Forum giełdowe spółki TECHMEX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
pytanie ~alchemik 18 2010-06-10 09:12
Kto kupuje te akcje przecież nie ulica ? ~zdziwiony 26 2010-06-10 04:31
Na techmexie mozna zarobic... ~grzesiek 3 2010-06-09 21:41
Czy wy chociaż wiecie kiedy wycofają notowania Texa ? ~jaro 7 2010-06-09 16:34
ale bedzie placz leszcza na forum od groma ubranego leszcza ~as 1 2010-06-09 12:50
TECHMEX RULEZ! ~krul 1 2010-06-09 12:37
Sytuacja techmexu piotreksep13 43 2010-06-09 09:35
techmex ~marco9691 4 2010-06-09 09:13
LADNIE SIE LESZCZE UBIOERAJA W BANKRUTA POWYZEJ 1 ZL ~as 1 2010-06-09 09:13
nie widzicie ze ktos tu umiejetnie papier opycha ~as 4 2010-06-08 16:37
Ktos tu umiejetnie powyzej 1 zl upycha papier hmm ~as 3 2010-06-08 15:49
CZY WARTO ZAMIENIC TECHMEX NA MAXIMUSA? ~CDMPKOSA 3 2010-06-08 15:45
NIE WPŁĄCILI ~elektro 23 2010-06-08 15:26
"zdecydowanie absolutnie tak.." ~mdf 1 2010-06-08 15:15
SSSSsssssssssssanie jak tralala ~hehehehe 2 2010-06-08 15:11
Dzisiaj minął 7-mio dniowy termin zapłaty ~elta 9 2010-06-08 14:03
Kto teraz sprzeda Police ten leszcz:) ~iras 1 2010-06-08 13:04
Techmex w upadłości układowej? ~Anulka 13 2010-06-08 10:56
UMIEJETNIE ZBIERAJNIE JAK WEJDZIE NA WIDLY TOPKC 2Z PEWNE! ~tajny 1 2010-06-08 10:38
Uwaga TECHMEX odpala ~rakietowy 2 2010-06-08 10:30
jak widac umiejetne karmienie leszcza w bankruta przy 1 zl ~ads 2 2010-06-08 10:20
LEszcze jak ladnie was karmia przy 1 zl hahah w bankruta ~as 4 2010-06-08 09:37
TO ZACZYNA SIE UBIERANIE LESZCZA w bankruta pod ~asd 2 2010-06-08 09:23
Na otwarciu odebranie i jazda na1.20 jeszcze dzis a todopiero poczatek! ~OBCY 1 2010-06-08 08:58
Czekamy na umorzenie postępowania i nowego inwestora. >>>>10 ~Warren 2 2010-06-08 07:46
wierzyciele na dzien dzisiejszy nie wplacili po 270k zl piotreksep13 19 2010-06-07 15:53
techmex, co tam sie dzieje? ~alfons 7 2010-06-07 11:43
CIEKAWE !!!!!!!!!!!! ~tex 13 2010-06-07 11:01
A WIDZICE ILE OSóB GRA ~Sesia 1 2010-06-07 11:00
TECHMEX ~alfons 1 2010-06-07 10:57
[x]
TECHMEX -21,58% 0,06 2011-03-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.