Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Elektromont tam niedawno prezesem byl Cezary Jasiński - upadłość ~hehe 1 2023-02-28 11:22
scr, krakus7 i inne nagony szarpią tanie akcje syfblue aż furczy akcjoinm 17 2023-02-28 10:52
Pamiętacie jak troll Ta kwicza w lipcu 2020 ? ~Historia 12 2023-02-28 09:17
Dzieje się - jest przecież z GreenX ~Niezle 2 2023-02-27 15:37
Im wyżej tym lepiej, 19 mln akcji musi tu upchnąć Invention ~aaa 6 2023-02-27 04:05
Strzelnice laserowe były dzisiaj w Wiadomościach TVP ~Qwerty 5 2023-02-23 19:10
Milisystem sp. z o.o. ~qaz 57 2023-02-23 19:05
Zakaz komentowania ~Kaz 4 2023-02-23 18:59
Ale się wystraszylem ! Myślalem, że bankier.pl usunął spółke z forum ~Syfblue 3 2023-02-23 18:10
Dlaczego to nie spada? ~Jw 2 2023-02-23 17:38
Softblue AI ~Ath 3 2023-02-22 18:23
Ostatnio ktoś ładnie pozbierał pod przyszłe wybcie na IT ~Kamil 4 2023-02-22 12:39
Zrzuty i podbitki 112 czy 1 akcja - desperacja Kieruli bo syfu nie chcą ~Syfblue 1 2023-02-22 12:13
Ogłaszam koniec odbicia zdechłego kota!!! ~Stew 23 2023-02-22 11:08
5.173... Ujada całymi dniami. ~FikusBeniamin 13 2023-02-22 06:01
kiedy zwrot kilkunastu mln dotacji za Innolot ? ktoś wie ? ~jw 3 2023-02-21 20:35
i jak tam nagony Kierulowe już po wzrostach i podbitka 5 akcjami hahaha ~ciamajdaTa 2 2023-02-21 20:09
zwykła korekta ~ja 8 2023-02-21 09:45
I zjazd do bazy ! A pisałem TYLKO INVENTION to nadzieja dla SBE akcjoinm 18 2023-02-20 13:45
Dobrze widzę że 1,6mln zł zysku? ~Ecik 9 2023-02-18 15:23
Tak dla przypomnienia ~src 6 2023-02-18 15:19
Na Facebooku odlokowane pisanie komentarzy. ~Up 6 2023-02-18 06:38
Trolownia coś ucichła ~Up 9 2023-02-17 14:45
Czy INVENTION to wydmuszka, spółka Zombie? ~Yens 5 2023-02-16 21:13
Tydzien temu w czwartek jedli pizze, w ten będą pączki akcjoinm 13 2023-02-16 17:12
The Return Trends At SoftBlue (WSE:SBE) Look Promising ~qaz 3 2023-02-16 11:19
0,3 mamy to!!! ~Up 21 2023-02-16 10:42
I tak prędzej czy później będzie pump! ~Reks 5 2023-02-16 09:23
No gdzie te zakupy kierulowych nagonow ? hahahaha akcjoinm 8 2023-02-16 09:14
Czyli co?...Wszystko po staremu?Włączam z powrotem tryb czekania na 12gr steve2 32 2023-02-15 19:41
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.