| Buy & Hold | ~kowalpik | 6 | 2024-12-21 09:51 |
| No szkoda ze tak ubrali | ~Znawca | 3 | 2024-12-20 23:22 |
| 30.12.2024 nowe akcje po 10gr ?....Kupię sobie | ~Forest_Janusz | 3 | 2024-12-20 15:05 |
| Sony, ktos skomentujcie ESPI | ~Haha | 17 | 2024-12-20 15:04 |
| "ktos" gdzie jesteś?? | ~Klemens | 18 | 2024-12-20 15:02 |
| Cieszmy się że to tylko podbitka | ~Zigigi | 2 | 2024-12-20 15:01 |
| z zakupami warto poczekać do 30.12 | ~zainteresowany | 6 | 2024-12-20 14:58 |
| Prezes | ~obiektywny | 3 | 2024-12-20 14:58 |
| Ważne | ~Marceli | 5 | 2024-12-20 14:29 |
| Tak rządzą że napewno Polskie firmy "przetrwają" | ~POniemiecki | 6 | 2024-12-20 14:14 |
| JAK ZWYKLE W Y C I Ę L I...TYM RAZEM PO GODZINIE...ZGNILIZNA... | ~Onufry-senior | 1 | 2024-12-20 12:53 |
| Jaki zamek dziś | ~Kosa | 4 | 2024-12-20 10:02 |
| ILE TU BYŁO FAŁSZYWYCH OBIETNIC I REKOMENDACJI BEZ POKRYCIA ?????!!! | ~Onufry-senior | 7 | 2024-12-19 16:07 |
| Kiedy? | ~obiektywny | 2 | 2024-12-19 14:29 |
| -168,89-mln-?? | abaladu | 5 | 2024-12-19 14:08 |
| Ile dzisiiaj na plus ?? | ~Akcjonariusz | 12 | 2024-12-19 13:51 |
| N O .... C O M M E N T S.. | ~Onufry-senior | 5 | 2024-12-19 13:50 |
| Tu duże wzrosty przed spółką | ~Prezydent | 5 | 2024-12-19 11:04 |
| Powoli będzie się wspinać do góry | ~Bolokoloolo | 6 | 2024-12-18 22:56 |
| Nieładnie niepublkowac postow | ~Sony | 1 | 2024-12-18 17:49 |
| Gdzie jest ktos? Gdzie sony? | ~Haha | 4 | 2024-12-18 17:48 |
| Zaczyna rosnąć ciśnienie,16.30 start! | ~Majster | 3 | 2024-12-18 17:42 |
| LLC | ~KL | 7 | 2024-12-18 17:07 |
| która to już umowa? | ~wojtek | 1 | 2024-12-18 16:39 |
| Do końca roku poinformujemy | 1-mna | 4 | 2024-12-18 16:31 |
| Teraz spadek | ~Sony | 3 | 2024-12-18 15:54 |
| Mamy to!! Jest umowa!! | ~Missbumbum | 2 | 2024-12-18 14:53 |
| Inna spółka przy takiej umowie zyskała by 40% a tu ledwo co. | ~Lolek | 2 | 2024-12-18 14:52 |
| Zaraz się zacznie | ~obiektywny | 9 | 2024-12-18 14:40 |
| dziś czy jutro na czerwono ? | ~Mirek | 3 | 2024-12-18 14:21 |