Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Niedługo znów mijanka kursu SBE z INM ~INM 15 2023-09-10 15:17
Czas akumulacji stoimy przynajmniej do czerwca ~ja 14 2023-09-06 20:58
SOFTBLUE: Bajiki i rzeczywistość #LINKI# ~WeryfikacjaInwestycj 17 2023-09-06 17:45
Brony bojowe ~Rokosz 21 2023-09-06 17:39
Przychody 2q >8,2mln do 5,2mln za 2q/22r ~Wyjecietrole 12 2023-09-05 13:49
Softblue odrobił straty na akcjach Inventiona ~qaz 23 2023-09-04 19:13
I pomknęło czerwone Ferrari Jastrzębskiej... steve2 7 2023-09-04 16:05
Do jakiej ceny za akcję następna duża podbitka? ~Kondeusz 20 2023-09-03 19:38
Milisystem ~src 7 2023-09-01 17:32
Knot swiec na wykresie dziennym. ~Knot 12 2023-08-31 13:01
Tylko MDG. steve2 3 2023-08-30 13:48
Do 030 czeka ok. 5 mln akcji ~Henrykj 6 2023-08-28 20:45
w koszykach na S do 0,30 stoi 159 tys. akcji a nie 5 mln ~dokłamcyhenrykaj 5 2023-08-28 20:45
SOFBLUE - przedłużenie statusu CB+R na następne lata ~CBR 6 2023-08-28 16:51
200k ~src 18 2023-08-28 14:19
czy zubrzyk 100 vel oldboy nagania tutaj od 2020 na spadki? ~Ksysiu 30 2023-08-27 07:37
leggins za twoje budują w bydgoszczy pamiętaj ~aaa 36 2023-08-25 09:49
Polecam artykuł o Stewie i Białym na bankier.pl ~Danny 71 2023-08-23 09:48
Przestroga i nauczka dla innych na softblue ~TępicielOszustów 11 2023-08-22 17:43
Kto kupi teraz to na longa nie straci i skonczcie trolowac ~buhuhb 17 2023-08-22 17:22
PRZESTROGA DLA POTOMNYCH PRZED TROLAMI SPADKOWYMI ~Ksysiu 305 2023-08-22 16:33
Kierul ale tyś mi zaimponował tym raportem :) ~Wolski 3 2023-08-21 07:11
Zapytałem Google Bard o aferę na NewConnect ~Stajenny 9 2023-08-18 02:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Akcja jednego gracza olender73 1 2023-08-17 13:08
Ciepło. 50500 na s ~Henrykj 5 2023-08-17 13:06
SBE zysk 34 tys. INM 340 tys. jak tu ktoś pisał NADZIEJA w INM ~tadek89 14 2023-08-14 23:42
Trzeba strasznie nienawidzieć swoich pieniędzy ~Henrykj 22 2023-08-14 13:26
Wojenka maciek_0581 7 2023-08-14 08:07
INVENTION raport za II ke zysk netto 340 tys zł ~tadek89 4 2023-08-11 21:22
Akcjonariuszom należą się wyjaśnienia!!! ~January 23 2023-08-11 17:27
[x]
SOFTBLUE -1,67% 0,24 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.