|
INV ze stratą na górnych widłach, a Soft z mega raportem na glebie.
|
~Cycu
|
9
|
2023-05-16 17:10
|
|
Invention !!!
|
~ludwik
|
6
|
2023-05-16 16:42
|
|
Chciecie dużych wzrostów na SOFTBLUE ?
|
~scenariusz
|
6
|
2023-05-16 16:07
|
|
Tylko frajernia oddaje na dołku!
|
~Dziadyga
|
1
|
2023-05-16 15:32
|
|
jak tam ? Ustawiacie sie na kupno tu czy na Inventionie ?
|
~TomekK
|
7
|
2023-05-16 15:13
|
|
Dziś espi po sesji?
|
~Ta
|
2
|
2023-05-16 12:52
|
|
SBE i Wojskowe Zakłady Lotnicze - drony!
|
~Lucjan
|
2
|
2023-05-16 12:01
|
|
Aktualne dotacje - 30,2 mln PLN
|
~qaz
|
29
|
2023-05-16 11:27
|
|
Kojarzys ktos
|
~src
|
4
|
2023-05-16 09:12
|
|
OZE CAPITAL ROZBIŁO BANK !!!!!!!!!!! 6,2 MLN ZYSKU za Q1, KAPIT. 30 MLN
|
~oze
|
4
|
2023-05-16 05:47
|
Raport_1_kwartał_2023
|
olender73
|
2
|
2023-05-15 22:01
|
|
Dziś raport kwartalny i taka cisza?
|
~Soft
|
9
|
2023-05-15 20:36
|
|
Jutro będzie ładowanie Softa pod korek. Kierunek ATH - taki raport!
|
~Dziadyga
|
2
|
2023-05-15 20:17
|
|
Raport
|
~Miniinwestor
|
1
|
2023-05-15 19:54
|
|
wspaniały świat medycyny VR+AR SBE wie jakid akcje kupować:)
|
akcjoinm
|
7
|
2023-05-15 18:30
|
|
jakiś Ath piszę brednie na forum INM więc wyjaśniam
|
akcjoinm
|
15
|
2023-05-14 11:57
|
|
Jakby nie zabawy brata w szpital VR, kurs SBE byłby koło 1 pln
|
~Analityk
|
6
|
2023-05-14 11:23
|
|
Za chwilę INV zrobi 100% w 5 dni. SBE stabilnie do góry.
|
~Analityk
|
16
|
2023-05-14 11:11
|
|
Pamiętajcie, że Ta wyleszczył bidoków na INV przy 0,12zł
|
~Analityk
|
4
|
2023-05-12 13:37
|
|
Powyżej 0,6 wielu niecierpliwych zeskakuje z wideł?
|
~Marat
|
5
|
2023-05-12 13:28
|
|
Inventionmed 1zl to Softblue 2 zl
|
~Ath
|
11
|
2023-05-12 10:16
|
|
UWAGA! Sprzedaż na INM wyczyszczona ! Dziś kolejne +25% czy wyżej ?!
|
~Inventionmed
|
4
|
2023-05-12 08:19
|
|
Softblue - ZARZĄDZENIE WODA
|
~Ath
|
6
|
2023-05-12 06:22
|
|
Dla borokow co piszą
|
~src
|
5
|
2023-05-11 21:58
|
|
Kupiłem jedną akcję,było widać?
|
steve2
|
50
|
2023-05-11 21:48
|
|
Czemu wydmucha dziś na widłach??
|
~Xavery
|
4
|
2023-05-11 18:19
|
czy mam wrażenie, że nie wiecie, że INVENTION jest właścicielem SBE ?
|
invention
|
1
|
2023-05-11 18:19
|
|
Na 33 grosze resztki. Pierwszy baton na 5 zeta
|
~akcjoinm
|
5
|
2023-05-11 17:16
|
|
To początek wzrostów, min. wymiar kary dla trolla Ta to 1 pln na INM
|
akcjoinm
|
6
|
2023-05-11 16:56
|
|
Jeszcze dziś 0,35 albo widły? Jak myślicie?
|
~Gigi
|
9
|
2023-05-11 16:36
|