Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sztuczna inteligencja poszukiwana?!?! ~January 17 2023-02-13 09:45
Stew jak tam twoj giermek Johny z rodziny Gotttttich vel Ola vel Sss ? ~Ksysiu 16 2023-02-11 09:42
Pisałem ~src 4 2023-02-10 08:24
Trend odwrócony... Do wyników 0,35 czy 0,4? ~Fajnie 6 2023-02-10 05:58
Kiedy SB zajmie sie AI? ~mm 8 2023-02-09 17:55
Już połowa New Connectu odbiła a tutaj dalej bagno ~max 7 2023-02-09 13:23
jakie żebry o akcje ostre ~aaa 3 2023-02-08 11:23
przewidzenia sponsora cbru o 1,12 prawdziwe? ~aaa 3 2023-02-08 10:27
problem legginsa ~aaa 29 2023-02-08 09:36
Wyniki ~src 15 2023-02-08 09:34
Nie wierz nigdy pudlowi dobrą radę ci dam ~Lureik 14 2023-02-07 11:40
Sprzedać i zapomnieć na kilka lat. ~Edziu 8 2023-02-06 15:34
@@@ w końcu odrobiny straty z Kierula - GRX infoooo ~4mld 2 2023-02-06 11:58
bez wzrostu INVENTION to nawet 28 groszy nie zobaczy ~scenariusz 11 2023-02-03 20:33
Kolejna odslona naszej zabawy ze stewem vel legginsem vel ruska onuca :) ~Ksysiu 58 2023-02-03 10:30
28 gr? ~macgregor 18 2023-01-31 08:38
Widzę, że ten schorowany wtopiarz invention ~Vincent 22 2023-01-31 06:26
GreenX - ObserwatoR obstawia kolejne mega wzrosty i jutro espi ~GRX 4 2023-01-30 13:21
i dalej chcecie dyskutować jaka spółka jest siłą pociągową dla tej grupy ~invention 18 2023-01-30 11:17
Poszukiwania prawnika do SBE trwają. ~Utombo 13 2023-01-27 16:53
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum kiedy mijanko kursu INM z SBE ? w październiku INM był 3,5 x droższy akcjoinm 7 2023-01-27 14:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum porównania wzrostów SBE i INM w ostatnim czasie invention 12 2023-01-27 14:05
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum bez INVENTIONU i wzrostu kursu SOFTBLUE nie ma szans nawet na 30 groszy akcjoinm 5 2023-01-27 14:04
Sprzedać i zapomnieć... ~January 10 2023-01-26 22:19
W walentynki p. Kierul puści wszystkim buziaczka akcjoinm 7 2023-01-26 17:27
już żebry żeby wydmuszke invenszyn ratowac ? ~aaa 23 2023-01-26 17:27
HOSSA NA GPW a SBE i INV NA GLEBIE :))))))))))))) ~max 12 2023-01-26 09:24
Będzie ~Willech 6 2023-01-25 09:00
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 6 2023-01-25 08:14
zdjęcia z budowy ~qaz 23 2023-01-25 08:13
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.