Już niedługo raport. Myślę że to będzie dobry wskaźnik tego jak jest . Może już ktoś powoli zaczyna zbierać. Ruch na akcjach zdaje się większy. Kapitalizacja śmieszna jesli wziac pod uwagę gotówkę w spółce. Dobry raport da moim zdaniem mocny impuls. Jeśli będzie zły to okolice 40 gr będą ciągnąć jak magnes.