|
technicznie: jest szansa
|
~ja
|
5
|
2023-02-15 18:45
|
|
350k akcji chapnięte, i wszystko z prawej!
|
~Lucjan
|
3
|
2023-02-15 18:29
|
|
Pierwsze zrzuty >0,3 i podbitka drobnicą 108 akcjami w prawo
|
akcjoinm
|
5
|
2023-02-15 18:26
|
|
Dobry raport jest zysk, jest kapitał, są dobre perspektywy
|
~Pablo
|
6
|
2023-02-15 18:26
|
|
Chcecie więcej akcji, zapraszamy na 0,5!
|
~Fajnie
|
2
|
2023-02-15 15:12
|
|
Dzisiaj trollami spadkowymi aż telepie. Kierunek 0,5
|
~Fajnie
|
3
|
2023-02-15 14:41
|
|
Ci, co kupowali, już wiedzieli, jaki będzie raport. Mega!
|
~Gigi
|
3
|
2023-02-15 14:27
|
Jest pewien problem
|
krakus7
|
1
|
2023-02-15 12:07
|
|
I juz się pojawiają 10-tki na S to znak Kieruli
|
akcjoinm
|
5
|
2023-02-15 11:55
|
|
Mi wystarczy jak opchnę po 40gr. Oby tylko doleciało do tego poziomu.
|
~Olek
|
5
|
2023-02-15 09:25
|
Zamek na 030 otworzy według AT drogę na 050-060
|
krakus7
|
4
|
2023-02-15 08:19
|
|
Strata na sprzedaży 283 tys. a za cały 2022 to 2 mln strata!
|
akcjoinm
|
5
|
2023-02-15 05:48
|
|
37.249....
|
~fircyk
|
1
|
2023-02-14 23:26
|
|
Gdyby nie wpływ 1,9 mld dotacji była by piękna strata
|
~tępetrolle
|
1
|
2023-02-14 23:06
|
|
3zł raczej nie będzie, ale z rozpędu 1,5-2zł jest osiągalne.
|
~Bruce
|
3
|
2023-02-14 22:17
|
|
mój warzywniak ma lepszy dochód a tu taka podnieta ha ha ha ha ha
|
~Kazio
|
2
|
2023-02-14 22:09
|
|
98 mln straty za 2022 rok - TRAGEDIA!! Idę po sznur!
|
~Vincent
|
3
|
2023-02-14 20:26
|
|
Jest raport ale tragedia na cos takiego nikt nie liczył
|
~hahaha
|
7
|
2023-02-14 19:44
|
|
Jest raport.........
|
~Info
|
2
|
2023-02-14 14:46
|
|
Leć perełko do góry
|
~stanzielinski
|
1
|
2023-02-14 13:39
|
|
A tu biały naganiał na wzorsty,teraz ponownie na spadki
|
~jw
|
20
|
2023-02-14 11:07
|
|
Sztuczna inteligencja w ofensywie
|
~qaz
|
3
|
2023-02-14 08:48
|
|
Sztuczna inteligencja- przyszlosc
|
~Nina
|
12
|
2023-02-14 08:27
|
|
Groszołapy w akcji!
|
~Gideon
|
2
|
2023-02-14 00:59
|
|
Jak inm przejdzie 0.2 to soft będzie po 0.3?
|
~src
|
10
|
2023-02-14 00:13
|
|
już nie tylko troll Ta ale i krakus7 żebrze na wątku Invetnion
|
~leszczuś7
|
5
|
2023-02-13 23:54
|
|
Akumulacja…
|
~miszczu
|
2
|
2023-02-13 23:53
|
|
W końcu zmiana trendu na wzrostowy.
|
~Up
|
8
|
2023-02-13 23:50
|
|
INM przejdzie 0,2 wtedy SBE 0,3 tak to widzę
|
akcjoinm
|
22
|
2023-02-13 17:31
|
|
Taniej kupię=więcej zarobię
|
~January
|
45
|
2023-02-13 10:10
|