|
umowa na ponad 16 000 000 zł a kapitalizacja tak niska ???
|
~ja
|
10
|
2017-09-15 09:24
|
|
Raport okresowy
|
~src
|
3
|
2017-09-14 23:47
|
|
DNO 40 gr
|
~sbe
|
5
|
2017-09-14 21:42
|
|
ktoś się wysypyje
|
~sykacz
|
17
|
2017-09-13 15:50
|
|
Nastąpiła oczekiwana zmiana kodu na 0.3X
|
~Jackiewicz
|
1
|
2017-09-13 13:00
|
|
Technika mówi, że trzeba się odbić
|
~marek
|
8
|
2017-09-12 19:49
|
|
To co z tą ukową na 16 mln ??
|
~Mm
|
3
|
2017-09-12 16:11
|
|
niedługo przekroczenie 5%
|
~cierpliwy
|
1
|
2017-09-12 14:07
|
|
współczuję ubranym wczoraj
|
~sykacz
|
5
|
2017-09-12 11:47
|
|
zmiana kodu na 0,3.. z przodu
|
~niecierpliwy
|
13
|
2017-09-11 20:06
|
|
Softblue Przesłanki istotnego wzrostu w 3 Q 2017 ważne informacje R2Q17
|
~eo
|
3
|
2017-09-09 19:35
|
|
Softblue Wartośćksięg 0,647 zł. Zysk na 1a 0,018 Zysk netto 471.000 zł
|
~eo
|
2
|
2017-09-07 08:34
|
|
Softblue Notowania 02.01.-05.09.2017 Układ: wolumen malejąco
|
~eo
|
1
|
2017-09-06 16:22
|
|
Softblue Notowania 02.01.2017 - 05.09.2017. Układ: data malejąco.
|
~eo
|
1
|
2017-09-06 16:15
|
|
Zaleszone plus mln akcji wydrukowane plus nic nie produkuja zero zysków
|
~zenek
|
2
|
2017-09-06 14:08
|
|
Rozważcie zwiększenie podaży Softblue 0,43 (większe wolumeny) 6.09.2017
|
~eo
|
2
|
2017-09-06 11:55
|
|
Grupa WB - też kiedyś byli stat-up-em
|
~qaz
|
1
|
2017-09-06 10:06
|
|
No i sprzedałem
|
~macgregor
|
5
|
2017-09-05 18:56
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2017-09-05 10:45
|
|
Kurs nie chce spadac
|
~Mechsio
|
2
|
2017-08-31 14:51
|
|
Przyszłość SBE
|
~mechsio
|
13
|
2017-08-31 12:01
|
|
A teraz wywałka i ubieranie?
|
~spoko
|
8
|
2017-08-31 11:49
|
|
0,3X Jutro? Czy w przyszłym tygodniu?Jak myślcie???
|
~02X
|
1
|
2017-08-29 21:38
|
|
znowu was wydymałem na akcje i kasę
|
~xxx
|
2
|
2017-08-29 17:37
|
|
naprawde zjedziemy do 60gr??
|
~optymista
|
14
|
2017-08-29 17:12
|
|
Przecież tu już tylko animator gra.....
|
~miro
|
9
|
2017-08-29 15:41
|
|
pytanie
|
~MłodyBóg
|
9
|
2017-08-28 21:02
|
|
Pitu pitu..
|
~Pitupitu
|
2
|
2017-08-24 12:49
|
|
japa wszystkim kapciom i ludziom niedobrej woli!
|
~optymista
|
1
|
2017-08-24 11:41
|
|
Odbiór akcji- tu będzie grubo
|
~logika
|
1
|
2017-08-24 09:55
|