|
Sztuczna inteligencja poszukiwana?!?!
|
~January
|
17
|
2023-02-13 09:45
|
|
Stew jak tam twoj giermek Johny z rodziny Gotttttich vel Ola vel Sss ?
|
~Ksysiu
|
16
|
2023-02-11 09:42
|
|
Pisałem
|
~src
|
4
|
2023-02-10 08:24
|
|
Trend odwrócony... Do wyników 0,35 czy 0,4?
|
~Fajnie
|
6
|
2023-02-10 05:58
|
|
Kiedy SB zajmie sie AI?
|
~mm
|
8
|
2023-02-09 17:55
|
|
Już połowa New Connectu odbiła a tutaj dalej bagno
|
~max
|
7
|
2023-02-09 13:23
|
|
jakie żebry o akcje ostre
|
~aaa
|
3
|
2023-02-08 11:23
|
|
przewidzenia sponsora cbru o 1,12 prawdziwe?
|
~aaa
|
3
|
2023-02-08 10:27
|
|
problem legginsa
|
~aaa
|
29
|
2023-02-08 09:36
|
|
Wyniki
|
~src
|
15
|
2023-02-08 09:34
|
|
Nie wierz nigdy pudlowi dobrą radę ci dam
|
~Lureik
|
14
|
2023-02-07 11:40
|
|
Sprzedać i zapomnieć na kilka lat.
|
~Edziu
|
8
|
2023-02-06 15:34
|
|
@@@ w końcu odrobiny straty z Kierula - GRX infoooo
|
~4mld
|
2
|
2023-02-06 11:58
|
|
bez wzrostu INVENTION to nawet 28 groszy nie zobaczy
|
~scenariusz
|
11
|
2023-02-03 20:33
|
|
Kolejna odslona naszej zabawy ze stewem vel legginsem vel ruska onuca :)
|
~Ksysiu
|
58
|
2023-02-03 10:30
|
|
28 gr?
|
~macgregor
|
18
|
2023-01-31 08:38
|
|
Widzę, że ten schorowany wtopiarz invention
|
~Vincent
|
22
|
2023-01-31 06:26
|
|
GreenX - ObserwatoR obstawia kolejne mega wzrosty i jutro espi
|
~GRX
|
4
|
2023-01-30 13:21
|
|
i dalej chcecie dyskutować jaka spółka jest siłą pociągową dla tej grupy
|
~invention
|
18
|
2023-01-30 11:17
|
|
Poszukiwania prawnika do SBE trwają.
|
~Utombo
|
13
|
2023-01-27 16:53
|
kiedy mijanko kursu INM z SBE ? w październiku INM był 3,5 x droższy
|
akcjoinm
|
7
|
2023-01-27 14:16
|
porównania wzrostów SBE i INM w ostatnim czasie
|
invention
|
12
|
2023-01-27 14:05
|
bez INVENTIONU i wzrostu kursu SOFTBLUE nie ma szans nawet na 30 groszy
|
akcjoinm
|
5
|
2023-01-27 14:04
|
|
Sprzedać i zapomnieć...
|
~January
|
10
|
2023-01-26 22:19
|
|
W walentynki p. Kierul puści wszystkim buziaczka
|
akcjoinm
|
7
|
2023-01-26 17:27
|
|
już żebry żeby wydmuszke invenszyn ratowac ?
|
~aaa
|
23
|
2023-01-26 17:27
|
|
HOSSA NA GPW a SBE i INV NA GLEBIE :)))))))))))))
|
~max
|
12
|
2023-01-26 09:24
|
|
Będzie
|
~Willech
|
6
|
2023-01-25 09:00
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
6
|
2023-01-25 08:14
|
|
zdjęcia z budowy
|
~qaz
|
23
|
2023-01-25 08:13
|