Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I co tu u was masz żałosnej padlinie? steve2 15 2023-07-21 22:36
trollu Ta chcesz faktur? to kupuj ENERGE a nie żebraj na INVENTIONIE ~kosmos 6 2023-07-19 19:37
Planuje pan sprzedać akcje ? Nie planuje / prezes ~Edek 14 2023-07-19 14:14
Kupujecie to coś po 28 groszy a potem placzecie ~Henrykj 23 2023-07-19 12:46
Sbd 0282 inm 026 ~Henrykj 17 2023-07-18 23:36
Zawarcie istotnej umowy z Miejskimi Wodociągami - cz.2 ~qaz 10 2023-07-18 17:54
22,2 mln przychody, wzrost o 46%, 2,1mln zysku netto ~Przypominam 12 2023-07-18 17:14
Soft jest genialny ~Henrykj 19 2023-07-18 15:21
SoftBlue autoryzowanym partnerem Dell Technologies ~qaz 14 2023-07-18 15:20
Najlepszy technolog na gpw po 29 groszy ~stróż 11 2023-07-18 14:52
Nowe haki rozdane ~Biały 9 2023-07-18 14:27
Dlaczego to coś jeszcze powyżej 12 groszy jest? ~Henrykj 8 2023-07-18 13:49
Milisystem ~src 2 2023-07-17 17:39
Errata sift stracił na sprzedaży inm ~Henrykj 3 2023-07-14 13:36
i znów tylko dzięki wzrostowi INVENTION dziś zielono na Softblue ~fakty 4 2023-07-14 10:08
Intechhouse zespół wespół z grupą RENEX ~Henrykj 7 2023-07-14 07:36
https://rejestr.io/krs/676707/etos ~src 7 2023-07-12 09:21
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2023-07-12 08:11
Do 030 na s pusty arkusz ~Henrykj 19 2023-07-11 08:11
Sprzedaję wszystko ostatnie 39 kilo ~Henrykj 23 2023-07-11 00:01
I INM.wyprzedził SBE zgodnie ze scenariuszem akcjoinm 6 2023-07-10 20:42
Zamiana SBE na INM dobrze wam radzę póki poniżej 1 pln akcjoinm 6 2023-07-10 17:23
Gdyby nie Softblue to INVENTION dawno byłby po 1 pln!! akcjoinm 20 2023-07-10 17:21
bez wzrostu INVENTION Softblue nie dźwigdzie sie nawet na 30 gr ~akcjoinm 12 2023-07-10 17:20
gaz, src i kilku innych możecie wstawić brakujący wyraz? ~INVENTION 27 2023-07-10 17:19
Już wiecie dlaczego projekt INVENTION jest dla SBE kluczowy? ~Sbe 5 2023-07-10 17:19
Dobry czat był. ~Filip 25 2023-07-10 13:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2023-07-10 09:38
Jeszcze grosik i Henryk wkracza do akcji ~Henrykj 4 2023-07-07 20:03
dlaczego SOFTBLUE nie postarało się o ten projekt związany z wodą? ~co 7 2023-07-07 11:33
[x]
SOFTBLUE 4,26% 0,24 2026-06-22 13:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.