| Jeszcze trochę wam powciskaja | ~Sony | 12 | 2025-01-03 11:27 |
| 2025 | ~Wik | 4 | 2025-01-03 10:59 |
| CCC był po 20 zł a w ciągu roku wskoczył na 220 zl | ~Love | 10 | 2025-01-03 10:56 |
| Ciekawy artykuł | ~moriar | 2 | 2025-01-03 10:54 |
| 30.12 | ~obiektywny | 6 | 2024-12-31 23:47 |
| kto sądzi, że będą górne łapka w górę | ~provita | 2 | 2024-12-30 23:49 |
| Co za eforia | ~Obiektywny | 1 | 2024-12-30 23:38 |
| Up up !!!! | ~Klemens | 4 | 2024-12-30 23:33 |
| No i powolutku koniec podbitki sztucznej | ~Sony | 1 | 2024-12-30 11:24 |
| Gdzie jest ktos i sony? | ~Haha | 7 | 2024-12-30 11:20 |
| ESPI - zakup akcji | ~AMA | 3 | 2024-12-30 08:59 |
| Ostatnio ktos wiedzial pod Co kupuje | ~Klemens | 7 | 2024-12-29 18:22 |
| Wzrost. Jak długo potrwa? | ~Gargamel | 10 | 2024-12-28 18:35 |
| skutki podpisania ważnej umowy | ~wojtek | 6 | 2024-12-27 15:59 |
| TAK bylo --?? | abaladu | 6 | 2024-12-27 15:34 |
| Kupować bo po nowym roku tylko up !!!! | ~Klemens | 3 | 2024-12-27 11:36 |
| Ładny baton ktoś kupił!!!! | ~Klemens | 8 | 2024-12-25 09:26 |
| Może kogoś to pocieszy | ~Ciekawski | 1 | 2024-12-24 12:20 |
| Do dziś można było sprzedać i zrealizować stratę podatkową? | ~Heja | 1 | 2024-12-23 17:59 |
| Życzenia Świąteczne | ~MNM | 1 | 2024-12-23 15:28 |
| Wiem | ~obiektywny | 1 | 2024-12-23 13:12 |
| To nic | ~obiektywny | 1 | 2024-12-23 13:03 |
| bajka!! | ~RED | 18 | 2024-12-23 12:21 |
| NIE WESOŁE ŚWIĘTA DLA AKCJONARIUSZY TO ICH CREDO OD LAT..... | ~Onufry-senior | 2 | 2024-12-23 12:10 |
| Święta | ~obiektywny | 2 | 2024-12-23 11:42 |
| Takich umow będzie więcej | ~Donkonreo | 14 | 2024-12-23 11:07 |
| Może warto zawiadomić media o oszustwie? | ~ktos | 3 | 2024-12-21 12:23 |
| Buy & Hold | ~kowalpik | 6 | 2024-12-21 09:51 |
| No szkoda ze tak ubrali | ~Znawca | 3 | 2024-12-20 23:22 |
| 30.12.2024 nowe akcje po 10gr ?....Kupię sobie | ~Forest_Janusz | 3 | 2024-12-20 15:05 |