Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
INV ze stratą na górnych widłach, a Soft z mega raportem na glebie. ~Cycu 9 2023-05-16 17:10
Invention !!! ~ludwik 6 2023-05-16 16:42
Chciecie dużych wzrostów na SOFTBLUE ? ~scenariusz 6 2023-05-16 16:07
Tylko frajernia oddaje na dołku! ~Dziadyga 1 2023-05-16 15:32
jak tam ? Ustawiacie sie na kupno tu czy na Inventionie ? ~TomekK 7 2023-05-16 15:13
Dziś espi po sesji? ~Ta 2 2023-05-16 12:52
SBE i Wojskowe Zakłady Lotnicze - drony! ~Lucjan 2 2023-05-16 12:01
Aktualne dotacje - 30,2 mln PLN ~qaz 29 2023-05-16 11:27
Kojarzys ktos ~src 4 2023-05-16 09:12
OZE CAPITAL ROZBIŁO BANK !!!!!!!!!!! 6,2 MLN ZYSKU za Q1, KAPIT. 30 MLN ~oze 4 2023-05-16 05:47
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Raport_1_kwartał_2023 olender73 2 2023-05-15 22:01
Dziś raport kwartalny i taka cisza? ~Soft 9 2023-05-15 20:36
Jutro będzie ładowanie Softa pod korek. Kierunek ATH - taki raport! ~Dziadyga 2 2023-05-15 20:17
Raport ~Miniinwestor 1 2023-05-15 19:54
wspaniały świat medycyny VR+AR SBE wie jakid akcje kupować:) akcjoinm 7 2023-05-15 18:30
jakiś Ath piszę brednie na forum INM więc wyjaśniam akcjoinm 15 2023-05-14 11:57
Jakby nie zabawy brata w szpital VR, kurs SBE byłby koło 1 pln ~Analityk 6 2023-05-14 11:23
Za chwilę INV zrobi 100% w 5 dni. SBE stabilnie do góry. ~Analityk 16 2023-05-14 11:11
Pamiętajcie, że Ta wyleszczył bidoków na INV przy 0,12zł ~Analityk 4 2023-05-12 13:37
Powyżej 0,6 wielu niecierpliwych zeskakuje z wideł? ~Marat 5 2023-05-12 13:28
Inventionmed 1zl to Softblue 2 zl ~Ath 11 2023-05-12 10:16
UWAGA! Sprzedaż na INM wyczyszczona ! Dziś kolejne +25% czy wyżej ?! ~Inventionmed 4 2023-05-12 08:19
Softblue - ZARZĄDZENIE WODA ~Ath 6 2023-05-12 06:22
Dla borokow co piszą ~src 5 2023-05-11 21:58
Kupiłem jedną akcję,było widać? steve2 50 2023-05-11 21:48
Czemu wydmucha dziś na widłach?? ~Xavery 4 2023-05-11 18:19
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum czy mam wrażenie, że nie wiecie, że INVENTION jest właścicielem SBE ? invention 1 2023-05-11 18:19
Na 33 grosze resztki. Pierwszy baton na 5 zeta ~akcjoinm 5 2023-05-11 17:16
To początek wzrostów, min. wymiar kary dla trolla Ta to 1 pln na INM akcjoinm 6 2023-05-11 16:56
Jeszcze dziś 0,35 albo widły? Jak myślicie? ~Gigi 9 2023-05-11 16:36
[x]
SOFTBLUE -5,39% 0,23 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.