Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tylko wafel sprzedaje po 29 groszy ~stróż 8 2023-03-30 22:01
Prezes na money ~src 15 2023-03-30 09:27
-10% na wydmuszce dzisiaj. Dlaczego? ~Hydra 32 2023-03-30 09:05
Niedziela troll Ta/aaa kolana i żebrze na forum zamiast pod kościołem ~najce 9 2023-03-29 11:16
tu też troll Ta od 7 rano żebrze jak na inm ? tylko tam jego nadzieja ~nadziejaSBEwINM 9 2023-03-29 11:15
pięknie zbierają tanie akcje - w koszykach nagonów aż furczy od kupna ~alleluja 15 2023-03-27 16:57
Witam Was koledzy i koleżanki też ~stróż 14 2023-03-23 18:26
Ogłaszam koniec odbicia zdechłego kota!!! ~Stew 84 2023-03-23 11:45
INVENTION -5% ~Up 4 2023-03-22 18:03
Blaski i cienie branży IT.... 7 marca, Michał Kierul ~qaz 17 2023-03-22 03:08
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2023-03-20 22:04
Jak sponsorzy Kierula ? Nie kupujecie ? Już podaż poniżej 0,3 ~ZAPAMIĘTAĆ 12 2023-03-20 19:48
Akcje i prawo poboru ~Eni 4 2023-03-12 18:38
Kierul sprzedal Letus, Milisystem i wszystko poszło w gorę ~hahaha 2 2023-03-10 20:06
czy ktoś zapytał Kierula kiedy rozliczenie Innolot bo już ponad rok ~tragedia 2 2023-03-10 13:17
letus info ~softfan 7 2023-03-09 21:23
Emisja nowych akcji ~byczek 8 2023-03-09 19:03
Idziemy na 0,33 ~miszcz 10 2023-03-09 10:38
uzyskanie zgody na przedłużenie realizacji inwestycji do końca 2023 r ~dota 19 2023-03-08 08:28
Trole mnoza watki o tragedii, likwidacji, upadłości ~Jw 1 2023-03-08 08:18
Czaruś Jasiński ewakuuje sie z Elektromont - tu też was to czeka ~cwaniaczki 5 2023-03-07 13:29
Leggins poleci samolotem ktory juz wystartowal mozna hahahahhahahaha ~Ksysiu 32 2023-03-07 11:46
2.xx ~Biały 3 2023-03-06 22:20
Wsioczek Ta całą niedziele kwiczy na INM - wie co dobre :) akcjoinm 8 2023-03-06 13:57
Troll Ta pięnie kwiczy na forum Invention ~TępicielTrollaTa 6 2023-03-05 17:48
Piękny raporcik ~src 22 2023-03-03 19:05
Coś już nie chcę spadać Trolu. ~Fryderyk 6 2023-03-03 18:37
Przecież wszyscy wiemy dla czego nie rośnie ~mark 14 2023-03-02 18:06
Oil and Gas Industry Software ~qaz 12 2023-03-02 17:22
Jasinski żeni papier achtung ~softfan 10 2023-03-02 16:08
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.