Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jeszcze dziś 0,35 albo widły? Jak myślicie? ~Gigi 9 2023-05-11 16:36
Prezesa boli niski kurs... Dobieraj a nie marudź prezio, daj przykład! ~Ojboligo 2 2023-05-11 13:31
INV i SOFT perłami dzisiejszej sesji. ~Gigi 3 2023-05-11 13:01
Ciekawe... INV już 50% up. Soft stabilnie w górę. ~Dundee 2 2023-05-11 11:20
a pisałem, tlumaczylem, prosiłem a ciamajdy i tak swoje akcjoinm 3 2023-05-11 11:00
Jeśli INV idzie na 1zł, to Soft będzie po 3. ~FikusBeniamin 1 2023-05-11 09:26
Ile jeszcze INVENTION wytrzyma bez dochodów?? ~Up 66 2023-05-11 06:40
Nieźle zbierają... Podobnie jak ostatnio. ~Dziadyga 7 2023-05-10 18:51
To jutro zacznie się zbieranie na wyścigi. I tu i na INV. ~Dziadyga 5 2023-05-10 18:39
INV 20% up. Sofcik też rusza, kierunek 0,4-0,5 ~Dziadyga 8 2023-05-10 15:54
Zjazd na 26 groszy ~akcjoinm 10 2023-05-10 07:44
No i kto wam kurs podciagnął ? Bez INM by nic nie było! akcjoinm 8 2023-05-09 23:51
Invention !!! ~ludwik 15 2023-05-09 19:38
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum troll Ta kwiczy na forum INVENTION od 6 rano hahaha invention 12 2023-05-09 19:36
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum piękne wzrosty na InventionMed a jak na Softblue ? INM kierunek 1 pln akcjoinm 7 2023-05-09 19:35
Invention musi przejść 0,6-0,8 wtedy rusza Softblue ~rewelacja 27 2023-05-09 19:35
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum ESPI ! Kupno przez SOFTBLUE akcji ! invention 4 2023-05-09 19:35
@ta pocił się na darmo... ~Hahah 4 2023-05-09 13:36
Wzrosty nadciągają, @ta i reszta etatowych dziala jak poprzednio.. ~Hyhy 17 2023-05-09 13:35
Każdy kto ma SBE powinien kupować INM bo to nadzieja ~SBEiINM 15 2023-05-09 10:30
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-05-08 21:04
Nie dajcie sobie wmówić że jest nadzieja na sukces w INVENTION ~Berg 28 2023-05-07 22:06
sobota troll Ta pięknie na INM piszę, ża ABSULUTNIE akcji nie chce kupić akcjoinm 8 2023-05-07 19:53
Trolu Ta japrzynajmniej miałem odwagę napisać że brałem inm po 1.8 ~akcjoinm 3 2023-05-07 18:03
Sofcik buduje swoją pozycję ~src 5 2023-05-06 17:15
Ciamajda ta ubrany dziś w medapp ~akcjoinm 11 2023-05-05 19:09
uwaga na ta teraz nagania na medapp ~akcjoinm 2 2023-05-04 12:32
Trollu aaa / Ta o ktorej wstajesz 5 czy 6 rano ? Kwicz ~Haaahaaa 2 2023-05-04 07:59
troll Ta skończył o 2 i już wyje od rana ledwo ślepia zaspane otworzył akcjoinm 1 2023-05-04 07:58
nowe zdjęcia z budowy wrzucił scr na INM - elewacja się robi ~budowa 12 2023-05-04 01:56
[x]
SOFTBLUE 0,44% 0,23 2026-06-25 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.