| Przebije dziś 6zł ? | ~Gil_Bejts | 10 | 2025-05-21 12:35 |
| Gdzie się kurs | ~Obserwator | 4 | 2025-05-21 11:17 |
| Łał.....górne widły widac | ~Gil_Bejts | 2 | 2025-05-21 09:56 |
| SNTVERSE tylko merytorycznie! Głupotki w 99% wpisów-piszcie mądrze! | ~zaor | 22 | 2025-05-21 09:42 |
| Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW - facebook | ~anonimowy_trader | 4 | 2025-05-21 09:32 |
| ile dziś podskoczy kurs? | ~ile | 3 | 2025-05-21 08:22 |
| I po wzrostach czyli jak zwykle | ~Zigigi | 5 | 2025-05-20 20:53 |
| skupują spekulanci | ~Kumaty | 2 | 2025-05-20 15:01 |
| Liczę na 6,50 | ~Optymista | 14 | 2025-05-20 13:57 |
| 10 000 USD | 1-mna | 7 | 2025-05-20 13:42 |
| Wszyscy na coś liczą | ~Kumaty | 6 | 2025-05-20 12:26 |
| Raport dopiero 29, a tu takie ruchy? | ~sweterek1 | 4 | 2025-05-20 10:47 |
| Dziś wyżej nie pójdzie. | ~Działka666 | 1 | 2025-05-20 10:31 |
| Kto ma w planie kupić akcje tej spółki, | ~Karolina | 2 | 2025-05-20 09:57 |
| Chyba BDM miał nosa 6,10 | ~boly | 2 | 2025-05-20 09:45 |
| Liczę na 130 | ~MadziazBobrem | 5 | 2025-05-20 09:37 |
| Dziś może pęknąć cyferką 4,63 | ~boly | 34 | 2025-05-20 09:23 |
| Co zrobić żeby kapuste ukisic | ~Zigigi | 6 | 2025-05-19 15:01 |
| Synthasia dotrzymała słowa. Jest MOLEKUŁA | ~Zen | 8 | 2025-05-19 14:06 |
| I co odliczamy dziewięć osiem siedem | ~boly | 3 | 2025-05-19 11:49 |
| Coś tu rośnie, coś wybija Mickiewicz | ~Kumaty | 3 | 2025-05-18 20:50 |
| Wie, gdzie jest "złoty pociąg"? Jest potwierdzenie | ~boly | 1 | 2025-05-17 13:49 |
| Onego czasu sprzedałem po 26zł | ~Gargamel | 1 | 2025-05-16 20:13 |
| Od kwietnia kurs wzrósł | ~boly | 7 | 2025-05-16 19:35 |
| Jak tam spadzie zimno w norach | ~Maryjan | 8 | 2025-05-16 18:19 |
| I jak tam misie kolorowe ))))) | ~Klacz | 1 | 2025-05-16 16:36 |
| Kółkowicze | ~obiektywny | 2 | 2025-05-16 16:13 |
| Zmiana trendu 5 letniego | ~Kumaty | 5 | 2025-05-16 15:48 |
| Przystanek 14 zł tylko kiedy | ~Kumaty | 5 | 2025-05-16 15:27 |
| Czas by skubnąć 5,50 | ~provita | 8 | 2025-05-16 14:46 |