|
pytanie
|
~alchemik
|
18
|
2010-06-10 09:12
|
|
Kto kupuje te akcje przecież nie ulica ?
|
~zdziwiony
|
26
|
2010-06-10 04:31
|
|
Na techmexie mozna zarobic...
|
~grzesiek
|
3
|
2010-06-09 21:41
|
|
Czy wy chociaż wiecie kiedy wycofają notowania Texa ?
|
~jaro
|
7
|
2010-06-09 16:34
|
|
ale bedzie placz leszcza na forum od groma ubranego leszcza
|
~as
|
1
|
2010-06-09 12:50
|
|
TECHMEX RULEZ!
|
~krul
|
1
|
2010-06-09 12:37
|
|
Sytuacja techmexu
|
piotreksep13
|
43
|
2010-06-09 09:35
|
|
techmex
|
~marco9691
|
4
|
2010-06-09 09:13
|
|
LADNIE SIE LESZCZE UBIOERAJA W BANKRUTA POWYZEJ 1 ZL
|
~as
|
1
|
2010-06-09 09:13
|
|
nie widzicie ze ktos tu umiejetnie papier opycha
|
~as
|
4
|
2010-06-08 16:37
|
|
Ktos tu umiejetnie powyzej 1 zl upycha papier hmm
|
~as
|
3
|
2010-06-08 15:49
|
|
CZY WARTO ZAMIENIC TECHMEX NA MAXIMUSA?
|
~CDMPKOSA
|
3
|
2010-06-08 15:45
|
|
NIE WPŁĄCILI
|
~elektro
|
23
|
2010-06-08 15:26
|
|
"zdecydowanie absolutnie tak.."
|
~mdf
|
1
|
2010-06-08 15:15
|
|
SSSSsssssssssssanie jak tralala
|
~hehehehe
|
2
|
2010-06-08 15:11
|
|
Dzisiaj minął 7-mio dniowy termin zapłaty
|
~elta
|
9
|
2010-06-08 14:03
|
|
Kto teraz sprzeda Police ten leszcz:)
|
~iras
|
1
|
2010-06-08 13:04
|
|
Techmex w upadłości układowej?
|
~Anulka
|
13
|
2010-06-08 10:56
|
|
UMIEJETNIE ZBIERAJNIE JAK WEJDZIE NA WIDLY TOPKC 2Z PEWNE!
|
~tajny
|
1
|
2010-06-08 10:38
|
|
Uwaga TECHMEX odpala
|
~rakietowy
|
2
|
2010-06-08 10:30
|
|
jak widac umiejetne karmienie leszcza w bankruta przy 1 zl
|
~ads
|
2
|
2010-06-08 10:20
|
|
LEszcze jak ladnie was karmia przy 1 zl hahah w bankruta
|
~as
|
4
|
2010-06-08 09:37
|
|
TO ZACZYNA SIE UBIERANIE LESZCZA w bankruta pod
|
~asd
|
2
|
2010-06-08 09:23
|
|
Na otwarciu odebranie i jazda na1.20 jeszcze dzis a todopiero poczatek!
|
~OBCY
|
1
|
2010-06-08 08:58
|
|
Czekamy na umorzenie postępowania i nowego inwestora. >>>>10
|
~Warren
|
2
|
2010-06-08 07:46
|
|
wierzyciele na dzien dzisiejszy nie wplacili po 270k zl
|
piotreksep13
|
19
|
2010-06-07 15:53
|
|
techmex, co tam sie dzieje?
|
~alfons
|
7
|
2010-06-07 11:43
|
|
CIEKAWE !!!!!!!!!!!!
|
~tex
|
13
|
2010-06-07 11:01
|
|
A WIDZICE ILE OSóB GRA
|
~Sesia
|
1
|
2010-06-07 11:00
|
|
TECHMEX
|
~alfons
|
1
|
2010-06-07 10:57
|