Forum giełdowe spółki SYNTHAVERSE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jeszcze trochę wam powciskaja ~Sony 12 2025-01-03 11:27
2025 ~Wik 4 2025-01-03 10:59
CCC był po 20 zł a w ciągu roku wskoczył na 220 zl ~Love 10 2025-01-03 10:56
Ciekawy artykuł ~moriar 2 2025-01-03 10:54
30.12 ~obiektywny 6 2024-12-31 23:47
kto sądzi, że będą górne łapka w górę ~provita 2 2024-12-30 23:49
Co za eforia ~Obiektywny 1 2024-12-30 23:38
Up up !!!! ~Klemens 4 2024-12-30 23:33
No i powolutku koniec podbitki sztucznej ~Sony 1 2024-12-30 11:24
Gdzie jest ktos i sony? ~Haha 7 2024-12-30 11:20
ESPI - zakup akcji ~AMA 3 2024-12-30 08:59
Ostatnio ktos wiedzial pod Co kupuje ~Klemens 7 2024-12-29 18:22
Wzrost. Jak długo potrwa? ~Gargamel 10 2024-12-28 18:35
skutki podpisania ważnej umowy ~wojtek 6 2024-12-27 15:59
TAK bylo --?? abaladu 6 2024-12-27 15:34
Kupować bo po nowym roku tylko up !!!! ~Klemens 3 2024-12-27 11:36
Ładny baton ktoś kupił!!!! ~Klemens 8 2024-12-25 09:26
Może kogoś to pocieszy ~Ciekawski 1 2024-12-24 12:20
Do dziś można było sprzedać i zrealizować stratę podatkową? ~Heja 1 2024-12-23 17:59
Życzenia Świąteczne ~MNM 1 2024-12-23 15:28
Wiem ~obiektywny 1 2024-12-23 13:12
To nic ~obiektywny 1 2024-12-23 13:03
bajka!! ~RED 18 2024-12-23 12:21
NIE WESOŁE ŚWIĘTA DLA AKCJONARIUSZY TO ICH CREDO OD LAT..... ~Onufry-senior 2 2024-12-23 12:10
Święta ~obiektywny 2 2024-12-23 11:42
Takich umow będzie więcej ~Donkonreo 14 2024-12-23 11:07
Może warto zawiadomić media o oszustwie? ~ktos 3 2024-12-21 12:23
Buy & Hold ~kowalpik 6 2024-12-21 09:51
No szkoda ze tak ubrali ~Znawca 3 2024-12-20 23:22
30.12.2024 nowe akcje po 10gr ?....Kupię sobie ~Forest_Janusz 3 2024-12-20 15:05
[x]
SNTVERSE 0,56% 2,70 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.