Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sąd kapturowy ~ja 2 2023-08-11 12:19
Trole wykorzystują art. z FB i straszą spadkami.. ~Zinv 12 2023-08-11 11:48
Michałek, Tomaszek i Wojtuś po 700 k akcji za 0 zł ~drukarnia 11 2023-08-10 16:25
Czysto hipotetycznie złożycie się na kaucję ~Henrykj 13 2023-08-09 21:58
ojj ~edek 3 2023-08-07 17:17
Bekną za nas a tego nie kupimy za żadne pieniądze ~Henrykj 7 2023-08-07 12:20
Dwa razy 700k ~src 18 2023-08-04 10:37
Opisali jak stew tub wtopil i skasowali watek ~Hahah 3 2023-08-04 09:56
Od was tylko zależy czy choć grosz zarobią na tym szwindlu ~Henrykj 1 2023-08-04 09:48
Trzech byczków wzięło 2.1 mln akcji darmo ~Henrykj 1 2023-08-04 09:43
Uwaga na wpisy trola Stewa chce kupic jak najtaniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ksysiu 41 2023-08-04 09:29
I już zaczyna się weryfikacja umów haha wekslami m9gą się podetrzeć ~hahaha 1 2023-08-03 22:02
Co tam u biedakaa stewa?? ~Hyhy 6 2023-08-03 11:15
Leggins widze ze zglaszaja cie manipulancie do KNFu na innych forach :) ~Ksysiu 200 2023-08-03 09:34
Bojkot spółki SBE ~Henrykj 13 2023-08-02 16:35
Paskudne info ~Henrykj 6 2023-08-02 11:02
Policzmy się i wystawmy swojebna cały dzionek po 40 groszy ~Henrykj 11 2023-08-02 11:01
dodruk 5,4 mln po 10 gr! dlatego tylko INVENTION ~tylkoINVENTION 5 2023-08-01 22:22
Jaki scenariusz na jutro? ~Henrykj 5 2023-08-01 21:46
Info warranty ~Info 8 2023-08-01 21:43
Zaraz ruszamy 3...2...1...start ~Henrykj 13 2023-08-01 21:39
Ustawiony jestem po 291 ~Henrykj 21 2023-07-31 16:30
Czas się kończy!! ~Kot 15 2023-07-28 13:51
Proszę tu Heniowi nasypać po 26 groszy ~Henrykj 6 2023-07-28 13:50
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-07-27 10:17
Mam brać po 30 groszy? ~Henrykj 14 2023-07-27 07:48
Jak INM przebije 30 gr. szansa, że ruszy SBE ~Bluelogaan 10 2023-07-27 06:48
Coś zaczyna się zbierać ~src 12 2023-07-25 14:52
Nowa strona www softblue ~VV 3 2023-07-24 22:18
I co tu u was masz żałosnej padlinie? steve2 15 2023-07-21 22:36
[x]
SOFTBLUE -1,67% 0,24 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.