Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a troll Ta dalej kwiikwiikwiiiczy jak kiedyś - pamietać to manipulant ~fakty4Mass 21 2023-05-04 01:48
Prawie 2 w nocy a troll Ta modli się na forum haaahaaa ~CozaDekiel 1 2023-05-04 01:48
Jaki wpływ będzie miało bankructwo INVENTION? ~IO 47 2023-05-04 01:24
Ta sam z sobą pisze,odświeża watki pół dnia ~Hehehe 7 2023-05-03 23:15
SBE uważa INM za kluczowy biznes i kupuje ich akcje po 0,14098 zł ! ~fakty 25 2023-05-03 22:56
CzatGPT - Dlaczego tak wiele osób interesuje się spółką INVENTION MED? ~dobre 19 2023-05-03 22:54
CzatGPT dlaczego trolla Ta znów dziś trollował - hahahaha-100% prawda ~hahaha 23 2023-05-03 22:53
Potwierdzam 'TA' i reszta bandy na 4mass trolowala zanim wzroslo ~Uwaga 70 2023-05-03 22:50
Tak przypuszczam, że SBE dobrze zrobiło dokupując INVENTION ~Up 36 2023-05-03 22:47
Kto obraża pana Tomka i pana Michała ~akcjoinm 8 2023-05-02 14:13
Zapytanie ~Rafal 2 2023-04-28 20:02
>TA czemu uciekłeś po nagonce na 4maszz??? ~przegiecie 51 2023-04-28 16:18
A tu @ta dalej zbiera pomyje na sznupe haha ~Heheheheh 7 2023-04-28 16:17
w Bydgoszczy chodzą plotki, że to Kierul na INNOLOCIE zaszalał ~hahaha 8 2023-04-27 21:29
Co to przerzuty ~50 14 2023-04-27 14:24
łał! dziś obrot taki, że src z trollem Ta na spółe kupowali ~akcjoinm 9 2023-04-26 21:00
Nie wiem co się dzieje, ~Bicz 1 2023-04-25 08:13
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum a troll Ta cała niedziela na kolanach na forum INVENTION invention 2 2023-04-24 09:26
Czy INVENTIONMED upadnie w tym lub przyszłym roku? ~Yugokoral 31 2023-04-23 23:23
tajniak siedzi na 28 gr z pakietami po 50k ~qaz 19 2023-04-23 17:35
Kilka IP codziennie tworzy po 80 postów i nagania by KUPOWAĆ.Kabaret :) ~Paweł 10 2023-04-22 08:36
Pozdro dla sprzedawczyka 140kilo po 28groszy ~akcjoinm 9 2023-04-21 17:50
Podbitka na 0,30 w lutym.Ładnie ktoś przeprowadził dystrybucje ~Paweł 25 2023-04-21 17:45
Albo słupy łapią po 50k, albo przerzut do innego brokera... ~Fajnie 4 2023-04-21 07:41
za niedługo czas zbierać póki jeszcze poniżej 1 pln akcje ~zbierać 23 2023-04-21 00:08
nawet nie ma komu śmiecia sypać a mimo to pidbitka 1 akcją ~hahaha 8 2023-04-19 19:52
Będzie zbieranie do 0,5, a potem mocne wybicie. ~Hellboy 19 2023-04-19 17:21
Rozwiązania IT wspierają biznes i pomagają dbać o środowisko naturalne ~qaz 9 2023-04-19 17:20
dziś trollem Ta telepało o 3 w nocy na Inventionie ~wspaniale 11 2023-04-18 19:25
Powoli do góry ~up 14 2023-04-13 17:35
[x]
SOFTBLUE 0,44% 0,23 2026-06-25 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.