|
I co tu u was masz żałosnej padlinie?
|
steve2
|
15
|
2023-07-21 22:36
|
|
trollu Ta chcesz faktur? to kupuj ENERGE a nie żebraj na INVENTIONIE
|
~kosmos
|
6
|
2023-07-19 19:37
|
|
Planuje pan sprzedać akcje ? Nie planuje / prezes
|
~Edek
|
14
|
2023-07-19 14:14
|
|
Kupujecie to coś po 28 groszy a potem placzecie
|
~Henrykj
|
23
|
2023-07-19 12:46
|
|
Sbd 0282 inm 026
|
~Henrykj
|
17
|
2023-07-18 23:36
|
|
Zawarcie istotnej umowy z Miejskimi Wodociągami - cz.2
|
~qaz
|
10
|
2023-07-18 17:54
|
|
22,2 mln przychody, wzrost o 46%, 2,1mln zysku netto
|
~Przypominam
|
12
|
2023-07-18 17:14
|
|
Soft jest genialny
|
~Henrykj
|
19
|
2023-07-18 15:21
|
|
SoftBlue autoryzowanym partnerem Dell Technologies
|
~qaz
|
14
|
2023-07-18 15:20
|
|
Najlepszy technolog na gpw po 29 groszy
|
~stróż
|
11
|
2023-07-18 14:52
|
|
Nowe haki rozdane
|
~Biały
|
9
|
2023-07-18 14:27
|
|
Dlaczego to coś jeszcze powyżej 12 groszy jest?
|
~Henrykj
|
8
|
2023-07-18 13:49
|
|
Milisystem
|
~src
|
2
|
2023-07-17 17:39
|
|
Errata sift stracił na sprzedaży inm
|
~Henrykj
|
3
|
2023-07-14 13:36
|
|
i znów tylko dzięki wzrostowi INVENTION dziś zielono na Softblue
|
~fakty
|
4
|
2023-07-14 10:08
|
|
Intechhouse zespół wespół z grupą RENEX
|
~Henrykj
|
7
|
2023-07-14 07:36
|
|
https://rejestr.io/krs/676707/etos
|
~src
|
7
|
2023-07-12 09:21
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2023-07-12 08:11
|
|
Do 030 na s pusty arkusz
|
~Henrykj
|
19
|
2023-07-11 08:11
|
|
Sprzedaję wszystko ostatnie 39 kilo
|
~Henrykj
|
23
|
2023-07-11 00:01
|
|
I INM.wyprzedził SBE zgodnie ze scenariuszem
|
akcjoinm
|
6
|
2023-07-10 20:42
|
|
Zamiana SBE na INM dobrze wam radzę póki poniżej 1 pln
|
akcjoinm
|
6
|
2023-07-10 17:23
|
|
Gdyby nie Softblue to INVENTION dawno byłby po 1 pln!!
|
akcjoinm
|
20
|
2023-07-10 17:21
|
|
bez wzrostu INVENTION Softblue nie dźwigdzie sie nawet na 30 gr
|
~akcjoinm
|
12
|
2023-07-10 17:20
|
|
gaz, src i kilku innych możecie wstawić brakujący wyraz?
|
~INVENTION
|
27
|
2023-07-10 17:19
|
|
Już wiecie dlaczego projekt INVENTION jest dla SBE kluczowy?
|
~Sbe
|
5
|
2023-07-10 17:19
|
|
Dobry czat był.
|
~Filip
|
25
|
2023-07-10 13:31
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
7
|
2023-07-10 09:38
|
|
Jeszcze grosik i Henryk wkracza do akcji
|
~Henrykj
|
4
|
2023-07-07 20:03
|
|
dlaczego SOFTBLUE nie postarało się o ten projekt związany z wodą?
|
~co
|
7
|
2023-07-07 11:33
|