Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
umowa na ponad 16 000 000 zł a kapitalizacja tak niska ??? ~ja 10 2017-09-15 09:24
Raport okresowy ~src 3 2017-09-14 23:47
DNO 40 gr ~sbe 5 2017-09-14 21:42
ktoś się wysypyje ~sykacz 17 2017-09-13 15:50
Nastąpiła oczekiwana zmiana kodu na 0.3X ~Jackiewicz 1 2017-09-13 13:00
Technika mówi, że trzeba się odbić ~marek 8 2017-09-12 19:49
To co z tą ukową na 16 mln ?? ~Mm 3 2017-09-12 16:11
niedługo przekroczenie 5% ~cierpliwy 1 2017-09-12 14:07
współczuję ubranym wczoraj ~sykacz 5 2017-09-12 11:47
zmiana kodu na 0,3.. z przodu ~niecierpliwy 13 2017-09-11 20:06
Softblue Przesłanki istotnego wzrostu w 3 Q 2017 ważne informacje R2Q17 ~eo 3 2017-09-09 19:35
Softblue Wartośćksięg 0,647 zł. Zysk na 1a 0,018 Zysk netto 471.000 zł ~eo 2 2017-09-07 08:34
Softblue Notowania 02.01.-05.09.2017 Układ: wolumen malejąco ~eo 1 2017-09-06 16:22
Softblue Notowania 02.01.2017 - 05.09.2017. Układ: data malejąco. ~eo 1 2017-09-06 16:15
Zaleszone plus mln akcji wydrukowane plus nic nie produkuja zero zysków ~zenek 2 2017-09-06 14:08
Rozważcie zwiększenie podaży Softblue 0,43 (większe wolumeny) 6.09.2017 ~eo 2 2017-09-06 11:55
Grupa WB - też kiedyś byli stat-up-em ~qaz 1 2017-09-06 10:06
No i sprzedałem ~macgregor 5 2017-09-05 18:56
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2017-09-05 10:45
Kurs nie chce spadac ~Mechsio 2 2017-08-31 14:51
Przyszłość SBE ~mechsio 13 2017-08-31 12:01
A teraz wywałka i ubieranie? ~spoko 8 2017-08-31 11:49
0,3X Jutro? Czy w przyszłym tygodniu?Jak myślcie??? ~02X 1 2017-08-29 21:38
znowu was wydymałem na akcje i kasę ~xxx 2 2017-08-29 17:37
naprawde zjedziemy do 60gr?? ~optymista 14 2017-08-29 17:12
Przecież tu już tylko animator gra..... ~miro 9 2017-08-29 15:41
pytanie ~MłodyBóg 9 2017-08-28 21:02
Pitu pitu.. ~Pitupitu 2 2017-08-24 12:49
japa wszystkim kapciom i ludziom niedobrej woli! ~optymista 1 2017-08-24 11:41
Odbiór akcji- tu będzie grubo ~logika 1 2017-08-24 09:55
[x]
SOFTBLUE 1,24% 0,24 2026-06-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.