|
Elektromont tam niedawno prezesem byl Cezary Jasiński - upadłość
|
~hehe
|
1
|
2023-02-28 11:22
|
|
scr, krakus7 i inne nagony szarpią tanie akcje syfblue aż furczy
|
akcjoinm
|
17
|
2023-02-28 10:52
|
|
Pamiętacie jak troll Ta kwicza w lipcu 2020 ?
|
~Historia
|
12
|
2023-02-28 09:17
|
|
Dzieje się - jest przecież z GreenX
|
~Niezle
|
2
|
2023-02-27 15:37
|
|
Im wyżej tym lepiej, 19 mln akcji musi tu upchnąć Invention
|
~aaa
|
6
|
2023-02-27 04:05
|
|
Strzelnice laserowe były dzisiaj w Wiadomościach TVP
|
~Qwerty
|
5
|
2023-02-23 19:10
|
|
Milisystem sp. z o.o.
|
~qaz
|
57
|
2023-02-23 19:05
|
|
Zakaz komentowania
|
~Kaz
|
4
|
2023-02-23 18:59
|
|
Ale się wystraszylem ! Myślalem, że bankier.pl usunął spółke z forum
|
~Syfblue
|
3
|
2023-02-23 18:10
|
|
Dlaczego to nie spada?
|
~Jw
|
2
|
2023-02-23 17:38
|
|
Softblue AI
|
~Ath
|
3
|
2023-02-22 18:23
|
|
Ostatnio ktoś ładnie pozbierał pod przyszłe wybcie na IT
|
~Kamil
|
4
|
2023-02-22 12:39
|
|
Zrzuty i podbitki 112 czy 1 akcja - desperacja Kieruli bo syfu nie chcą
|
~Syfblue
|
1
|
2023-02-22 12:13
|
|
Ogłaszam koniec odbicia zdechłego kota!!!
|
~Stew
|
23
|
2023-02-22 11:08
|
|
5.173... Ujada całymi dniami.
|
~FikusBeniamin
|
13
|
2023-02-22 06:01
|
|
kiedy zwrot kilkunastu mln dotacji za Innolot ? ktoś wie ?
|
~jw
|
3
|
2023-02-21 20:35
|
|
i jak tam nagony Kierulowe już po wzrostach i podbitka 5 akcjami hahaha
|
~ciamajdaTa
|
2
|
2023-02-21 20:09
|
|
zwykła korekta
|
~ja
|
8
|
2023-02-21 09:45
|
|
I zjazd do bazy ! A pisałem TYLKO INVENTION to nadzieja dla SBE
|
akcjoinm
|
18
|
2023-02-20 13:45
|
|
Dobrze widzę że 1,6mln zł zysku?
|
~Ecik
|
9
|
2023-02-18 15:23
|
|
Tak dla przypomnienia
|
~src
|
6
|
2023-02-18 15:19
|
|
Na Facebooku odlokowane pisanie komentarzy.
|
~Up
|
6
|
2023-02-18 06:38
|
|
Trolownia coś ucichła
|
~Up
|
9
|
2023-02-17 14:45
|
|
Czy INVENTION to wydmuszka, spółka Zombie?
|
~Yens
|
5
|
2023-02-16 21:13
|
|
Tydzien temu w czwartek jedli pizze, w ten będą pączki
|
akcjoinm
|
13
|
2023-02-16 17:12
|
|
The Return Trends At SoftBlue (WSE:SBE) Look Promising
|
~qaz
|
3
|
2023-02-16 11:19
|
|
0,3 mamy to!!!
|
~Up
|
21
|
2023-02-16 10:42
|
|
I tak prędzej czy później będzie pump!
|
~Reks
|
5
|
2023-02-16 09:23
|
|
No gdzie te zakupy kierulowych nagonow ? hahahaha
|
akcjoinm
|
8
|
2023-02-16 09:14
|
|
Czyli co?...Wszystko po staremu?Włączam z powrotem tryb czekania na 12gr
|
steve2
|
32
|
2023-02-15 19:41
|