Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
technicznie: jest szansa ~ja 5 2023-02-15 18:45
350k akcji chapnięte, i wszystko z prawej! ~Lucjan 3 2023-02-15 18:29
Pierwsze zrzuty >0,3 i podbitka drobnicą 108 akcjami w prawo akcjoinm 5 2023-02-15 18:26
Dobry raport jest zysk, jest kapitał, są dobre perspektywy ~Pablo 6 2023-02-15 18:26
Chcecie więcej akcji, zapraszamy na 0,5! ~Fajnie 2 2023-02-15 15:12
Dzisiaj trollami spadkowymi aż telepie. Kierunek 0,5 ~Fajnie 3 2023-02-15 14:41
Ci, co kupowali, już wiedzieli, jaki będzie raport. Mega! ~Gigi 3 2023-02-15 14:27
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Jest pewien problem krakus7 1 2023-02-15 12:07
I juz się pojawiają 10-tki na S to znak Kieruli akcjoinm 5 2023-02-15 11:55
Mi wystarczy jak opchnę po 40gr. Oby tylko doleciało do tego poziomu. ~Olek 5 2023-02-15 09:25
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Zamek na 030 otworzy według AT drogę na 050-060 krakus7 4 2023-02-15 08:19
Strata na sprzedaży 283 tys. a za cały 2022 to 2 mln strata! akcjoinm 5 2023-02-15 05:48
37.249.... ~fircyk 1 2023-02-14 23:26
Gdyby nie wpływ 1,9 mld dotacji była by piękna strata ~tępetrolle 1 2023-02-14 23:06
3zł raczej nie będzie, ale z rozpędu 1,5-2zł jest osiągalne. ~Bruce 3 2023-02-14 22:17
mój warzywniak ma lepszy dochód a tu taka podnieta ha ha ha ha ha ~Kazio 2 2023-02-14 22:09
98 mln straty za 2022 rok - TRAGEDIA!! Idę po sznur! ~Vincent 3 2023-02-14 20:26
Jest raport ale tragedia na cos takiego nikt nie liczył ~hahaha 7 2023-02-14 19:44
Jest raport......... ~Info 2 2023-02-14 14:46
Leć perełko do góry ~stanzielinski 1 2023-02-14 13:39
A tu biały naganiał na wzorsty,teraz ponownie na spadki ~jw 20 2023-02-14 11:07
Sztuczna inteligencja w ofensywie ~qaz 3 2023-02-14 08:48
Sztuczna inteligencja- przyszlosc ~Nina 12 2023-02-14 08:27
Groszołapy w akcji! ~Gideon 2 2023-02-14 00:59
Jak inm przejdzie 0.2 to soft będzie po 0.3? ~src 10 2023-02-14 00:13
już nie tylko troll Ta ale i krakus7 żebrze na wątku Invetnion ~leszczuś7 5 2023-02-13 23:54
Akumulacja… ~miszczu 2 2023-02-13 23:53
W końcu zmiana trendu na wzrostowy. ~Up 8 2023-02-13 23:50
INM przejdzie 0,2 wtedy SBE 0,3 tak to widzę akcjoinm 22 2023-02-13 17:31
Taniej kupię=więcej zarobię ~January 45 2023-02-13 10:10
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.