Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
http://milisystem.softblue.pl ~qaz 6 2017-06-13 16:58
Dla czego nie sypiecie kiedy jest popyt ??? ~marek 3 2017-06-13 16:05
Nowy autoryzowany doradca!! ~Tylko_obserwuje 12 2017-06-13 14:49
A może tak zostosować to wobec SoftBlue? ~Olender 2 2017-06-08 17:37
Udział akcjonariuszy akcji serii C w WZA Spółki w dniu 28 czerwca 2017 r ~zenek 2 2017-06-07 22:50
Dla czego to nie spada niżej, chcę dokupić taniej ~marek 7 2017-06-04 19:48
Żegnaj Platinum ~cierpliwy 7 2017-06-01 11:48
Kontakt dla inwestorów ~qaz 1 2017-06-01 10:31
wiele firm sprzedje drony a ci dalej badania robią ~Tomek 2 2017-06-01 09:45
Emitent otrzymał cz ęściową refundacje poniesionych kosztów ~qaz 2 2017-06-01 09:33
Ale fajnie ~pagid 1 2017-05-31 22:42
raport i ...... ~SISI 5 2017-05-31 12:14
2017-05-30 22:46:00: INFO. Prawie 150tys zysku zamiast straty w IV2016 ~wewwe 3 2017-05-31 11:17
Twitter SoftBlue SA "Jesteśmy w [...]". Mimo to Platinium osłabia wiary- ~eo 2 2017-05-30 23:29
jak tam groszolapy ile dokupiliscie akcji co , przyznac sie ? zee 2 2017-05-30 17:54
kupilem troche tego ~dziadek 1 2017-05-30 17:53
Czy dziś 0.4X. ~02X 5 2017-05-30 16:04
gdzie te akcje nowej emisji? ile mam jeszcze czekać? ~inwestor 5 2017-05-30 13:03
dobra trole ~optymista 6 2017-05-30 07:53
1,5 ~Andrea 16 2017-05-29 19:08
O nieee!! Kiernozy!! ~Tylko_obserwuje 5 2017-05-29 17:43
Po ile u Was są... ~Tylko_obserwuje 4 2017-05-26 08:49
reść Jak wstawić obrazek? kto wierzy w lepsze czasy dla spółki i dla kur ~optymista 1 2017-05-25 15:45
jak podoba sie raport ~optymista 17 2017-05-24 15:43
„Najbardziej innowacyjne mikrofirmy Kujaw i Pomorza” ~qaz 3 2017-05-24 13:12
kiedy przebije 50gr. ~ozzo 4 2017-05-24 12:59
co jest grane na sbe? ~optymista 5 2017-05-22 15:10
Musiałem ~macgregor 9 2017-05-21 17:56
Dni Otwarte Funduszy Europejskich ~qaz 3 2017-05-19 13:48
Czy to już panika?Co się dzieje? ~spoko 12 2017-05-19 09:44
[x]
SOFTBLUE -5,39% 0,23 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.