Forum giełdowe spółki SUNEX S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Budowa fabryki wstrzymana. Gigant wycofuje się z planów w Polsce ~As 1 2026-05-22 07:34
Niemiecka armia czeka na pumpen dronen ~wungiel 2 2026-05-21 12:40
Jestem pod wrażeniem ~Krzych 7 2026-05-20 14:38
idą w tę zbrojeniówkę, czy nie ? ~otello 4 2026-05-20 09:11
Wyczekiwanie ! ~darekbabkier 3 2026-05-19 19:09
NIBE podało wyniki ~lol 1 2026-05-19 16:25
ciekawe jakie nastroje wśród nabitych w pellet ~otello 6 2026-05-16 13:25
Czerwiec miąsiacem zarabiania. Flauta zapowiada zwrot. ~Wald 13 2026-05-16 13:23
Sposób na CO2 ~ciekawski 1 2026-05-16 12:38
Na dno idziecie ~wungiel 1 2026-05-14 13:10
Tort ~ciekawski 10 2026-05-13 14:34
Gram w zielone pompy wracają ~Hehe 8 2026-05-13 13:17
Energietechnik GmbH - do 31 maja 2026 r. – 43,10 % ~As 2 2026-05-10 18:48
Wskażniki sie zmieniły i ewidentnie papier wybrany w dołku. ~Westerchold 11 2026-05-08 18:03
Uwaga ogłaszam alarm zanurzeniowy ~wungiel 4 2026-05-08 17:44
Kto zajumał wam zwrosty? ~wungiel 1 2026-05-08 17:08
Nabici w pumpe wystomp ~wungiel 1 2026-05-08 16:28
Nabici w pompe wystomp ~wungiel 1 2026-05-08 16:17
Znowu drukojo ~wungiel 2 2026-05-08 16:01
I stało się, co powinno sie stać już w 2024r. prof_wiatr 1 2026-05-08 15:58
Niemiecki konsument vs polski konsument ~wungiel 1 2026-05-08 10:02
A Grodno rośnie rośnie rosnie ~wungiel 1 2026-05-07 16:28
Na Go Work-u piszo ze to juz długo nie potrwa. ~wungiel 1 2026-05-07 15:01
Jakiś pozytyw ~lol 22 2026-05-06 16:08
W kościach czuję, że ostatnie momenty wybierania i odpalamy :) ~Jecety 3 2026-05-06 13:02
Grodno przychody w kwietniu '26 na 125,9 mln zł; wzrost o 24 proc. rdr ~wungiel 9 2026-05-05 21:06
Rosnie sprzedaz pomp ciepla w Europie FT ~WW 2 2026-05-04 12:58
Polacy wracają do pomp ciepła. Tak rośnie sprzedaż ~wungiel 3 2026-05-03 10:24
Czyżby powrót wengla? ~ciekawski 1 2026-05-02 11:55
Czyżby powrót wengla? ~ciekawski 1 2026-05-02 11:31
[x]
SUNEX 1,64% 2,79 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.