Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rozwiązania IT wspierają biznes i pomagają dbać o środowisko naturalne ~qaz 9 2023-04-19 17:20
dziś trollem Ta telepało o 3 w nocy na Inventionie ~wspaniale 11 2023-04-18 19:25
Powoli do góry ~up 14 2023-04-13 17:35
Po świętach zapału do kupna akcji brak ? ~inm 4 2023-04-11 10:35
Stew płatny Trol wielonikowiec is back! ~Xavery 1 2023-04-10 22:56
Jak wygląda uczciwa komunikacja z akcjonariuszami według ChatFPT ~Xavery 4 2023-04-10 22:54
sprzedalem ~miszczu 3 2023-04-10 20:44
a pisałem, że dla SBE to INM jest kluczową inwestycją! ESPI kupno akcji ~InventionMed 19 2023-04-08 17:37
Wesołych Świąt i oby jak najszybciej pozbyli się tego balastu INVENTION ~Side 7 2023-04-08 12:58
czatGPT o trollu Ta hahaha ~haha 10 2023-04-08 12:55
@ta w ostatnich 2 godz namnożył <50 postów ile przez cały dzień? ~hie 41 2023-04-08 12:39
ile jest wart softblue? ~ja 7 2023-04-08 12:05
>>TA dlaczego oszukujesz akcjonariuszy odnośnie prokuratury i KNF? ~przegiecie 17 2023-04-08 11:41
Pisma do knf o zawieszenie, prokurtury wysłany przez @TA-sprawdźcie to ~Czytam 40 2023-04-08 11:40
im wyżej SBE tym lepiej dla INM bo większe zyski - zbierać bo tanio ! ~haha 11 2023-04-07 15:49
Nie ma szans na wzrosty Softblue bez skokowych wzrostów Invention ~fakty 36 2023-04-07 15:38
dlaczego Kierul kupuje akcje INM a nie SBE ? ~fakty 17 2023-04-06 17:50
leszczyku Ta przy Gdańskiej 114 tuż obok możesz zakupić coś mocniejszego ~monopolowy 17 2023-04-06 17:38
Drony.... ~Reznikov 5 2023-04-05 20:25
Kurs chodzi jak po sznurku ~miszczu 2 2023-04-05 16:14
Największy przełom... ~GrowthInvestor 8 2023-04-04 18:28
trzeba trolla Ta obudzić bo się obija z rana! ~hahaha 7 2023-04-04 17:39
aneks INVENTION MED a troll Ta już kwiczy po sesji ~haha 4 2023-04-04 17:24
ile dziś poszło w rynek ? ~co 1 2023-04-03 17:51
Stew kłamczuszku.... ~Rafał 4 2023-04-03 13:33
Wywiad z Prezesem z 08 marca 2023 ~Ath 30 2023-04-03 10:23
Jutro wystrzał!!! ~Mięsoiplastikjestok 4 2023-04-03 09:13
CzatGPT o Invention - ciekawostka z forum INM :) ~aaaaaaa 8 2023-04-01 17:32
Stew to wielonikowy Troll! ~Gonzo 4 2023-03-31 18:12
no kupować szybko SBE bo INVENTION czeka! ~TępicielTrollaTa 14 2023-03-30 22:05
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.