04 12:34
Oj będzie ciekawie, możliwe że jeszcze dziś !!!!!!!!!!!!! ~qwert 2 2010-06-04 12:22
Czekamy na umożenie postępwania i wtedy zacznie się rajd>>>10 z ~qwert 2 2010-06-04 11:52
CZEKAMY NA - INFO- ~Kri 1 2010-06-04 11:18
Ładnie ktoś zbiera ~rafi 1 2010-06-04 11:05
Nikt nie wpłacił czyli jedziemy na 1.50zl minimum ~kaskader145 9 2010-06-04 10:53
TECHMEX ~Kri 1 2010-06-04 10:38
TECHMEX ~Kri 1 2010-06-04 10:36
TECHMEX !!a teraz dawac wniosek o odwołanie i nowym inwestorze!! ~ale czad 4 2010-06-04 10:32
WIADOMOŚĆ DLA PASEŻERÓW ====TERRAIN AHEAD, TERRAIN AHEAD!!! PULL UP PULL ~PILOT 2 2010-06-04 09:32
TECHMEX !!!!JEDZIEMY NA ZETA !!! DAWAJ DAWAJ DAWAJ ~CDMPKOSA 1 2010-06-04 08:15
niestety ladowanie bedzie bolesne, tragiczne w skutkach ~pilot tu-kwa kwa 4 2010-06-03 22:25
może mi ktoś rzeczowo odpowiedzieć na pytanie groceries 1 2010-06-03 12:57
[x]
TECHMEX -21,58% 0,06 2011-03-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.